Piersi Karoliny Szostak wyglądają, jakby błagały o litość!

Prezenterka lubi eksponować swoje... atuty!
Atuty Karoliny Szostak Co prezenterka lubi eksponować najbardziej? Na piątkowy pokaz mody Roberta Kupisza prezenterka Polsatu Karolina Szostak założyła czarną sukienkę, która właściwie była tłem dla sporych rozmiarów piersi. Karolina Szostak, prezenterka Polsatu, jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd tej stacji. Poza anteną lubi eksponować swoje kobiece atrybuty. Na piątkowy pokaz mody Roberta Kupisza dziennikarka założyła czarną sukienkę, która właściwie była tłem dla sporych rozmiarów piersi sympatycznej, swoją drogą, pani Karoliny. Przypuszczamy, że za mały biustonosz został celowo wybrany przez prezenterkę. I w efekcie nie możemy przestać się gapić na jej piersi. A wy?

Karolina Szostak, prezenterka Polsatu, jest jedną z najbardziej charakterystycznych gwiazd tej stacji. Poza anteną lubi eksponować swoje kobiece atrybuty. Na piątkowy pokaz mody Roberta Kupisza dziennikarka założyła czarną sukienkę, która właściwie była tłem dla sporych rozmiarów piersi sympatycznej, swoją drogą, pani Karoliny.

Karolina Szostak Kapif

Przypuszczamy, że za mały biustonosz został celowo wybrany przez prezenterką. I w efekcie możemy przestać się gapić na jej piersi. A wy?

Karolina Szostak Kapif

xo

Więcej o:
Komentarze (32)
Piersi Karoliny Szostak wyglądają, jakby błagały o litość!
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 68 razy 64

  Oczy ma ładne.
  Ale pacz tu takiej w oczy ...

 • belial26

  Oceniono 61 razy 49

  Taka była rozżalona...że pozwie do sądu za ten fotomontaż.A teraz? Dzięki temu żartownisiowi bywa na tzw salonach i szczuje swoim cycem.Wcześniej nikt się nią nie interesował.Na jej miejscu podziekowałabym temu anonimowemu trollkowi.Zrobił jej zajebistą reklamę.Dzięki niemu jest teraz sławna.

 • no_nick

  Oceniono 60 razy 42

  Jakby remake "Chlopow" krecili nada sie do roli Jagny - spojrzenie nie skalane intelektem, reszta tez prosto od cepa. Inaczej mowiac - jakby nie cyc , to bys kobiecino siedziala na wiosce i skubala gesi.

 • olalola

  Oceniono 42 razy 20

  Jest ładnie mówiąc "ksztaltniejszą" kobietą, ale zadbaną i wygląda dobrze , bardzo dobrze.
  Piersi swoja droga duże i raczej nie wiszące - to chyba na plus.( choć jak jest naprawdę to tego nie wiem xd)

 • warmiaczka

  Oceniono 42 razy 20

  A co, miała zakryć swój ładny, wielki biust golfem po szyję?

 • szaron_stoln

  Oceniono 15 razy 9

  O, hot news o małej Wojtylance zastąpiono gigantycznymi piersiami pani Szostak. Pewnie zabrzmi to niewłaściwie, ale to było bardzo dobre posunięcie, Plot. Bardzo dobre.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 37 razy 7

  Bebech ma większy niż cycki. Powinni to w polsatowskich "Wydarzeniach" pokazać.

  Nie, ja nie będę gwiazdą portali... Oj, oj... Zesikać się miała, gdy Pudel cycki wytropił. Kolejna dziunia, która we łbie ma siano, ale posuwa ją ktoś odpowiedni. Posuwa w windzie - wyłącznie wciskając... Przycisk dotyczący żądanego piętra.

  :D

 • pan.malowany

  Oceniono 13 razy 7

  Jakis nowy onanista w redakcji o ksywie : xo. Ciekawe czy majtkarz

 • alizaryna

  Oceniono 17 razy 5

  Piersi ogromne, nieestetycznie wyeksponowane.
  Dekolt brzydki, zaczerwieniony, o nierównej skórze.
  Całość daje wrażenie wulgarności, ale to kwestia gustu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX