Robert Pattinson powinien zagrać Jamesa Bonda?

My name is Pattinson, Robert Pattinson.
Pattinson powinien zagrać Bonda? Zdaniem Craiga gwiazdor "Zmierzchu" byłby idealnym kandydatem do roli Agenta 007 Daniel Craig, pierwszy blond James Bond w historii, wskazał swojego następcę. Według niego, Agenta 007 powinien zagrać... Robert Pattinson Daniel Craig, pierwszy blond James Bond w historii, wskazał swojego następcę. Według niego, Agenta 007 powinien zagrać... Robert Pattinson. Aktor uważa, że kolejnym Bondem powinien zostać Brytyjczyk, a Robert doskonale się do tego nadaje. Daniel powiedział Robertowi, że mógłby stworzyć wspaniałego Bonda i chciałby zobaczyć młodego, utalentowanego brytyjskiego aktora w tej roli. Daniel ma podpisany kontrakt na dwa kolejne filmy o Bondzie, jest przekonany, że nie zagra w większej ilości. Ma nadzieję, że niedługo założą z Rachel rodzinę i chce się na tym skoncentrować - słowa informatora przytacza serwis hollywoodlife.com. Co na to Robert? Był zaszczycony, że Daniel, którego jest wielkim fanem, tak pozytywnie się o nim wypowiada. W ubiegłym roku Pattinson wyznał, że gdyby dostał rolę agenta Jej Królewskiej Mości nie odmówiłby. Ciekawe, kto zagrałby jego dziewczynę?

Daniel Craig, pierwszy blond James Bond w historii, wskazał swojego następcę. Według niego, Agenta 007 powinien zagrać... Robert Pattinson. Aktor uważa, że kolejnym Bondem powinien zostać Brytyjczyk, a Robert doskonale się do tego nadaje.

Daniel powiedział Robertowi, że mógłby stworzyć wspaniałego Bonda i chciałby zobaczyć młodego, utalentowanego brytyjskiego aktora w tej roli. Daniel ma podpisany kontrakt na dwa kolejne filmy o Bondzie, jest przekonany, że nie zagra w większej ilości. Ma nadzieję, że niedługo założą z Rachel rodzinę i chce się na tym skoncentrować - słowa informatora magazynu Star przytacza hollywoodlife.

James Bond, Skyfallmat. promocyjne

Co na to Robert? Był zaszczycony, że Daniel, którego jest wielkim fanem, tak pozytywnie się o nim wypowiada. W ubiegłym roku Pattinson wyznał, że gdyby dostał rolę agenta Jej Królewskiej Mości nie odmówiłby. Ciekawe, kto zagrałby jego dziewczynę?

Widzicie Roberta w tej roli?

nn