Działacz PO: Jestem gejem i mam gorzej niż Wy wszyscy

27 listopada działacz Platformy Obywatelskiej, Radomir Szumełda, wyznał, że jest gejem. Napisał to na Facebooku. Dlaczego zdecydował się na tak odważne wyznanie dopiero teraz?

"jestem gejem i mam gorzej niż Wy wszyscy" - tak napisałem 27 listopada nad ranem. Zrobiłem to pod wpływem chwilowej, osobistej frustracji i co tu dużo kryć, porządnej dawki alkoholu. Myślałem, że jak już ujawnię się publicznie, to zrobię to nieco bardziej dojrzale, coś wyjaśnię... Jednak stało się tak jak się stało, mimo to nie żałuję - czytamy na jego Facebooku.

To prawdopodobnie pierwszy "coming out" w PO. Szumełdą zainteresowały się media. W rozmowie z "Wprost" zdradził:

Podczas kampanii parlamentarnej byłem wręcz zachęcany do tego, żeby się ujawnić. Trochę nie chciałem kupczyć swoim życiem prywatnym i nabijać sobie dodatkowych punktów.

Nie będzie też aktywnie walczył o prawa homoseksualistów w Polsce:

Orientacja seksualna nie jest żadnym argumentem w polityce - twierdzi.

fot. Facebook.com

Jax

Więcej o:
Komentarze (13)
Działacz PO: Jestem gejem i mam gorzej niż Wy wszyscy
Zaloguj się
 • fanizymiko

  Oceniono 39 razy 29

  "Nie będzie też aktywnie walczył o prawa homoseksualistów w Polsce: - Orientacja seksualna nie jest żadnym argumentem w polityce - twierdzi."

  Biedronia zrozumienie tych słów przerasta intelektualnie.

 • przystojniaczek

  Oceniono 34 razy 24

  Centroprawicowy działacz sie ujawnił i ok.Znacznie latwiej mi tolerowac takich homoseksualistow od tych wulgarnych przebieranców z parad równosci.Gdyby wiekszosc gejów wygladała tak normalnie i miala tak stonowane poglady tolerancja dla tych mniejszości byłaby wieksza

 • forfiter_jr

  Oceniono 17 razy 11

  W tym kraju - przedmurzu katolicyzmu, obrońców krzyża itd., gej, czy lesbijka się musi "ujawnić", a wielodzietna para hetero biegająca do kościoła co niedziela jest wzorcem.
  To jest kompromitacja. I tragedia.
  Q.rwa ujawnić to się może szpieg.
  A jak ma inną orientację, to niech sobie ma. Jego prawo.

 • muminos1975

  Oceniono 9 razy 5

  to sie nazywa ukryty "HOMOTERROR"
  nie biore narkotyków, nie upijam sie, nie pale. Czuje sie dyskryminowany za moje poglądy. O co chodzi w tych np. paradach i krzykach o nietolerancji. Chyba ze to co normalne jest gorsze od nienormalnego, mniejszość ma więcej praw niz większość i może robić co chce.

  gdybym ja głosił takie hasła to by został wzięty za czuba (bo kto normalny biega i chwali się ze spał z dziewczyna- przecież to oczywiste).

  nie zyjesz w otwartym związku, nie masz konsumpcyjnego trybu zycia)- tzn ze jesteś ciemnogród. To co jest teraz na czasie to nachalna promocja dewiacji przy pomocy największej liczby środków przekazu.

 • dyziomarzyciel

  Oceniono 7 razy 3

  Działacz PO powinien wiedzieć ze istnieje coś takiego jak USTAWA z dnia 7 października 1999 r. o języku polskim. ... Przepisy ustawy dotyczą ochrony języka polskiego i używania go w działalności publicznej. Dla mnie to on jest HOMOSEKSUALISTĄ, a nie ομοφυλόφιλος, masisi, gejem, itp

  Po drugie jak już wcześniej wspominałem nachalny natłok promowania adopcji dzieci przez homoseksualistów uważam za akt dewiacji, a nie macierzyństwa (które ONO ma być matką) . Sorry, ale homoseksualista ma takie pojęcie o macierzyństwie jak ksiądz o in vitro. Niech sobie wsadzają co chcą w odbytnicę, nawet mogę być fundatorem kołków analnych nieciosanych, ale pewne prawa nie mogą być uzależnione li tylko od tymczasowej chęci czy kaprysu homoseksualisty.

 • pudelek.pl

  Oceniono 9 razy 1

  Ciekawe co na to Stefan Niesiołowski ? Naczelny Homofob PeO ! ^ ^ Strzelą sobie "po grecku" w ramach przeprosin. Przecież ten Stefan jest taki naelektryzowany... Taki gorący ! : )

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 0

  Ło matulu - Gowin z Niesiołem dostaną erekcji zwoju mózgowego szt. 1.

 • dinto

  Oceniono 10 razy -4

  'Podczas kampanii parlamentarnej byłem wręcz zachęcany do tego, żeby się ujawnić. Trochę nie chciałem kupczyć swoim życiem prywatnym i nabijać sobie dodatkowych punktów.

  Nie będzie też aktywnie walczył o prawa homoseksualistów w Polsce:

  Orientacja seksualna nie jest żadnym argumentem w polityce - twierdzi.' Kokietuje, kryguje sie i sie zapiera bidulek gejostwa, ktore w tej chwili otwiera wszystkie drzwi homosiom. Tacy oto pedziowie maja najwiecej do gadania w polskim Sejmie. A gdzie normalni,wyksztAlceni obywatele majacy DUZO DO POWIEDZENIA ? Byle glupi pedzio jest wazniejszy, bardziej holubiony niz przecietny Posel ! Co do jasnej cholery w tej Polsce sie dzieje !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX