Będzie kolejna, już 8., edycja "You Can Dance"! Znowu poprowadzi ją Patricia Kazadi?

Kazadi powiadomiła o tym fanów na Twitterze!
Będzie 8. edycja "You Can Dance" Znowu poprowadzi ją Patricia Kazadi? Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejna odsłona tanecznego programu You Can Dance. Patricia Kazadi poinformowała o 8. edycji na Twitterze. Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejna odsłona tanecznego programu "You Can Dance". Patricia Kazadi, która sprawdziła się jako prowadząca ostatniej, siódmej edycji programu, pochwaliła się tą informacją z fanami na Twitterze. Kazadi ma powody do radości. Do tej pory była najmłodszą gospodynią "You can dance" na świecie. W dodatku - nie da się ukryć - program pozytywnie wpłynął na jej popularność w Polsce. Zaczęła się częściej pojawiać na wielkich galach, pokazach czy imprezach. Możemy się domyślać, że także w tej edycji Kazadi ma zapewnioną posadę prowadzącej.

Wszystko wskazuje na to, że przed nami kolejna odsłona tanecznego programu You Can Dance. Patricia Kazadi, która sprawdziła się jako prowadząca ostatniej, siódmej edycji programu, pochwaliła się tą informacją z fanami na Twitterze:

Patrycja KazadiScreen Twitter.com

Jeśli chodzi o Kazadi to, ma ona powody do radości. Do tej pory była najmłodszą gospodynią You can dance na świecie.W dodatku, nie da się ukryć, że program pozytywnie wpłynął na popularność Particii w Polsce. Zaczęła się również częściej pojawiać na wielkich galach, pokazach czy imprezach. Możemy się domyślać, że także w tej edycji Kazadi ma zapewnioną posadę prowadzącej.

Uważacie, że sprawdza się w tej roli?

xo


Więcej o: