Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk to już nie ciało astralne? "Musieli od siebie odpocząć"

Pojawiają się kolejne doniesienia o kłótniach w związku Włodarczyk-Krawczyk.
"Musieli od siebie odpocząć" Kolejne doniesienia o kłótniach w związku Włodarczyk-Krawczyk. Pojawiają się kolejne plotki o kryzysie w związku Agnieszki Włodarczyk i Mikołaja Krawczyka. Jeszcze parę dni temu Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chętnie pozowali razem na imprezie z okazji 20-lecia Polsatu i wyglądali na dobraną parę, a teraz pojawiają się kolejne plotki o kryzysie w ich związku. Podobno ich drogi powoli się rozchodzą, a Włodarczyk i Krawczyk przechodzą mały kryzys w dotychczas idealnym związku. Dowodem na potwierdzenie tej tezy ma być fakt, że wcześniej Włodarczyk marzyła o ślubie z Krawczykiem, a teraz... po prostu o tym nie mówi. Słowa te potwierdza znajoma pary: - Plotkuje się, że to mama poradziła Adze, aby zaczekała z tą decyzją. Ale prawda jest inna... Żadne z nich nie wraca do tego tematu. Mam wrażenie, że każde z nich idzie od jakiegoś czasu własną drogą - powiedziała znajoma pary tygodnikowi "Party". Jakiś czas temu aktorka wyjechała samotnie do Stanów Zjednoczonych. Mówiło się o tym, że Krawczyk ma za dużo zajęć i dlatego nie może towarzyszyć swej ukochanej w wojażach. Jednak podobno para nie pojechała razem za ocean dlatego, bo prostu musiała spędzić trochę czasu oddzielnie: - Była zmęczona wieczną nagonką mediów. Co prawda śmiała się, gdy jeden z tabloidów umieścił ją w rankingu najbardziej obciachowych gwiazd, ale w głębi ducha bardzo to przeżyła. (...) Agnieszka i Mikołaj musieli od siebie odpocząć i zatęsknić za sobą - wyjaśniła znajoma. Ostatnio para pokłóciła się podobno o to, kto u kogo będzie spędzać święta. Krawczyk chciał odwiedzić w trakcie wigilii swoich bliźniaków, na co rzekomo nie chciała zgodzić się Włodarczyk. Ostatecznie aktorka miała przekonać swego partnera do wspólnego obchodzenia świąt. Ciekawe, ile jeszcze konfliktów ta, do niedawna zauroczona sobą, para będzie musiała pokonać?

Jeszcze parę dni temu Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk chętnie pozowali razem na imprezie z okazji 20-lecia Polsatu i wyglądali na dobraną parę, a teraz pojawiają się kolejne plotki o kryzysie w ich związku. Podobno ich drogi powoli się rozchodzą, a Włodarczyk i Krawczyk przechodzą mały kryzys w dotychczas idealnym związku. Dowodem na potwierdzenie tej tezy ma być fakt, że wcześniej Włodarczyk marzyła o ślubie z Krawczykiem, a teraz... po prostu o tym nie mówi. Słowa te potwierdza znajoma pary:

Plotkuje się, że to mama poradziła Adze, aby zaczekała z tą decyzją. Ale prawda jest inna... Żadne z nich nie wraca do tego tematu. Mam wrażenie, że każde z nich idzie od jakiegoś czasu własną drogą - powiedziała znajoma pary w tygodniku "Party".

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj KrawczykKapif

Jakiś czas temu aktorka wyjechała samotnie do Stanów Zjednoczonych. Mówiło się o tym, że Krawczyk ma za dużo zajęć i dlatego nie może towarzyszyć swej ukochanej w wojażach. Jednak podobno para nie pojechała razem za ocean dlatego, bo bo prostu musiała spędzić trochę czasu oddzielnie:

Była zmęczona wieczną nagonką mediów. Co prawda śmiała się, gdy jeden z tabloidów umieścił ją w rankingu najbardziej obciachowych gwiazd, ale w głębi ducha bardzo to przeżyła. (...) Agnieszka i Mikołaj musieli od siebie odpocząć i zatęsknić za sobą - wyjaśniła znajoma.

Ostatnio para pokłóciła się podobno o to, kto u kogo będzie spędzać święta. Krawczyk chciał odwiedzić w trakcie Wigilii swoich bliźniaków, na co rzekomo nie chciała zgodzić się Włodarczyk. Ostatecznie aktorka miała przekonać swego partnera do wspólnego obchodzenia Świąt. Ciekawe, ile jeszcze konfliktów ta - do niedawna zauroczona sobą para - będzie musiała pokonać?

Mikołaj Krawczyk, Agnieszka Włodarczyk Kapif

 

Vic