18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ola Szwed: Mój mężczyzna uważa, że mam piękne ciało i cieszy się, że pozuję do "Playboya"!

Baron akceptuje fakt, że Ola Szwed pozuje nago!
Baron zadowolony, że Ola pozuje nago Gitarzysta Afromental nie ma nic przeciwko rozbieranym sesjom Oli Szwed. Ola Szwed od kilku miesięcy spotyka się z gitarzystą Afromental. Okazuje się, że Baron nie ma nic przeciwko pozowaniu Szwed do nagich zdjęć, ale cieszy go to. Ostatnio w show-biznesie pojawiła się nowa gorąca para. Ola Szwed od kilku miesięcy spotyka się z gitarzystą Afromental. Okazuje się, że ich związek jest bardzo otwarty. Baron nie ma nic przeciwko pozowaniu Szwed do nagich zdjęć, a wręcz takie propozycje go cieszą. Ola Szwed zagościła w październiku na okładce "Playboya". Jej naga sesja została "zatwierdzona" przez jej chłopaka, co ma świadczyć o tym, że była w pełni naturalna: - Pierwszą osoba, która zobaczyła zdjęcia jeszcze przed wydaniem "Playboya" to był mój mężczyzna i powiedział "wszystko się zgadza", więc chyba jest niezbyt dużo [Photoshopa - przyp. red.] - powiedziała Szwed w wywiadzie dla Wp.tv. Ola Szwed pokazująca na okładce pisma swoje ponętne pośladki wcale nie budzi zazdrości Barona, a można wręcz odnieść wrażenie, że jest on dumny z faktu, że ma tak seksowną dziewczynę. - My się wspieramy w tym, co robimy. Wspieramy swoje własne decyzje. Kiedy się dowiedział, że mam propozycję od "Playboya", to się ucieszył, co mnie zaskoczyło szczerze mówiąc. Wspierał mnie cały czas, konsultowałam z nim zdjęcia, które były wybierane. Ani razu nie zdradził się z tym, że coś mu się w tym nie podoba. Mój mężczyzna uważa, że mam piękne ciało i że nie ma wstydu, jeżeli je pokazuję - wyjaśniła w wywiadzie aktorka.

Ostatnio w show-biznesie pojawiła się nowa gorąca para. Ola Szwed od kilku miesięcy spotyka się z gitarzystą Afromental, Baronem. Para chętnie pojawia się razem na wszelkich branżowych imprezach i okazuje sobie uczucie. Okazuje się, że ich związek jest bardzo otwarty - Baron nie ma nic przeciwko pozowaniu Szwed do nagich zdjęć, a wręcz takie propozycje go cieszą. Ola Szwed zagościła w październiku na okładce "Playboya".  Jej naga sesja została "zatwierdzona" przez jej chłopaka, co ma świadczyć o tym, że była w pełni naturalna:

Pierwszą osoba, która zobaczyła zdjęcia jeszcze przed wydaniem "Playboya" to był mój mężczyzna i powiedział "wszystko się zgadza", więc chyba jest niezbyt dużo [Photoshopa - przyp. red.] - powiedziała Szwed w wywiadzie dla Wp.tv.

Ola Szwed okładka Playboya

Ola Szwed pokazująca na okładce pisma swoje ponętne pośladki wcale nie budzi zazdrości Barona, a można wręcz odnieść wrażenie, że jest on dumny z faktu, że ma tak seksowną dziewczynę:

My się wspieramy w tym, co robimy. Wspieramy swoje własne decyzje. Kiedy się dowiedział, że mam propozycję od "Playboya", to się ucieszył, co mnie zaskoczyło szczerze mówiąc. Wspierał mnie cały czas, konsultowałam z nim zdjęcia, które były wybierane. Ani razu nie zdradził się z tym, że coś mu się w tym nie podoba. Mój mężczyzna uważa, że mam piękne ciało i że nie ma wstydu, jeżeli je pokazuję - wyjaśniła w wywiadzie.

afromental, ola szwed, Aleksander Milwiw-Baron Fot. Kapif

Ola Szwed miała zaledwie 19 lat, gdy po raz pierwszy pojawiła się na rozbieranej okładce "Playboya". Wtedy plotkowało się o tym, że jest to próba zerwania z wizerunkiem grzecznej dziewczynki, która widzowie pamiętają jeszcze z "Rodziny zastępczej". Sama aktorka przyznaje, że była wtedy bardzo młoda:

Teraz jestem troszeczkę starsza i byłam w stanie bardziej się otworzyć. Pierwsza sesja była wyzwaniem, które podjęłam, bo lubię wyzwania, a nie dlatego, bo koniecznie chciałam mieć sesję w "Playoboyou" - wyjaśniła aktorka.

ola szwed okładka Playboya

Baron rzeczywiście ma powody, by się cieszyć, że jego dziewczyna pozuje nago?

Vic

Więcej o:
Komentarze (19)
Ola Szwed: Mój mężczyzna uważa, że mam piękne ciało i cieszy się, że pozuję do "Playboya"!
Zaloguj się
 • lk

  Oceniono 28 razy 18

  Mój mężczyzna nie ma nic przeciwko temu że obleśni faceci spuszczają się na kartkę z wydrukowaną moją gołą dupą.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 30 razy 10

  Gitarzysta czegoś zwanego Afromental = Baron, Ola Szwed = aktorka. To pasują tymi tytułami do siebie.

 • jablonexkociak

  Oceniono 19 razy 7

  A obok Oli co to za GIGI AMOROSO:) Z JEŻYC?Ferdek Kiepski fryz jemu układał :).

 • belial26

  Oceniono 23 razy 5

  Koleś,to jakiś frajer,a że ona sponsoruje go rozbierając się dla gazetek,to się cieszy gościu.

 • cezar85

  Oceniono 8 razy 4

  im mniej talentu, tym mniej ciuchów
  a to jej drugi raz
  co nie zmienia faktu, że bym ją ukłuł

 • leonzawodowiec

  Oceniono 10 razy 2

  Czyli sprzedaje Twoje piękne ciało.Sam zarobić nie potrafi?

 • dinto

  Oceniono 21 razy -1

  v-ce miss odbytu

 • forfiter_jr

  Oceniono 14 razy -2

  Ona jest zupełnie ładna, ale ten facio to jakaś pomyłka. Baron - mop...

 • jason.

  Oceniono 10 razy -2

  Ona jest taka ciemna że nic nie widać a szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX