"Niedługo będziemy rządzić na dyscach!" Doda zapisała się na... "taniec pupy"!

Doda tańczy pupą.

Doda mało co tak uwielbia jak własne odbicie w lustrze. Swoją nienaganną sylwetką chwali się na każdym kroku, nawet gdy idzie krokiem tanecznym. Piosenkarka zakomunikowała wczoraj za pośrednictwem Instagrama, że właśnie zapisała się na zajęcia taneczne. Najprawdopodobniej chodzi o dancehall, jednak sama zainteresowana nazwała to "taniec pupy". Nie byłaby sobą gdyby nie opatrzyła tej informacji seksowną fotką...

Doda, cycki, piersi, dekolt, biust, bluzkaScreen z Instagram.com

 

Do wydekoltowanej obcisłej różowej bluzeczki dobrała biało-różowe sneakersy, czyli sportowe buty na obcasie. Bardzo modne obuwie idealnie nadaje się na lans na salonach, ale czy na salę do ćwiczeń? Obcasy Dody wywołały sporą wesołość u Mariusza Ząbkowskiego vel. Dżagi, który także był na tych samych zajęciach tanecznych.

Wkońcu sie zapisałam!! A tu ktoś bezczelnie śmieje sie z moich butów do tańca!!!!!! - napisała Doda na Instagramie (pisownia oryginalna).

Doda, Dżaga, taniec, but, szpilki, noga, seksowne zdjęciaScreen z Instagram.com

 

Taniec pupy chyba się Dodzie spodobał, ponieważ buńczucznie zapowiada w komentarzach, że wraz z przyjaciółmi będą mieć monopol na szaleństwa na parkiecie.

mamy zgraną ekipę! Niedługo będziemy rządzić na dyscach!!;) - skomentowała swoje zdjęcie na Instagramie Doda (pisownia oryginalna).

Być może próbkę nowych umiejętności będzie można zobaczyć w jej nowym klipie lub podczas występu. O ile oczywiście na zajęciach Doda równie często i ćwiczy, co się fotografuje...

zuz