A jednak! Krupa i Doda spotkały się w sylwestrową noc!

Nowa przyjaźń w show-biznesie?
Krupa i Doda spotkały się w sylwestra! Nowa przyjaźń w show-biznesie? Doda i Joanna Krupa spędziły wspólnie sylwestra w Miami. Modelka opublikowała na Twitterze zdjęcie z piosenkarką Doda i Joanna Krupa spotkały się w Miami. Co więcej, to nie był tylko jeden drink, ale wspólnie spędzona noc sylwestrowa! Modelka zamieściła na Twitterze słodkie zdjęcie zrobione tuż przed rozpoczęciem imprezy i opatrzyła je komentarzem: "Już prawie gotowe na zabawę". Od niedawna gwiazdy mają wspólną menadżerkę, Małgorzatę Leitner. A teraz także dzielą sylwestrowe wspomnienia.

Mieliśmy rację:) Doda i Joanna Krupa faktycznie spotkały się w Miami. Co więcej, to nie był tylko jeden drink, ale wspólnie spędzona noc sylwestrowa!

Modelka zamieściła na Twitterze słodkie zdjęcie zrobione tuż przed rozpoczęciem imprezy i opatrzyła je komentarzem:

Już prawie gotowe na zabawę.

 

Doda, Joanna KrupaTwitter

Od niedawna gwiazdy mają wspólną menadżerką, Małgorzatę Leitner. A teraz także dzielą sylwestrowe wspomnienia. Jak myślicie, rozwinie się ta znajomość?

 

sylwester, doda, joanna krupaTwitter

Saw

Więcej o:
Komentarze (38)
A jednak! Krupa i Doda spotkały się w sylwestrową noc!
Zaloguj się
 • nitka_w

  Oceniono 71 razy 55

  Co Krupa ma ze stopą?

  Ta Stopa będzie mnie nawiedzać w koszmarach sennych...

 • poszukujezony

  Oceniono 38 razy 14

  zalosne, doda ma parcie na kariere w stanach, pewnie krupa ja wciagnie w swoje reality show, zeby cala ameryka ja zobaczyla. co za desperacja

 • paola1900

  Oceniono 31 razy 13

  No tak Plotek jak zwykle nieomylny. W sumie te dwie pasują do siebie, obie jakoś inteligencją nie grzeszą więc pewnie nie miały problemu z nawiązaniem znajomości.

 • pako13

  Oceniono 17 razy 9

  Doda chyba zapomniała sie umalować...wygląda fatalnie jak stara babcia,mogła by straszyć ,a Krupy stopa jak u jakiegos drakuli:)

 • dynamite19i

  Oceniono 23 razy 9

  ciekawe czy doda pokazała krupie swoj cellulit :D

 • russel

  Oceniono 52 razy 8

  Krupa, straciłaś w moich oczach. Zadawać się z tym wulgarnym zbokiem. Wstyd.

 • lojzo

  Oceniono 15 razy 7

  To nieprawda. To albo fotomontaż albo stara foto. Krupa ponoć w tym roku spędzała Sylwestra w Polsce. Juz w żadne doniesienie o Dodzie nie uwierzę. Kobieta jest zdesperowana, żeby zwracać uwagę na siebie. Btw. pobyt na tej samej imprezie czy w tym samym lokalu to jednak coś innego niż spędzanie imprezy razem ;)

 • monikajaros

  Oceniono 27 razy 7

  Dorota Rabczewska z artystki przeistoczyła się w tanią, bankietową lansiarę. Wie, jak wywołać skandal, wie co zrobić, żeby o niej pisano, ale zapomniała, w jaki sposób nagrać płytę na poziomie i jak nakręcić dobry teledysk.

  przestała być obiektem pożądania. Czasem trzeba jednak przypomnieć, że na początku kariery miała szansę stać się najbardziej odkrywczą wokalnie i rewolucyjną obyczajowo piosenkarką. Mogła odegrać w Polsce taką rolę, jak Madonna na świecie. Ale szybki sukces zgubił Dodę. Samouwielbienie rozdymane do granic możliwości i brak szacunku wobec innych spowodował, że ludzie zaczęli się od niej odwracać. Została praktycznie sama z własną rodziną. Nie ma kto profesjonalnie doradzić jej w wielu sprawach zawodowych, zachowuje się więc niczym dziewczynka błądząca we mgle.

  Dowodem na taki stan rzeczy jest jej najnowszy teledysk „Fuck it”, nagrany z udziałem rapera Fokusa. „Fuck it” to jedna z dwóch piosenek z płyty „7 pokus głównych”, której da się słuchać. Choć album został wydany 16 miesięcy temu (!), obrazek został nagrany dopiero teraz. Po pierwsze jest to kardynalny błąd marketingowy, bo o płycie, która i tak słabo się sprzedała, już mało kto pamięta. Po drugie Rabczewska nakręciła klip na fali popularności filmu o Paktofonice „Jestem Bogiem”, w którym Fokus jest jedną z głównych postaci. Tym samym podpięła się pod jego sukces. Doda lubi kolegować się z osobami, które akurat są na topie. Sama już nie błyszczy tak jak kiedyś, więc musi ogrzać się w cudzym blasku.

  W taki sposób Rabczewska nie osiągnie nic, a pogrąży się jeszcze bardziej. Ostatnio częściej pojawia się na show biznesowych eventach różnych pism, ale tylko na tych, z którymi ma dobre układy („Party”, „Flesz”, „Gala”). A tych jest coraz mniej. Próbuje odnowić dawne kontakty, bo wie, że sama dłużej nie pociągnie. Ponowny sojusz z Mają Sablewską komentowany jest przez branżę brutalnie – ratują się jak mogą, bo obie zaliczyły tendencję spadkową. Dla Mai bycie stylistką byłej podopiecznej to nie jest żadne wyróżnienie. Doda sama już wie jak się ubrać, nawet jeśli wkłada podróbki.

  Doris uważa się za nieomylną, więc będzie błądziła coraz bardziej. Tak samo jak wiele innych piosenkarek, słucha złych podpowiedzi. A trzyma się na topie tylko dzięki bywaniu w serwisach plotkarskich. Żadną artystką już nie jest, bo rozmieniła się na drobne. Firma, która w tym momencie podpisze z nią kontrakt, ryzykuje utratę pieniędzy wyłożonych na płytę. Apeluję w tym miejscu do pani Wandy Rabczewskiej, aby mądrze pokierowała karierą córki. Dopóki na horyzoncie nie pojawiła się żadna realna konkurencja, nie jest jeszcze dla Dody za późno.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX