Skrzynecka pokazała na Facebooku córeczkę. Ładna?

Rodzina w komplecie. Przy choince.
Skrzynecka pokazała zdjęcie córeczki Rodzina w komplecie. Przy choince Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Facebooku zdjęcie najbliższej rodziny przy choince, na którym widać też roczną córeczkę aktorki - Alikę Ilię Eleganckie pantofle, rajstopki, czerwona sukienka i duże niebieskie oczy intensywnie wpatrzone w obiektyw. W tle choinka, a dookoła najbliższa rodzina. Nie ma to jak pozować do świątecznej fotografii na kolanach mamy. Modelka to Alika Ilia, roczna córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego. To "Familijne-Wigilijne" zdjęcie, które aktorka umieściła na Facebooku, to "druga odsłona" Aliki Ilii. Pierwsza sesja była w "Vivie", kiedy dziewczynka miała pół roku. Nie będziemy Was pytać czy jest bardziej podobna do mamy czy do taty, bo to przecież oczywiste. Wystarczy tylko spojrzeć w te duże niebieskie oczy!

Eleganckie pantofle, rajstopki, czerwona sukienka i duże niebieskie oczy intensywnie wpatrzone w obiektyw. W tle choinka, a dookoła najbliższa rodzina. Nie ma to jak pozować do świątecznej fotografii na kolanach mamy. Modelka to Alika Ilia, roczna córeczka Katarzyny Skrzyneckiej i Marcina Łopuckiego.

Katarzyna Figura screen z Facebooka

To "Familijne-Wigilijne" zdjęcie, które aktorka umieściła na Facebooku to "druga odsłona" Aliki Ilii. Pierwsza sesja była w "Vivie", kiedy dziewczynka miała pół roku.

Nie będziemy was pytać czy jest bardziej podobna do mamy czy do taty, bo to przecież oczywiste. Wystarczy tylko spojrzeć w te duże niebieskie oczy!

Katarzyna Skrzynecka Forum

Alex