Katie Holmes i Jake Gyllenhaal mają romans? Zabrali głos w tej sprawie!

Czy Katie Holmes i Jake Gyllenhaal są nową parą?
Holmes i Gyllenhaal mają romans? Celebryci zabrali głos w tej sprawie! Z początkiem 2013 roku oczy wszystkich zwrócone były na Katie Holmes i Jake'a Gyllenhaala, którzy podobno zaczęli się w tajemnicy spotykać! Z początkiem 2013 roku oczy wszystkich zwrócone były na Katie Holmes i Jake'a Gyllenhaala, którzy podobno zaczęli się w tajemnicy spotykać! Pogłoski o ich romansie niestety okazały się jednak jedynie plotkami... Jednak według informatorów magazynu "Grazia" romans Jake'a i Katie miał trwać już od dłuższego czasu. Jak podaje Huffingtonpost, parę widywano kilkakrotnie w okolicy nowojorskiego apartamentu Gyllenhaala w West Village. Podobno aktor już niejeden raz zapraszał do siebie Holmes na własnoręcznie przygotowaną, romantyczną kolację. Para często miała także spotykać się na Broadwayu, gdzie oboje pracują. Obecnie trwają bowiem próby do spektaklu, w którym gra Katie: "Dead Accounts". Jake natomiast występuje w przedstawieniu "If There Is I Haven't Found It Yet". Podobno aktor regularnie odwiedza też Katie w teatrze i obserwuje, jak pracuje. - Katie mówi, że mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Jake zaprosił ją nawet na kolację do swojego mieszkania. Sam gotował - zwierza się znajoma Holmes magazynowi "Grazia". Tym gorącym plotkom stanowczo jednak zaprzeczyli sami zainteresowani. - Nieprawdą jest, że mielibyśmy się spotykać w tajemnicy - powiedziała Katie Holmes dla Gossipcop.com Doniesienia dementuje też Gyllenhaal. - Ani jedna część tej historii nie jest prawdziwa - mówi portalowi. Według plotki parę miał zapoznać ze sobą przyjaciel Holmes z serialu "Jezioro marzeń", Joshua Jackson. Zarówno dla Jake'a jak i Katie byłby to idealny moment na nową miłość. Gyllenhaal swój ostatni związek zakończył w 2011. Spotykał się wówczas z Reese Whiterspoon, która konsekwentnie, aż trzykrotnie, odrzucała jego oświadczyny. Holmes natomiast zaczęła już chyba dochodzić do siebie po rozwodzie z Tomem Cruisem. Coraz częściej widywano ją bowiem uśmiechniętą i pełną życia. Były mąż Holmes nie miał natomiast problemów z rozpoczęciem nowej znajomości już znacznie wcześniej. Tom Cruise od miesiąca spotyka się bowiem z 26-letnią Cynthią Jorge, menadżerką restauracji. Jednak przecież w miłości nic nie jest pewne. Może jednak Jake'a i Katie trafi kiedyś strzała amora? Byliby taką ładną parą!

Z początkiem 2013 roku oczy wszystkich zwrócone były na Katie Holmes i Jake'a Gyllenhaala, którzy podobno zaczęli się w tajemnicy spotykać! Pogłoski o ich romansie niestety okazały się jednak jedynie plotkami...

Katie HolmesReuters

Jednak według informatorów magazynu "Grazia" romans Jake'a i Katie miał trwać już od dłuższego czasu. Jak podaje Huffingtonpost parę widywano kilkakrotnie w okolicy nowojorskiego apartamentu Gyllenhaala w West Village. Podobno aktor już niejeden raz zapraszał do siebie Holmes na własnoręcznie przygotowaną, romantyczną kolację. Para często miała także spotykać się na Broadwayu, gdzie oboje pracują. Obecnie trwają bowiem próby do spektaklu, w którym gra Katie: "Dead Accounts". Jake natomiast występuje w przedstawieniu "If There Is I Haven't Found It Yet". Podobno aktor regularnie odwiedza też Katie w teatrze i obserwuje, jak pracuje.

Katie mówi, że mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Jake zaprosił ją nawet na kolację do swojego mieszkania. Sam gotował - zwierza się znajoma Holmes magazynowi "Grazia".

Tym gorącym plotkom stanowczo jednak zaprzeczyli sami zainteresowani.

Nieprawdą jest, że mielibyśmy się spotykać w tajemnicy - powiedziała Katie Holmes dla Gossipcop.com

Doniesienia dementuje też Gyllenhaal.

Ani jedna część tej historii nie jest prawdziwa - mówi portalowi.

Katie Holmes, Joshua Jackson fot. Columbia TriStar Television

Według plotki parę miał zapoznać ze sobą przyjaciel Holmes z serialu "Jezioro marzeń", Joshua Jackson. Zarówno dla Jake'a jak i Katie byłby to idealny moment na nową miłość. Gyllenhaal swój ostatni związek zakończył w 2011. Spotykał się wówczas z Reese Whiterspoon, która konsekwentnie, aż trzykrotnie, odrzucała jego oświadczyny. Holmes natomiast zaczęła już chyba dochodzić do siebie po rozwodzie z Tomem Cruisem. Coraz częściej widywano ją bowiem uśmiechniętą i pełną życia.

Jake GyllenhaalAP

Były mąż Holmes nie miał natomiast problemów z rozpoczęciem nowej znajomości już znacznie wcześniej. Tom Cruise od miesiąca spotyka się bowiem z 26-letnią Cynthią Jorge, menadżerką restauracji.

Tom CruiseIn Touch

Jednak przecież w miłości nic nie jest pewne. Może jednak Jake'a i Katie trafi kiedyś strzała amora? Byliby taką ładną parą!

zuz