Kim jest seksowna tancerka z klipu "Ona tańczy dla mnie"?

Ola Wróbel - poznaj ją!
Poznaj Olę Wróblewską Seksowna tancerka z klipu "Ona tańczy dla mnie"! Tancerka z klipu "Ona tańczy dla mnie" to Ola Wróblewska. Poznała członków zespołu w jednym z trójmiejskich klubów i zaproponowała, że wystąpi w ich klipie. Podoba się Wam seksowna tancerka z klipu do hitu "Ona tańczy dla mnie"? To Ola Wróblewska. Poznała członków zespołu w jednym z trójmiejskich klubów i spontanicznie zaproponowała zespołowi, że wystąpi w ich klipie. - Byliśmy na koncercie w Gdyni i w klubie, w którym graliśmy - poznałem barmankę, Olę - opowiada Radek Liszewski w wywiadzie dla Tvp.info. - Powiedziałem jej, że właśnie w tym klubie chcemy kręcić teledysk, a ona na to, że po co mamy szukać dziewczyn, skoro ona chętnie wystąpi w naszym klipie i jeszcze weźmie dwie "dorodne" koleżanki. I tak się zgadaliśmy, a brunetka Ola została główną bohaterką teledysku. Cała reszta była spontaniczna, to była wielka improwizacja - mówi. Dzisiaj chyba nikt nie żałuje tej "improwizacji" zwłaszcza, że piosenka stała się wielkim hitem, a Ola - gwiazdą internetu. - Przyznam, że nieco sceptycznie podchodziłam do całej sprawy. Gdy Radek Liszewski wokalista zespołu powiedział mi, że ta piosenka będzie hitem jakoś mu nie uwierzyłam. Jego słowa okazały się prorocze, a moje zaskoczenie było ogromne, gdy całe wybrzeże słuchało tej właśnie piosenki - opowiadała potem Ola. Ola ma 27 lat i pochodzi z Radomia. Przeprowadziła się do Warszawy a stamtąd nad morze. W tygodniu pracuje w Internetowej Telewizji Gdynia, a w weekendy w jednym z klubów muzycznych. Tak więc to weekend się okazał szczęśliwy - i dla Oli i dla zespołu Weekend.

Podoba się Wam seksowna tancerka z klipu do hitu "Ona tańczy dla mnie"? To Ola Wróbel. Poznała członków zespołu w jednym z trójmiejskich klubów i spontanicznie zaproponowała zespołowi, że wystąpi w ich klipie:

Byliśmy na koncercie w Gdyni i w klubie, w którym graliśmy - poznałem barmankę, Olę - opowiada Radek Liszewski w wywiadzie dla tvp.info. - Powiedziałem jej, że właśnie w tym klubie chcemy kręcić teledysk, a ona na to, że po co mamy szukać dziewczyn, skoro ona chętnie wystąpi w naszym klipie i jeszcze weźmie dwie "dorodne" koleżanki. I tak się zgadaliśmy, a brunetka Ola została główną bohaterką teledysku. Cała reszta była spontaniczna, to była wielka improwizacja.

Ola Wróblewska Screen z Youtube

Zespół Weekend Screen z Youtube

Dzisiaj chyba nikt nie żałuje tej "improwizacji" zwłaszcza, że piosenka stała się wielkim hitem, a Ola - gwiazdą internetu.

Ola Wróblewska Screen z Youtube

Przyznam, że nieco sceptycznie podchodziłam do całej sprawy. Gdy Radek Liszewski wokalista zespołu powiedział mi, że ta piosenka będzie hitem jakoś mu nie uwierzyłam. Jego słowa okazały się prorocze, a moje zaskoczenie było ogromne, gdy całe wybrzeże słuchało tej właśnie piosenki - opowiadała potem Ola.

Ola ma 27 lat i pochodzi z Radomia. Przeprowadziła się do Warszawy a stamtąd nad morze. W tygodniu pracuje w Internetowej Telewizji Gdynia, a w weekendy w jednym z klubów muzycznych. Tak więc to weekend się okazał szczęśliwy - i dla Oli i dla zespołu Weekend.

05.01.2013 SZCZECIN , WYSTEP ZESPOLU

Fot. Cezary Aszkiełowicz / Agencja Gazeta

alex