Królowa deklaruje: Wnuczka będzie nosiła tytuł królewski. Tego jeszcze nie było!

Zmieniła dekret.
Dziecko Kate otrzyma tytuł królewski! Królowa zmieniła dekret! Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II wydała oświadczenie, że dziecko księcia Williama i księżnej Kate dostanie tytuł królewski niezależnie od płci Królowa Wielkiej Brytanii Elżbieta II wydała oświadczenie, że jej przyszły wnuk lub wnuczka, dziecko księcia Williama i księżnej Kate, dostanie tytuł królewski niezależnie od płci! Tym samym zmieniła historyczny dekret z 1917 roku wydany przez króla Jerzego V, który mówił o podziale tytułów w rodzinie królewskiej. Dotąd chłopiec mógł zostać księciem, ale dziewczynka nie mogła być księżniczką. Królowa w dokumencie z 31 grudnia 2012 r. stwierdziła, że wszystkie dzieci najstarszego syna księcia Walii powinny cieszyć się tytułem królewskim i nosić godność księcia lub księżniczki jako prefiks przed ich imionami lub innymi tytułami honorowymi - czytamy na Dailymail.co.uk. Cały świat oczekuje na potomka brytyjskiego tronu, który ma się urodzić późną wiosną lub wczesnym latem tego roku. Teraz możemy być pewni, że narodzi się jego lub jej królewska mość. Ta decyzja może zmienić losy wnuka królowej i całej Anglii.

Królowa Wielkiej Brytanii, Elżbieta II, wydała oświadczenie, że jej przyszły wnuk lub wnuczka, dziecko księcia Williama i księżnej Kate, dostanie tytuł królewski niezależnie od płci! Tym samym zmieniła historyczny dekret z 1917 roku wydany przez króla Jerzego V, który mówił o podziale tytułów w rodzinie królewskiej. Dotąd chłopiec mógł zostać księciem, ale dziewczynka nie mogła być księżniczką.

Królowa w dokumencie z 31 grudnia 2012 r. stwierdziła, że wszystkie dzieci najstarszego syna księcia Walii powinny cieszyć się tytułem królewskim i nosić godność księcia lub księżniczki jako prefiks przed ich imionami lub innymi tytułami honorowymi - czytamy na Dailymail.co.uk.

Cały świat oczekuje na potomka brytyjskiego tronu, który ma się urodzić późną wiosną lub wczesnym latem tego roku. Teraz możemy być pewni, że narodzi się jego lub jej królewska mość.

Księżna Kate, Książę William Agencja Gazeta

Ta decyzja może zmienić losy wnuka królowej i całej Anglii.

Britain's Queen Elizabeth receives flowers outside of St. Mary's church after attending the annual Christmas service on the Royal Estate at Sandringham in Norfolk, eastern England December 25, 2012. REUTERS/Toby Melville (BRITAIN - Tags: ROYALS SOCIETY) REUTERS/TOBY MELVILLE

varg