Kate Winslet wzięła ślub w tajemnicy!

Kate Winslet wzięła ślub Kate Winslet wzięła ślub z Nedem Rock'nRollem, siostrzeńcem Richarda Bransona. Aktorka Kate Winslet wzięła w tajemnicy ślub z Nedem Rock'nRollem, siostrzeńcem brytyjskiego miliardera Richarda Bransona. Para zaręczyła się latem. Czyżby do trzech razy sztuka? Kate Winslet wzięła ślub z Nedem Rock'nRollem, siostrzeńcem brytyjskiego miliardera Richarda Bransona. "Kate Winslet poślubiła Neda Rock'nRolla w Nowym Jorku na początku miesiąca w prywatnej ceremonii, w której uczestniczyły jej dzieci, rodzina i kilku przyjaciół. Para zaręczyła się latem" - czytamy w oświadczeniu rzecznika prasowego aktorki. Pannę młodą do ołtarza poprowadził jej przyjaciel Leonardo DiCaprio - czytamy w "The Sun". Dla Kate Winslet to trzecie małżeństwo. Jej pierwszym mężem był Jim Threapleton, z którym ma 12-letnią córkę Mię. W 2003 roku wyszła za reżysera Sama Mendesa, mają 9-letniego syna Joe. Rozstali się w 2010 roku. Z Nedem spotyka się od 2011 roku. Kim jest Ned Rock'nRoll? To oryginalne nazwisko nie jest oczywiście jego rodowym. Naprawdę nazywa się Abel Smith, ma 34 lata i pracuje dla swojego wuja w Virgin Galactic, firmie, która w przyszłości ma oferować wszystkim loty kosmiczne. Też ma za sobą nieudane małżeństwo - z arystokratką Elizą Pearson.

Czyżby do trzech razy sztuka? Kate Winslet wzięła ślub z Nedem Rock'nRollem, siostrzeńcem brytyjskiego miliardera Richarda Bransona.

Mogę potwierdzić, że Kate Winslet poślubiła Neda Rock'nRolla w Nowym Jorku na początku miesiąca w prywatnej ceremonii, w której uczestniczyły jej dzieci, rodzina i kilku przyjaciół. Para zaręczyła się latem - czytamy w oświadczeniu rzecznika prasowego aktorki.

Pannę młodą do ołtarza poprowadził jej przyjaciel, Leonardo DiCaprio - czytamy na The Sun. Dla Kate Winslet to trzecie małżeństwo. Jej pierwszym mężem był Jim Threapleton, z którym ma 12-letnią córkę Mię. W 2003 roku wyszła za reżysera Sama Mendesa, mają 9-letniego syna Joe. Rozstali się w 2010 roku. Z Nedem spotyka się od 2011 roku.

In this photo provided by StarPix, director Sam Mendes and his wife, actress Kate Winslet arrive at the New York premiere of Fot. Marion Curtis AP

A kim jest Ned Rock'nRoll? To oryginalne nazwisko nie jest oczywiście jego rodowym. Naprawdę nazywa się Abel Smith, ma 34 lata i pracuje dla swojego wuja w Virgin Galactic, firmie, która w przyszłości ma oferować wszystkim loty kosmiczne. Też ma za sobą nieudane małżeństwo - z arystokratką Elizą Pearson.

British actress Kate Winslet (L) and her boyfriend Ned Rocknroll attend a promotional event for the Hong Kong international races in Hong Kong December 9, 2012. REUTERS/Tyrone Siu (CHINA - Tags: ENTERTAINMENT SPORT HORSE RACING)REUTERS/TYRONE SIU

Plotek.pl gratuluje!

Jax

Więcej o:
Komentarze (4)
Kate Winslet wzięła ślub w tajemnicy!
Zaloguj się
  • naz_niepoprawna

    Oceniono 15 razy 3

    "Plotek.pl gratuluje!" - rzecznik Kate Winslet stwierdził, że nie wydała ona jeszcze specjalnego oświadczenia w sprawie gratulacji Plotka.

  • marta220390

    Oceniono 5 razy 1

    Nigdy więcej nie wchodzę będąc na rauszu na Plotka. Zdjęcia mnie straszą. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX