Wojewódzki o Sablewskiej: W końcu mogę mieć podejrzenie, że przeczytała jakąś książkę

Chyba nadal się nie lubią.
Sablewska skrytykowana Wojewódzki o Sablewskiej: W końcu mogę mieć podejrzenie, że przeczytała książkę. Kuba Wojewódzki w "Polityce": Maja Sablewska napisała książkę. W końcu mogę mieć podejrzenie, graniczące z pewnością, że wreszcie jakąś przeczytała. Kuba Wojewódzki jest znany z tego, że jest szczery... do bólu. Tym razem znowu wyraził się niepochlebnie o koleżance, z którą pracował w programie "X Factor", Mai Sablewskiej. W felietonie w najnowszym wydaniu "Polityki" skrytykował inteligencję byłej menedżerki gwiazd. "Maja Sablewska, kobieta, która rzuciła szow-biznes w momencie, gdy szow-biznes porzucił ją, spełniła swoją groźbę. Napisała książkę. Cieszy mnie to jako byłego współpracownika. W końcu mogę mieć podejrzenie, graniczące z pewnością, że wreszcie jakąś przeczytała" - czytamy w felietonie Wojewódzkiego. Wojewódzki odwołał się do niedawnej premiery książki Sablewskiej, zatytułowanej "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej". Między Wojewódzkim i Sablewską nie układa się od czasu "X Factor". Dziennikarz podobno bardzo nie chciał jej w drugiej edycji programu. W programie "Poranny WF" wyrażał się o niej niepochlebnie. "Nawet manekin byłby lepszym jurorem, niż ona" - czytamy na Eska.pl. Sablewska już wtedy nie chciała komentować słów Wojewódzkiego. - Ja jestem człowiekiem bezkonfliktowym. Mam oczy szeroko otwarte i obserwuję pewne rzeczy. Nikt nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, a już na pewno nie Kuba. Mój styl jest inny. Inaczej mnie rodzice wychowali. Ale i tak mam ochotę go udusić! - wyznała w "Dzień Dobry TVN". W felietonie Wojewódzkiego dostało się nie tylko byłej jurorce "X Factor". Dziennikarz obraził także Julię Pietruchę. "To jest ewidentny sukces roku. Na promocji stylowego obuwia Croks pojawiła się stylowa gwiazda Julia Pietrucha. Czasami warto publicznie sprawić sobie nowe obuwie, aby dojść do wniosku, do czego się w życiu doszło. To częsty przypadek w szow-biznesie, gdy rozmiar buta bywa większy niż rozmiar kariery" - czytamy w "Polityce".

Kuba Wojewódzki jest znany z tego, że jest szczery... do bólu. Tym razem znowu wyraził się niepochlebnie o koleżance, z którą pracował w programie "X Factor", Mai Sablewskiej. W felietonie w najnowszym wydaniu "Polityki" skrytykował inteligencję byłej menadżerki gwiazd:

Maja Sablewska, kobieta, która rzuciła szołbiznes w momencie, gdy szołbiznes porzucił ją, spełniła swoją groźbę. Napisała książkę. Cieszy mnie to jako byłego współpracownika. W końcu mogę mieć podejrzenie, graniczące z pewnością, że wreszcie jakąś przeczytała - czytamy w felietonie Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki i Maja Sablewska, x factorKapif

Wojewódzki odwołał się do niedawnej premiery książki Sablewskiej, zatytułowanej "10 sposobów na modę według Mai Sablewskiej".

Kuba Wojewódzki, Maja SablewskaKapif

Między Wojewódzkim i Sablewską nie układa się od czasu "X Factor". Dziennikarz podobno bardzo nie chciał jej w drugiej edycji programu. W programie "Poranny WF" wyrażał się o niej niepochlebnie:

Nawet manekin byłby lepszym jurorem, niż ona - czytamy na Eska.pl.

Sablewska już wtedy nie chciała komentować słów Wojewódzkiego:

Ja jestem człowiekiem bezkonfliktowym. Mam oczy szeroko otwarte i obserwuję pewne rzeczy. Nikt nie jest w stanie wyprowadzić mnie z równowagi, a już na pewno nie Kuba. Mój styl jest inny. Inaczej mnie rodzice wychowali. Ale i tak mam ochotę go udusić! - wyznała w DD TVN.

Maja Sablewska, Kuba Wojewódzki, X-Factor.KAPIF/WWW.KAPIF.PL

W felietonie Wojewódzkiego dostało się nie tylko byłej jurorce "X Factor". Dziennikarz obraził także Julię Pietruchę:

To jest ewidentny sukces roku. Na promocji stylowego obuwia Croks pojawiła się stylowa gwiazda Julia Pietrucha. Czasami warto publicznie sprawić sobie nowe obuwie, aby dojść do wniosku, do czego się w życiu doszło. To częsty przypadek w szołbiznesie, gdy rozmiar buta bywa większy niż rozmiar kariery - czytamy w "Polityce".

varg

Więcej o:
Komentarze (10)
Wojewódzki o Sablewskiej: W końcu mogę mieć podejrzenie, że przeczytała jakąś książkę
Zaloguj się
 • wariograf

  Oceniono 31 razy 17

  I tu się z nim zgadzam.Wyjątkowo głupia baba.

 • sentence

  Oceniono 30 razy 12

  Sablewska nie jest na pewno gigantem intelektu, ale łatwość, z jaką Wojewódzki wystawia takie opinie,jest co najmniej niestosowna. Sam wiele sobą w tym względzie nie reprezentuje, a przy niektórych swoich gościach wypadał kompromitująco i żałośnie. Partnerki do dyskusji, którym dawał radę, to Siwiec, czy Węgrowska, ludzie na poziomie dotkliwie obnażali jego ignorancję. Podobnie, jak do bólu banalne cytaty, którymi rzucał w X-faktorze.

 • leonzawodowiec

  Oceniono 15 razy 11

  Nie no Wojewoda przesadził.Pewnie jak była niańką to czytała dzieciakom książeczki z serii "Poczytaj mi mamo".

 • astalavista

  Oceniono 19 razy 7

  Sączy jad stary dziad - on chyba nigdy nie powiedział niczego miłego o kimś innym

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 17 razy 5

  Powiatowy akurat nie obraził ani Sablewskiej, ani Pietruchy. W tych przypadkach trafił w sedno.

 • browaryr

  Oceniono 17 razy 3

  to dzielo bedzie zapewne tak samo ciekawe jak dziela pyzy nergala i innych wybitnych-tzn na poziomie instrukcji obslugi tamponu.

 • rabarbara

  0

  I tu się z "sentence" nie zgadzam!
  "Ludzie na poziomie dotkliwie obnażali jego ignorancję". Kto? Jan Nowicki, Marek Kondrat, Maciej Stuhr, itp?
  Może oglądałeś inny program?

 • sensacja

  Oceniono 2 razy 0

  On zawsze ma odwagę obrażać tylko tych, których uważa za głupszych od siebie.

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy -1

  Ciekawe ile w życiu przeczytał Sołtysowy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX