Kulig, Szarek i Kożuchowska w takiej samej sukience! Która wygląda najlepiej?

Joannie Kulig, Annie Szarek i Małgorzacie Kożuchowskiej spodobał się ten sam model sukienki.
Ta sama sukienka Kulig, Szarek i Kożuchowska w takiej samej sukience! Joanna Kulig, Anna Szarek i Małgorzata Kożuchowska mają podobny gust. Wszystkie założyły taką samą kreację: niebieską sukienkę z cekinami Gosi Baczyńskiej. Joanna Kulig, Anna Szarek i Małgorzata Kożuchowska mają najwyraźniej podobny gust. Wszystkie trzy założyły taką samą kreację: krótką niebieską sukienkę z cekinami z atelier Gosi Baczyńskiej. W dodatku zarówno Kulig, jak i Szarek w tym czasie miały bardzo podobne fryzury, co sprawiło, że wyglądały niemal jak bliźniaczki! Jako pierwsza założyła ją Anna Szarek na Bal Dziennikarzy w lutym 2012. O pięknej aktorce zrobiło się ostatnio głośno, bo asystent jej partnera, prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego, nakłaniał do inwestowania w film, w którym miała zagrać. Anna Szarek do kreacji dobrała czarne botki, a jej zgrabne nogi w krótkiej sukience wyglądały na wyjątkowo długie. Niebieska błyszcząca kreacja spodobała się także Małgorzacie Kożuchowskiej, bo założyła ją na imprezę Plejada Top Ten w maju 2012. Kożuchowska dobrała do niej sandałki i torbę na ramię, co, naszym zdaniem, kłóciło się z eleganckim stylem sukienki. Prawdziwą furorę zrobiła Joanna Kulig, która pojawiła się w tej samej sukience na Złotych Kaczkach w grudniu 2012. Aktorka, która jest zazwyczaj nieco na bakier z modą i woli luźny styl, tym razem kusiła seksapilem! Kulig dobrała do sukienki szpilki w kolorze nude i czarną kopertówkę. Wyglądała zjawiskowo, ale w końcu tytuł zobowiązuje: Kulig, jako jedyna Polka, została uznana przez amerykański portal Sfgate za jedną najbardziej elektryzujących gwiazd na świecie.

Joanna Kulig, Anna Szarek i Małgorzata Kożuchowska mają najwyraźniej podobny gust. Wszystkie trzy założyły taką samą kreację: krótką niebieską sukienkę z cekinami z atelier Gosi Baczyńskiej. W dodatku zarówno Kulig, jak i Szarek w tym czasie miały bardzo podobne fryzury, co sprawiło, że wyglądały niemal jak bliźniaczki!

Jako pierwsza założyła ją Anna Szarek na Bal Dziennikarzy w lutym 2012. O pięknej aktorce zrobiło się ostatnio głośno, bo asystent jej partnera, prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego, nakłaniał do inwestowania w film, w którym miała zagrać. Anna Szarek do kreacji dobrała czarne botki, a jej zgrabne nogi w krótkiej sukience wyglądały na wyjątkowo długie.

Anna Szarek, Ludwik SobolewskiWBF

Niebieska błyszcząca kreacja spodobała się także Małgorzacie Kożuchowskiej, bo założyła ją na imprezę Plejada Top Ten w maju 2012. Kożuchowska dobrała do niej sandałki i torbę na ramię, co, naszym zdaniem, kłóciło się z eleganckim stylem sukienki.

Małgorzata KożuchowskaKapif

Prawdziwą furorę zrobiła Joanna Kulig, która pojawiła się w tej samej sukience na Złotych Kaczkach w grudniu 2012. Aktorka, która jest zazwyczaj nieco na bakier z modą i woli luźny styl, tym razem kusiła seksapilem! Kulig dobrała do sukienki szpilki w kolorze nude i czarną kopertówkę. Wyglądała zjawiskowo, ale w końcu tytuł zobowiązuje: Kulig, jako jedyna Polka, została uznana przez amerykański portal Sfgate za jedną najbardziej elektryzujących gwiazd na świecie.

KapifKapif

Która z nich wygląda w tej sukience najlepiej?

Vic

Która aktorka wygląda w tej sukience najlepiej?
Więcej o:
Komentarze (5)
Kulig, Szarek i Kożuchowska w takiej samej sukience! Która wygląda najlepiej?
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 11 razy 9

  Trzy panie i taka sama sukienka:

  Laska promowana przez Plotka, kobieta - materac i i dziewczyna, która mogła być nazywana aktorką przez duże "A' ale postanowiła sobie zbyt nisko poprzeczkę i do końca swych dni zostanie Hanką Kartonówą.

  I co to oznacza??

  Że Gosia Baczyńska cierpi na "impotencje umysłową" a rachunki trzeba płacić więc wciska kazdemu to samo. Byle kasa płynęła...

 • fafur

  Oceniono 14 razy 8

  wszystkie wyglądają tak samo, bo to worek pokutny... :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 6 razy 2

  Do Canossy się wybierały?

 • forfiter_jr

  Oceniono 3 razy 1

  Sukienka przypomina kolczugę...

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 1

  ostatnia miala kulig-mocno sprana jakos..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX