Ewa Kasprzyk w bikini. Ona ma 56 lat!

Aktorka chwali się zdjęciami z wakacji w Tajlandii.
Ewa Kasprzyk w bikini Aktorka chwali się zdjęciami z wakacji w Tajlandii Aktorka Ewy Kasprzyk pokazała na FB zdjęcia z urlopu na tajskiej wyspie Phuket, gdzie spędziła święta i Nowy Rok. Na jednej z fotek pozuje nawet w bikini. Fani Ewy Kasprzyk powinni zajrzeć na jej profil na Facebooku. Aktorka pokazała tam swoje zdjęcia z urlopu na tajskiej wyspie Phuket, gdzie spędziła święta i Nowy Rok. Na jednej z fotek pozuje nawet w bikini. Aż trudno uwierzyć, że aktorka 1 stycznia skończyła 56 lat. Figury i odwagi w eksponowaniu ciała może jej pozazdrościć wiele młodszych koleżanek po fachu. Dojrzała aktorka jest znana ze swojej pewności siebie i otwartości, także w sprawach seksu. - U nas seks kobiet dojrzałych to coś okropnie wstydliwego. Jakby to, że odpada aspekt prokreacyjny, w sposób oczywisty wiązał się z tym, że kobieta powinna zapomnieć o "tych sprawach", a słowo seks wykreślić ze swojego słownika. Bzdura! Seks jest dobry w każdym wieku! Myślę, że kobiety źle robią, zaniedbując tę sferę. To jest bliskość drugiej osoby, jej ciepłe słowa, dotyk. Jeśli kobieta kogoś ma, od razu wygląda lepiej - powiedziała Kasprzyk w wywiadzie dla "Faktu". Skąd u Kasprzyk taka figura? Dojrzała aktorka przeszła na dietę i sporo się rusza. - Wprowadziłam do mojego codziennego życia ćwiczenia. Jedyną receptą na to, żeby trzymać dobrą formę, jest ruch. Nie chodzę na siłownię, bo dobrze wiem, jakie ćwiczenia mam robić. Wykonuję je więc w domu. Codziennie rano biegam, robię ćwiczenia, zaliczam trzydzieści schodów oraz pływam - powiedziała "Faktowi" Kasprzyk. Kasprzyk zmieniła również swoje nawyki żywieniowe. - Dietetyczka przygotowała mi dietę i wszystkiego konsekwentnie się trzymam. Tracę tłuszcz i zamieniam go w mięśnie - wyjaśnia aktorka. Efekty widać gołym okiem.

Fani Ewy Kasprzyk powinni zajrzeć na jej profil na Facebooku. Czeka tam na nich nie lada gratka. Aktorka pokazała tam bowiem swoje zdjęcie z urlopu na tajskiej wyspie Phuket, gdzie spędziła Święta i Nowy Rok. Na jednej z fotek pozuje nawet w bikini. Aż trudno uwierzyć, że aktorka 1 stycznia skończyła 56 lat. Figury i odwagi w eksponowaniu ciała może jej pozazdrościć wiele młodszych koleżanek po fachu.

Ewa Kaszprzyk Facebook

Ewa Kasprzyk Facebook

Dojrzała aktorka jest znana ze swojej pewności siebie i otwartości, także w sprawach seksu.

U nas seks kobiet dojrzałych to coś okropnie wstydliwego. Jakby to, że odpada aspekt prokreacyjny, w sposób oczywisty wiązał się z tym, że kobieta powinna zapomnieć o "tych sprawach", a słowo seks wykreślić ze swojego słownika. Bzdura! Seks jest dobry w każdym wieku! Myślę, że kobiety źle robią, zaniedbując tę sferę. To jest bliskość drugiej osoby, jej ciepłe słowa, dotyk. Jeśli kobieta kogoś ma, od razu wygląda lepiej - powiedziała Kasprzyk w wywiadzie dla "Faktu".

Czego jak czego, ale świetnego wyglądu i energii odmówić pani Ewie nie można. Możemy tylko spekulować, czy udział w tym ma młodszy o 25 lat Jakub Michalski. Jedno jest pewne mężczyzna jest nadwornym towarzyszem dojrzałej aktorki na imprezach.

Skąd u Kasprzyk TAKA figura? Dojrzała aktorka przeszła na dietę i sporo się rusza.

Wprowadziłam do mojego codziennego życia ćwiczenia. Jedyną receptą na to, żeby trzymać dobrą formę, jest ruch. Nie chodzę na siłownię, bo dobrze wiem, jakie ćwiczenia mam robić. Wykonuję je więc w domu. Codziennie rano biegam, robię ćwiczenia, zaliczam trzydzieści schodów oraz pływam - powiedziała Faktowi Kasprzyk.

Kasprzyk zmieniła również swoje nawyki żywieniowe.

Dietetyczka przygotowała mi dietę i wszystkiego konsekwentnie się trzymam. Tracę tłuszcz i zamieniam go w mięśnie - wyjaśnia aktorka.

Efekty widać gołym okiem.

 

Ewa Kasprzyk KAPIF

 

Zazdrościcie Ewie Kasprzyk niespożytej energii figury?

emjot

Więcej o:
Komentarze (10)
Ewa Kasprzyk w bikini. Ona ma 56 lat!
Zaloguj się
 • lillalulla

  Oceniono 70 razy 64

  w sumie ma kobieta rację - czy w wieku 56 lat to tylko moher beret jej się należy ?

 • pan.malowany

  Oceniono 42 razy 42

  Dlaczego od razu zazdroscicie? Mozna brac przyklad ale zazdrosc jest cecha glupcow.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 43 razy 35

  Przecież sobie trumny nie kupi z powodu wieku.

 • nkwd

  Oceniono 30 razy 24

  Dobrze wygląda i dobrze robi.Życie jest jedno,trzeba korzystać a nie umartwiać się wiecznie.

 • pata.m

  Oceniono 10 razy 10

  amg nie ma saljdów? nauczyli się czy co?

 • forfiter_jr

  Oceniono 10 razy 8

  Ło matko w bikini... A dlaczego njus nie jest od 18 lat?
  Redakcja sugeruje, że 56 lat = chodzenie z balkonem i picie ziółek?
  A tak BTW "mężczyzna jest nadwornym towarzyszem dojrzałej aktorki na imprezach" - chyba aktorki na dojrzałych imprezach. Tak się teraz określa żigolaków?

 • pudelek.pl

  Oceniono 44 razy 6

  mleko z młodego kunia dobrze jej służy..

 • samsamolot

  Oceniono 4 razy 0

  nie można nie pozazdrościć stylu przede wszystkim ;) kto może się pochwalić podobnym, zapraszam tu: http://www.matarnia.parkhandlowy.pl/news-and-events/stylistka_01

 • mgr.nauk

  Oceniono 40 razy -16

  Ciekaw jestem jak drogie jest wynajęcie takiego żigolaka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX