Jean Claude Van Damme tańczy do hitu "Ona tańczy dla mnie". Niezła przeróbka!

Naprawdę śmieszne.

Jeżeli szukacie dobrej muzy na imprezę sylwestrową, to mamy dla Was gorącą podpowiedź: Van Damme tańczący do utworu "Ona tańczy dla mnie" zespołu Weekend!

Jest to oczywiście przeróbka - twórczy internauci "odłączyli" od piosenki oryginalny klip i w jego miejsce wstawili fragment filmu "Kickboxer" z gwiazdą kina akcji, Jeanem Claude Van Damme w roli tańczącego amanta. Teraz możemy się naocznie przekonać, czy hollywoodzki mięśniak przypadkiem nie pomylił profesji wiążąc się z branżą filmową, zamiast muzyczną.


Żyjemy w czasach, kiedy liczy się tylko to, co sparodiowane. Miarą sukcesu utworu muzycznego lub filmu jest ilość przeróbek, jakich się doczeka w sieci. Łatwo sobie można wręcz wyobrazić rozpacz artysty, który popełniwszy jakiś utwór z utęsknieniem czeka na jakąś ciekawą parodię, która by go utwierdziła w przekonaniu o wartości dzieła. W tym przypadku zespół Weekend może odetchnąć z ulgą i podziękować belgijskiemu aktorowi: udana przeróbka to świadectwo, że ich piosenka spodobała się internautom!

Przypominamy oryginał tym, którzy jeszcze, jakimś cudem, nie znają najpopularniejszej piosenki disco-polo.

Alex