Nergal ma nową dziewczynę?

Czy tym razem znajdzie miłość?
Nergal ma nową dziewczynę? Czy tym razem znajdzie miłość? Ostatnio Nergal widywany jest w towarzystwie ślicznej dziewczyny. Jak donosi "Grazia", to Anna, dyrektor marketingu w jednym z warszawskich domów maklerskich. Od pewnego czasu Nergal widywany jest w towarzystwie ślicznej dziewczyny. Muzyk pokazuje się w jej towarzystwie na koncertach, w kinie, chodzą razem na spacery. Kim jest tajemnicza brunetka? Jak donosi "Grazia", nowa przyjaciółka Nergala to Anna, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych w Poznaniu, a obecnie dyrektor marketingu w jednym z warszawskich domów maklerskich. Artysta poznał Annę przez wspólnych znajomych. Jak zapewnia osoba z kręgu Nergala: "To dopiero początek ich związku, ale oboje mają ochotę na więcej." Czy to coś poważnego? Przyjaciele muzyka przekonują, że Nergal tym razem naprawdę się zakochał! Od rozstania z Dodą, lider zespołu Behemoth widywany był z wieloma pięknymi kobietami, jednak żadna z nich nie zagrzała na dłużej miejsca u jego boku. Czy tym razem będzie inaczej? Wszak w jednym z wywiadów, Nergal, nie owijając w bawełnę, stwierdził: "Czuję się myśliwym, a życie to dla mnie teren wiecznych łowów. Mówiąc prościej, jestem głodny nowych doświadczeń, kolekcjonuję je." W swojej książce "Spowiedź heretyka", muzyk określił dwuletni związek z Dodą mianem mezaliansu. Opisał też szczegółowo, jak piosenkarka, siedząc przy jego szpitalnym łóżku, większość czasu poświęcała oglądaniu internetowych stron z butami. W swojej książce Nergal zarzucił również swojej byłej dziewczynie, że oczekiwała od niego bycia samcem alfa 24 godziny na dobę. Czy Ania nie popełni tych samych błędów?

Od pewnego czasu Nergal pokazuje się w towarzystwie ślicznej dziewczyny. Muzyk pokazuje się w jej towarzystwie na koncertach, w kinie, chodzą razem na spacery. Kim jest tajemnicza brunetka? Jak donosi Grazia, nowa przyjaciółka Nergala to Anna, absolwentka Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych w Poznaniu, a obecnie dyrektor marketingu w jednym z warszawskich domów maklerskich. Artysta poznał Annę przez wspólnych znajomych. Jak zapewnia osoba z kręgu Nergala:

To dopiero początek ich związku, ale oboje mają ochotę na więcej.

Anna RatajczakScreen z twitter.com

Anna RatajczakScreen z peekyou.com

 

Czy to coś poważnego? Przyjaciele muzyka przekonują, że Nergal tym razem naprawdę się zakochał! Od rozstania z Dodą, lider zespołu Behemoth widywany był z wieloma pięknymi kobietami, jednak żadna z nich nie zagrzała na dłużej miejsca u jego boku. Czy tym razem będzie inaczej? Wszak w jednym z wywiadów, Nergal, nie owijając w bawełnę, stwierdził:

Czuję się myśliwym, a życie to dla mnie teren wiecznych łowów. Mówiąc prościej, jestem głodny nowych doświadczeń, kolekcjonuję je.

 

NergalKapif

Nergal i DodaKAPIF

W swojej książce "Spowiedź heretyka", muzyk określił dwuletni związek z Dodą mianem mezaliansu. Opisał też szczegółowo, jak piosenkarka, siedząc przy jego szpitalnym łóżku, większość czasu poświęcała oglądaniu internetowych stron z butami. W swojej książce Nergal zarzucił również swojej byłej dziewczynie, że oczekiwała od niego bycia samcem alfa 24 godziny na dobę. Czy Ania nie popełni tych samych błędów?

bb

Więcej o:
Komentarze (27)
Nergal ma nową dziewczynę?
Zaloguj się
 • saugdenstock

  Oceniono 85 razy 75

  absolwentka wyższej szkoły nauk humanistycznych i dyrektor marketingu po tym...
  mam nadzieję, że nikt się nie dziwi dlaczego ten kraj działa jak działa

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 53 razy 39

  On chyba lubi takie - tępe, bez szkoły lub po Wyższych Szkołach Gotowania Wody w Czajniku Bezprzewodowym.

  @pan.malowany
  Ja określiłbym go raczej jako myśliwiec, nie myśliwy :)

 • espertka88

  Oceniono 40 razy 28

  Podobna do Wodzianki i Natalki Siwiec....wiadomo już kim będzie.

 • lolajna

  Oceniono 18 razy 18

  masakra z tym kolekcjonowaniem i wyrazy wspolczucia dla "okazow kolekcjonerskich" ile by ich nie bylo hehehe

 • marta220390

  Oceniono 22 razy 14

  "Jak zapewnia osoba z kręgu Nergala (...) " - no, no, na pewno :)

 • lady_vv

  Oceniono 22 razy 14

  Pokażcie zdjęcia jak idą za ręce lub chociaż wygądają na zakochanych. Nie ma takich, bo nie są razem.

 • marta220390

  Oceniono 17 razy 13

  Taka,jak poprzednie - napompowana ! :)

 • chrabia

  Oceniono 10 razy 10

  teksanska masakra skalpelem chirurgicznym

 • pan.malowany

  Oceniono 19 razy 9

  Mysliwy sie znalazl....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX