Czy Dorota Gardias zaręczyła się ze swoim menadżerem?! Co on na to?

Kim jest narzeczony Gardias?
Kim jest narzeczony Gardias? Czy Dorota Gardias zaręczyła się ze swoim menedżerem Niedawno serwisy plotkarskie napisały o tym, że Dorota Gardias się zaręczyła. Wszyscy zastanawiają się, kto zdobył serce pięknej dziennikarki. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić, kto jest jej szczęśliwym wybrankiem. Ostatnio media zaczęły łączyć ją z jej przystojnym menedżerem, Patrykiem Wolskim. Zwłaszcza że Wolski traktuje Gardias z atencją godną pozazdroszczenia: - Traktuje Dorotę z wielką atencją: otwiera drzwi, pomaga wsiąść do samochodu, nosi za nią suknie. To prawdziwy dżentelmen, który robi wrażenie na kobietach - zdradziła jedna z dziennikarek TVN w "Na żywo". Sam menedżer Doroty Gardias nie widzi w takim zachowaniu nic szczególnego: - Jestem menedżerem i mężczyzną i tak się zachowuję na co dzień. Myślę, że to nie jest fenomen - wyjaśnia Patryk Wolski w rozmowie z Plotek.pl. Menedżer wyjaśnia jednak, że to nie on jest szczęściarzem, który zdobył serce Gardias: Potwierdzam, że Dorota się zaręczyła. Ale nie jestem jej wybrankiem - powiedział nam Wolski. Prezenterka bardzo chroni swoją prywatność i konsekwentnie milczy. - Jej narzeczony nie jest osobą publiczną, to nie jest aktor ani celebryta. No i nie jestem to ja w stu procentach - wyjaśnił Wolski w rozmowie z Plotek.pl. Dorota zaręczyła się dużo wcześniej, a nie niedawno, ale nie mogę zdradzić kiedy - wyjaśnił nam tajemniczo Wolski. Niedawno Gardias wróciła z urlopu, który spędziła z narzeczonym w górach ze swoim narzeczonym. - Pewnie jeździła na nartach, bo to kocha, i odpoczywała w SPA. Mnie tam nie było, bo pracowałem - wyjaśnił nam menedżer Gardias. Zagadka, kto zdobył serce prezenterki jest więc wciąż niewyjaśniona.

Niedawno jako pierwsi napisaliśmy o tym, że Dorota Gardias się zaręczyła. Wszyscy zastanawiają się, kto zdobył serce pięknej dziennikarki. Prezenterka nie chciała jednak zdradzić, kto jest jej szczęśliwym wybrankiem. Ostatnio media zaczęły łączyć ją z jej przystojnym menadżerem, Patrykiem Wolskim. Tym bardziej, że Wolski traktuje Gardias z atencją godną pozazdroszczenia:

Traktuje Dorotę z wielką atencją: otwiera drzwi, pomaga wsiąść do samochodu, nosi za nią suknie. To prawdziwy dżentelmen, który robi wrażenie na kobietach - wyjaśniła jedna z dziennikarek TVN w "Na żywo".

Dorota Gardias, Patryk WolskiForum

Sam menadżer Doroty Gardias nie widzi w takim zachowaniu nic szczególnego:

Jestem menadżerem i mężczyzną i tak się zachowuję na co dzień. Myślę, że to nie jest fenomen - wyjaśnia Patryk Wolski w rozmowie z Plotek.pl.

Menadżer podkreśla jednak, że to nie on jest szczęściarzem, który zdobył serce Gardias:

Potwierdzam, że Dorota się zaręczyła. Ale nie jestem jej wybrankiem - powiedział nam Wolski.

Dorota Gardias, Patryk WolskiKapif

Prezenterka bardzo chroni swoją prywatność i konsekwentnie milczy.

Jej narzeczony nie jest osobą publiczną, to nie jest aktor ani celebryta. No i nie jestem to ja w stu procentach - wyjaśnił dobitnie Wolski w rozmowie z Plotek.pl.

Kiedy były zaręczyny?

Dorota zaręczyła się dużo wcześniej, a nie niedawno, ale nie mogę zdradzić kiedy - wyjaśnił nam tajemniczo Wolski.

Dorota GardiasWBF

Niedawno Gardias wróciła z urlopu, który spędziła z lubym. Oddawała się na nim błogiemu lenistwu:

Wypoczywała w górach ze swoim narzeczonym. Pewnie jeździła na nartach, bo to kocha i odpoczywała w SPA. Mnie tam nie było, bo pracowałem - wyjaśnił nam menadżer Gardias.

Zagadka, kto zdobył serce prezenterki jest więc wciąż niewyjaśniona. Macie jakieś typy?

Dorota GardiasKapif

Vic