Chłopak Rihanny ma jeszcze DWIE INNE?!

Jedna mu nie wystarcza?
Brown zdradza Rihannę? Chłopak Rihanny ma jeszcze dwie inne dziewczyny?! Chris Brown znowu namieszał. Tym razem nikogo nie pobił, ale według magazynu "Life and Style" istnieje prawdopodobieństwo, że zdradził Rihannę z Sommer Gargan Chris Brown znowu namieszał. Tym razem nikogo nie pobił, ale według magazynu "Life and Style", istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdradził Rihannę i to nie z byłą dziewczyną Karreuche Tran, ale z asystentką wykonawcy w studio nagraniowym Sommer Gargan. - Sommer i Chris mają wspólnego znajomego, który przywiózł ich pewnego wieczoru do studia, gdzie już zostali na całą noc. Wymienili się numerami telefonów. Niedługo później on ruszył w trasę i opuścił Los Angeles, więc oboje zgodzili się być w kontakcie, kiedy on wróci do miasta - donosi informator "Life and Style". W to, że Chris działa impulsywnie możemy uwierzyć. Trudno nam jednak pojąć, że Rihanna to wszystko znosi. Nie dość, że ponownie się z nim związała, to jeszcze para postanowiła, że spędzi ze sobą każdy dzień pierwszego miesiąca nowego roku. Chcą nadrobić stracony czas i... umocnić swój związek. Chyba zaczynamy się martwić o Rihannę. Już kilka razy była w poważnym dołku emocjonalnym z powodu Chrisa. Na wieść o nowej dziewczynie Browna Nicole Scherzinger upiła się w barze do tego stopnia, że zwymiotowała na stolik. Karreuche Tran też nie była zachwycona, gdy zobaczyła Browna, który mimo że jest jej partnerem, to całuje Rihannę na rozdaniu MTV Music Awards. Czy takiemu facetowi można ufać? Chris ma na to teorię. - Czy istnieje coś takiego, jak miłość do dwóch osób? Ja wiem, że jest to możliwe - powiedział Brown według Dailymail.co.uk. Może potrafi kochać też trzy kobiety?

Chris Brown znowu namieszał. Tym razem nikogo nie pobił, ale według magazynu "Life&Style", istnieje duże prawdopodobieństwo, że zdradził Rihannę i to nie z byłą dziewczyną, Karreuche Tran, ale z asystentką wykonawcy w studio nagraniowym, Sommer Gargan.

Sommer i Chris mają wspólnego znajomego, który przywiózł ich pewnego wieczoru do studia, gdzie już zostali na całą noc. Wymienili się numerami telefonów. Niedługo później on ruszył w trasę i opuścił Los Angeles, więc oboje zgodzili się być w kontakcie, kiedy on wróci do miasta - donosi informator Life&Style

W to, że Chris działa impulsywnie możemy uwierzyć. Trudno nam jednak pojąć, że Rihanna to wszystko znosi. Nie dość, że ponownie się z nim związała, to jeszcze para postanowiła, że spędzi ze sobą każdy dzień pierwszego miesiąca nowego roku. Chcą nadrobić stracony czas i... umocnić swój związek.

Recording artists Chris Brown (L) and Rihanna sit together courtside at the NBA basketball game between the New York Knicks and Los Angeles Lakers in Los Angeles December 25, 2012. REUTERS/Danny Moloshok (UNITED STATES - Tags: SPORT BASKETBALL ENTERTAINMENT)REUTERS/DANNY MOLOSHOK


Chyba zaczynamy się martwić o Rihannę. Już kilka razy była w poważnym dołku emocjonalnym z powodu Chrisa. Na wieść o nowej dziewczynie Browna, Nicole Scherzinger, upiła się w barze do tego stopnia, że zwymiotowała na stolik. Karreuche Tran też nie była zachwycona, gdy zobaczyła Browna, który mimo że jest jej partnerem, to całuje Rihannę na rozdaniu MTV Music Awards.

Chris Brown, Rihanna, Karrueche Tran.MTV/Twitter

Czy takiemu facetowi można ufać? Chris ma na to teorię:

Czy istnieje coś takiego, jak miłość do dwóch osób? Ja wiem, że jest to możliwe - powiedział Brown według Dailymail.co.uk.

Może potrafi kochać też trzy kobiety?

varg

Więcej o:
Komentarze (7)
Chłopak Rihanny ma jeszcze DWIE INNE?!
Zaloguj się
 • leonzawodowiec

  Oceniono 19 razy 19

  Musi być z niego dobry rębajło.Gęba nie skażona myśleniem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 14

  Ten chłoptaś ma debilizm na twarzy wypisany, a ku.r.e.wki całe szczęśliwe.

 • ina.

  Oceniono 13 razy 11

  3 + 1 = 4, czyli czworokącik, nie trójkącik, Plotkowi matematycy...

 • koja

  Oceniono 9 razy 9

  Jest tylu porządnych facetów na świecie a ona wybrała takiego paprocha.

 • jason.

  Oceniono 4 razy 4

  Spokojnie będzie ich jeszcze więcej.

 • k.karina

  Oceniono 4 razy 4

  Masochizm przez Rihanne przemawia .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX