"Niedługo będziemy rządzić na dyscach!" Doda zapisała się na... "taniec pupy"!

Doda tańczy pupą.

Doda mało co tak uwielbia jak własne odbicie w lustrze. Swoją nienaganną sylwetką chwali się na każdym kroku, nawet gdy idzie krokiem tanecznym. Piosenkarka zakomunikowała wczoraj za pośrednictwem Instagrama, że właśnie zapisała się na zajęcia taneczne. Najprawdopodobniej chodzi o dancehall, jednak sama zainteresowana nazwała to "taniec pupy". Nie byłaby sobą gdyby nie opatrzyła tej informacji seksowną fotką...

Doda, cycki, piersi, dekolt, biust, bluzkaScreen z Instagram.com

 

Do wydekoltowanej obcisłej różowej bluzeczki dobrała biało-różowe sneakersy, czyli sportowe buty na obcasie. Bardzo modne obuwie idealnie nadaje się na lans na salonach, ale czy na salę do ćwiczeń? Obcasy Dody wywołały sporą wesołość u Mariusza Ząbkowskiego vel. Dżagi, który także był na tych samych zajęciach tanecznych.

Wkońcu sie zapisałam!! A tu ktoś bezczelnie śmieje sie z moich butów do tańca!!!!!! - napisała Doda na Instagramie (pisownia oryginalna).

Doda, Dżaga, taniec, but, szpilki, noga, seksowne zdjęciaScreen z Instagram.com

 

Taniec pupy chyba się Dodzie spodobał, ponieważ buńczucznie zapowiada w komentarzach, że wraz z przyjaciółmi będą mieć monopol na szaleństwa na parkiecie.

mamy zgraną ekipę! Niedługo będziemy rządzić na dyscach!!;) - skomentowała swoje zdjęcie na Instagramie Doda (pisownia oryginalna).

Być może próbkę nowych umiejętności będzie można zobaczyć w jej nowym klipie lub podczas występu. O ile oczywiście na zajęciach Doda równie często i ćwiczy, co się fotografuje...

zuz

Więcej o:
Komentarze (25)
"Niedługo będziemy rządzić na dyscach!" Doda zapisała się na... "taniec pupy"!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 7

  Zuz, wy przy każdym njusie powinniście umieszczać adnotację "pisownia oryginalna". Do tego informacja: "wypij ze dwie setki, by załapać, co autor njusa miał na myśli".

 • monikajaros

  Oceniono 10 razy 6

  Dyski w Dubaju, we Francji i winnych miejscach, gdzie jeździ się uprawiać sex za kaskę - Joanna Borysewicz już o to zadba.

 • dziwne

  Oceniono 10 razy 6

  Zawracanie dupy Dody "tańcem pupy"

 • polausa

  Oceniono 4 razy 4

  juz niedlugo bedziemy rzadzic na dyscach - W DUBAJU CHYBA ROLF!

 • marta0322

  Oceniono 3 razy 3

  "Być może próbkę nowych umiejętności będzie można zobaczyć w jej nowym klipie" - w jakim klipie?!:) "dodaqueen"nie nagrywa już od ohoho,dłuższego czasu, o klipach też nie ma mowy. No, chyba że może..znowu zbałamuci jakiegoś hip-hopowca do "super produkcji, którą wyreżyserują wybitni polscy specjaliści", jak to było w przypadku Fokusa . To wtedy tak. :)

 • jason.

  Oceniono 3 razy 3

  Józef Piłsudzki kiedyś powiedział Polska to piękny kraj a ludzie to ku... a doda ten chodząy ku...szon jest tego żywym przykładem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 3 razy 3

  @monikajaros
  A gdzie nie była @monikajaros, konkurentka ciechanówy w tej samej grupie docelowej?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX