Gessler pojechała po Moranie: Niscy mężczyźni mają duże problemy. I po zwyciężczyni show: Ludzie, którzy startują w takim konkursie, powinni mieszkać w Polsce

Kolejna kłótnia?

Magda Gessler odpowiedziała na zaczepkę Michela Morana. Francuz u Kuby Wojewódzkiego powiedział, że restauratorka nie wygrałaby programu „MasterChef” i musiałaby „oddać fartucha”. Teraz Magda Gessler zabrała głos w tej sprawie. W wywiadzie dla „Show” skrytykowała wzrost Morana:

Michel jest świetnym kucharzem dla delikatnych podniebień bogatych Polaków, którzy, broń Boże, nie chcą utyć, bo są na restauracyjnych dietach. Ryby są tam dobre, choć nie nadzwyczajne. Nie jest to nie wiadomo co, ale po prostu restauracja correct. I jestem jej bardzo przychylna. Natomiast Michel nie był "U Fukiera" [restauracja Magdy Gessler - przyp. red.]. No cóż, niscy mężczyźni mają duże problemy - powiedziała w najnowszym „Show”.

Magda GesslerKapif

Gessler wypowiedziała się też o uczestnikach programu „MasterChef”:

Uwielbiałam Janka. Zawsze po nagraniu wyjadaliśmy jego potrawy. Świetna była tez Ślązaczka Kinga Paruzel, która robiła doskonałe potrawy kuchni regionalnej, ale była, niestety, kompletnie nieobyta. Zwyciężczyni, Basia Ritz, miała sposobność, i pieniądze, by ten świat poznać. Pod tym względem ich szanse w programie były nierówne [...]. Uważam, że ludzie, którzy startują w takim konkursie, powinni mieszkać w Polsce. Basia nie była moją faworytką - wyznała.

Magda GesslerKapif

Zgadzacie się z Gessler?

varg

Więcej o:
Komentarze (11)
Gessler pojechała po Moranie: Niscy mężczyźni mają duże problemy. I po zwyciężczyni show: Ludzie, którzy startują w takim konkursie, powinni mieszkać w Polsce
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 37 razy 21

  A jakie problemy ma nieokrzesana prostaczka potrafiaca rzucić mięsem ( dosłownie i w przenośni ), strzelić focha lub płytko nabijać się z ludzi którzy przerastają ją intelektualnie.

  Przy takich indywiduach pan Moran to calkowicie normalny i sympatyczny gość:)

 • do_podziwu

  Oceniono 40 razy 16

  "No cóż, niscy mężczyźni mają duże problemy" - no niech o tym doniosa do prezesa prawych i sprawiedliwych.

 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 14

  Ach te mądrości kuchary. "Niscy mężczyźni mają duże problemy." Jak widać kucharki z mopem na głowie również...

 • sensacja

  Oceniono 20 razy 12

  No, Magda Gessler nie ma żadnych problemów. Jest obyta, z dobrej rodziny, kulturalna i z klasą. I tylko ona oraz wysokiego wzrostu Edward Miszczak szczerze w to wierzą.

 • meluzynek

  Oceniono 9 razy 7

  Michel Moran do Gessler: Nie wygrałabyś „MasterChef”
  Gesler: Jestes niski, masz problemy.

  Gesler sama przyznała Moranowi racje, od kiedy to wzrost jest argumentem w dyskusj? Nie wiedziała co odpowiedzieć, więc zaatakowała go personalnie.O takich jak ona jest teskst Fisza Warszafka "Wyszło z worka szydło, My jesteśmy po prostu kulturalne bydło"

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 37 razy 7

  Kuchara niech się zajmie swoimi lokalami, a także tymi, które nie są jej, a za których firmowanie nazwiskiem bierze kasiorę co miesiąc.

 • browaryr

  Oceniono 11 razy 5

  za to jej problemem jest zanik aparatu sluzacego do myslenia.

 • russel

  Oceniono 23 razy 5

  Lubię ją, jak ospę wietrzną, ale ma rację. Kurduple są złośliwe, a folksdojczka niech spada sauerkrauty szwabom serwować!

 • jason.

  Oceniono 11 razy -3

  Mieszkać tak ale zapie...ć dla tej prywatnej firmie jaką jest polska to ku... nikomu nie życze a ta jędza niech się póknie w ten jebany pusty cymbał i niech ku... zamknie ten tłusty świński ryj-szacunek dla świnek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX