Monika Pyrek jest w ciąży! Ale to nie wszystko! Mamy dobre i złe wiadomości

Joanna Pyrek jest w ciąży! Gratulujemy!

Nowy rok 2013 zaczyna się naprawdę wspaniale, szczególnie szczęśliwi są z pewnością Monika Pyrek i jej narzeczony Norbert Rokita, którzy już w czerwcu tego roku przywitają na świecie swoje pierwsze dziecko!

Monika Pyrek kapif

Słynna tyczkarka i jej ukochany, a jednocześnie menadżer, byli dziś gośćmi "DDTVN". Wywiad obfitował w wiele sensacyjnych wyznań. Jedno z nich dotyczyło oczywiście ciąży. Dziennikarze Szczecin.gazeta.pl. potwierdzili dobrą nowinę w rozmowie telefonicznej z Norbertem Rokitą.

Mam potwierdzić, że to, co powiedzieliśmy w telewizji, jest prawdą? Tak. Potwierdzam.

Monika Pyrek Kapif

Utalentowana sportsmenka przygotowała dla swoich fanów jednak jeszcze jedną rewelacyjną wiadomość. Już na dniach Monika i Norbert staną na ślubnym kobiercu! Na tym dobre wieści się jednak kończą. Wszystkich zasmuci na pewno informacja, że gwiazda polskiej lekkoatletyki kończy swoją sportową karierę.

Oficjalne zakończenie - Benefis Moniki Pyrek - odbędzie się 11 stycznia w szczecińskim Teatrze Współczesnym. Później zaplanowano uroczysty bankiet. Wśród gości - prezydent Piotr Krzystek, władze Polskiego Komitetu Olimpijskiego, politycy, największe sławy sportu, m.in. Otylia Jędrzejczak, Tomasz Majewski, Artur Partyka - czytamy na Szczecin.gazeta.pl.

gala mistrzów sportu, sportowcy, zdjęcia, galeria Fot. KAPIF.PL/KAPIF

Praktycznie z chwilą zakończenia sportowej kariery Monika Pyrek rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu. Dziennikarze szczecińskiej Gazety dowiedzieli się bowiem, że obie uroczystości - ślub i benefis - mają odbyć się jedna po drugiej.

Część zostaje [po Benefisie Moniki Pyrek na wesele - przyp. red.]. Niektórzy muszą, niestety, szybko wracać do swoich obowiązków - czytamy na Szczecin.gazeta.pl. - Impreza weselna odbędzie się w szczecińskim klubie Patio - mówi przyszły pan mody. - Bez szaleństw. Na 120 osób.

dorota williams,taniec z gwiazdami Kapif

Niedługo Monika Pyrek wcieli się nie tylko w nowe role życiowe - żony i matki - lecz także zawodowe. Od 14 stycznia w Radiu Szczecin tyczkarka będzie prowadziła poranne audycje. Natomiast już jutro będziemy mogli zobaczyć ją na Gali Mistrzów Sportu, na której będzie wręczała nagrodę jednemu z ze zwycięzców.

zuz
Więcej o:
Komentarze (5)
Monika Pyrek jest w ciąży! Ale to nie wszystko! Mamy dobre i złe wiadomości
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 38 razy 28

  Karierę sportową to ona już dawno skończyła - początkiem końca był "Taniec z miszczakami".

 • ladyzgaga

  Oceniono 3 razy 1

  Plotas będzie miał w końcu o czym pisać.

 • rabarbara

  Oceniono 1 raz 1

  Sportową karierę i tak musiała kiedyś skończyć.
  Piękne, że to początek nowego życia!

 • julialipiec

  Oceniono 5 razy -5

  wesele w patio? nieeeeeeeeeeeee

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX