Julia Kamińska wychodzi za mąż!

Odnalazła drugą połówkę.
Kamińska wychodzi za mąż! Julia Kamińska odnalazła swoją drugą połówkę. Julia Kamińska od półtora roku spotyka się z o 20 lat starszym Piotrem Jaskiem. Poznali się na planie serialu "Brzydula". Jak podaje "Fakt", wkrótce ich ślub. Serialowa BrzydUla swoją wielką miłość odnalazła już w pierwszych odcinkach. Okazuje się, że równie dużo szczęścia w życiu ma Julia Kamińska. Jak donosi "Fakt", aktorka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu! Kamińska od przeszło półtora roku spotyka się z o 20 lat starszym Piotrem Jaskiem. Para poznała się na planie serialu "Brzydula", którego Jasek był scenarzystą. Aktorka długo ukrywała swój związek. Dopiero na początku grudnia po raz pierwszy pojawili się razem na branżowej imprezie. Zazdrosna ochrona prywatności, dała pozytywne efekty. Ich związek rozkwitł, jak podał "Fakt", Kamińska i Jasek mają już wstępną wizję swojego ślubu. - Julia jest bardzo szczęśliwa, bo Piotr poprosił ją o rękę. Daty ślubu jeszcze nie wyznaczyli, ale na pewno będzie to cicha i skromna ceremonia w gronie najbliższych - powiedziało źródło "Faktu".

Serialowa BrzydUla swoją wielką miłość odnalazła już w pierwszych odcinkach. Okazuje się, że równie dużo szczęścia w życiu ma Julia Kamińska. Jak donosi "Fakt", aktorka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu!

Julia Kamińska, Piotr Jasek Kapif

Kamińska (25 l.) od przeszło półtora roku spotyka się z o 20 lat starszym Piotrem Jaskiem (45l.). Para poznała się na planie serialu "Brzydula", którego Jasek był scenarzystą. Aktorka długo ukrywała swój związek. Dopiero na początku grudnia po raz pierwszy pojawili się razem na branżowej imprezie. Zazdrosna ochrona prywatności, dała pozytywne efekty. Ich związek rozkwitł, jak podał "Fakt", Kamińska i Jasek mają już wstępną wizję swojego ślubu.

Julia jest bardzo szczęśliwa, bo Piotr poprosił ją o rękę. Daty ślubu jeszcze nie wyznaczyli, ale na pewno będzie to cicha i skromna ceremonia w gronie najbliższych - powiedziało źródło "Faktu".

Przyszłym państwu młodym życzymy wszystkiego najlepszego! Plotek.pl gratuluje!

zuz