"Niedługo będziemy rządzić na dyscach!" Doda zapisała się na... "taniec pupy"!

Doda tańczy pupą.
Doda zapisała się na "taniec pupy" "Niedługo będziemy rządzić na dyskach!" - zapowiada gwiazda Doda za pośrednictwem Instagrama zakomunikowała, że zapisała się na zajęcia taneczne. Prawdopodobnie chodzi o dancehall, jednak gwiazda nazwała je "tańcem pupy" Nie od dziś wiadomo, że Doda uwielbia własne odbicie w lustrze. Swoją nienaganną sylwetką chwali się na każdym kroku, nawet gdy idzie krokiem tanecznym. Ostatnio piosenkarka za pośrednictwem Instagrama zakomunikowała, że właśnie zapisała się na zajęcia taneczne. Najprawdopodobniej chodzi o dancehall, jednak sama zainteresowana nazwała to "tańcem pupy". Gwiazda nie byłaby sobą, gdyby nie opatrzyła tej informacji seksowną fotką... Do obcisłej różowej bluzeczki ze sporym dekoltem gwiazda dobrała biało-różowe buty na obcasie. Obuwie, które miała na sobie z pewnością nadaje się do lansu na salonach, ale czy jest odpowiednie do ćwiczeń? Nie jesteśmy przekonani... Wydaje nam się, że zajęcia z "tańca pupą" bardzo przypadły Dodzie do gustu, ponieważ buńczucznie zapowiedziała, że wraz z przyjaciółmi zamierza przejąć monopol na szaleństwa na parkiecie: "Mamy zgraną ekipę! Niedługo będziemy rządzić na dyskach!!" - napisała gwiazda. Być może próbkę nowych umiejętności będzie można zobaczyć w jej nowym klipie lub podczas jednego z koncertów.

Doda mało co tak uwielbia jak własne odbicie w lustrze. Swoją nienaganną sylwetką chwali się na każdym kroku, nawet gdy idzie krokiem tanecznym. Piosenkarka zakomunikowała wczoraj za pośrednictwem Instagrama, że właśnie zapisała się na zajęcia taneczne. Najprawdopodobniej chodzi o dancehall, jednak sama zainteresowana nazwała to "taniec pupy". Nie byłaby sobą gdyby nie opatrzyła tej informacji seksowną fotką...

Doda, cycki, piersi, dekolt, biust, bluzkaScreen z Instagram.com

Do wydekoltowanej obcisłej różowej bluzeczki dobrała biało-różowe sneakersy, czyli sportowe buty na obcasie. Bardzo modne obuwie idealnie nadaje się na lans na salonach, ale czy na salę do ćwiczeń? Obcasy Dody wywołały sporą wesołość u Mariusza Ząbkowskiego vel. Dżagi, który także był na tych samych zajęciach tanecznych.

Wkońcu sie zapisałam!! A tu ktoś bezczelnie śmieje sie z moich butów do tańca!!!!!! - napisała Doda na Instagramie (pisownia oryginalna).

Doda, Dżaga, taniec, but, szpilki, noga, seksowne zdjęciaScreen z Instagram.com

Taniec pupy chyba się Dodzie spodobał, ponieważ buńczucznie zapowiada w komentarzach, że wraz z przyjaciółmi będą mieć monopol na szaleństwa na parkiecie.

mamy zgraną ekipę! Niedługo będziemy rządzić na dyscach!!;) - skomentowała swoje zdjęcie na Instagramie Doda (pisownia oryginalna).

Być może próbkę nowych umiejętności będzie można zobaczyć w jej nowym klipie lub podczas występu. O ile oczywiście na zajęciach Doda równie często i ćwiczy, co się fotografuje...

zuz