Mąż Mrozowskiej: Ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, żeby zasiąść z Moniką do wigilijnej wieczerzy

Poznaj szczegóły.
Mąż Mrozowskiej przerywa milczenie Nie wyobrażam sobie, żeby zasiąść z Moniką do wigilijnej wieczerzy - mówi Szaciłło Ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, żeby zasiąść z nią do wigilijnej wieczerzy - wyznał w "Twoim Imperium" Maciej Szaciłło, zdradzony mąż Moniki Mrozowskiej Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło rozstali się kilka miesięcy temu po 10 latach małżeństwa. Zaledwie tydzień po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie pary, aktorkę widziano z nowym partnerem. Szaciłło nie ukrywa, że sytuacja między nim a Mrozowską nie jest łatwa. Zdradzony mąż aktorki przyznaje też, że nie ma pojęcia, jak będą wyglądały nadchodzące święta. - Nie wiem, jak zaplanować Boże Narodzenie, by nie ucierpiały nasze córki, Karolina i Jagoda. Ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli razem z Moniką zasiąść do wigilijnej wieczerzy - powiedział Szaciłło w "Twoim Imperium". Maciej Szaciłło nie owija w bawełnę i szczerze mówi o relacjach z prawie już byłą żoną. - Trudno rozmawia mi się z Moniką po tym wszystkim, co wydarzyło się w naszym małżeństwie. Teraz niekomfortowo czuję się w towarzystwie własnej żony. Jeszcze nie poruszaliśmy tematu wspólnych świąt, bo jest on dosyć drażliwy. Mam nadzieję, że uda nam się porozumieć i jakoś przetrwamy ten okres - wyznał w "Twoim Imperium". No cóż, sytuacja nie do pozazdroszczenia...

Monika Mrozowska i Maciej Szaciłło rozstali się kilka miesięcy temu po 10 latach małżeństwa. Zaledwie tydzień po tym, jak w mediach pojawiła się informacja o rozwodzie pary, znaną z "Rodziny zastępczej" aktorkę już widziano z nowym partnerem (Pieszczoty, głaskanie, całowanie po ramieniu... Monika Mrozowska na randce!). Szaciłło nie ukrywa, że sytuacja między nim a Mrozowską nie jest łatwa, zwłaszcza nadchodzące święta trudno jest zaplanować:

Nie mam pojęcia, jak je zaplanować, by nie ucierpiały nasze córki, Karolina i Jagoda, bo ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, byśmy mogli razem z Moniką zasiąść do wigilijnej wieczerzy - powiedział Szaciłło w "Twoim Imperium".

Monika Mrozowska, Maciej SzaciłłoKAPIF

Maciej Szaciłło nie owija w bawełnę i szczerze mówi o relacjach z prawie już byłą żoną:

Trudno rozmawia mi się z Moniką po tym wszystkim, co wydarzyło się w naszym małżeństwie. Teraz niekomfortowo czuję się w towarzystwie własnej żony. Jeszcze nie poruszyliśmy tematu wspólnych świąt, bo jest drażliwy. Mam nadzieję, że uda nam się porozumieć i jakoś przetrwamy ten okres - wyznał w "Twoim Imperium".

No cóż, sytuacja nie do pozazdroszczenia...

Jax

Więcej o:
Komentarze (9)
Mąż Mrozowskiej: Ja i moi bliscy nie wyobrażamy sobie, żeby zasiąść z Moniką do wigilijnej wieczerzy
Zaloguj się
 • puch.marny

  Oceniono 22 razy 12

  Są dwa wyjścia:
  1. jeśli nie mogą siedzieć przy jednym stole to niech nakryją dwa;
  2. jeśli nie mogą zasiąść do wigilijnej wieczerzy to niech postoją.

  BTW. nie wiem kto zacz pan Szaciłło, (bo Mrozowska kręci się tu i ówdzie w różnych serialikach i innych plejbojach), aczkolwiek ma bardzo ubogą wyobraźnię.

 • dyziomarzyciel

  Oceniono 9 razy 3

  Szaciłło nie ukrywa, że sytuacja między nim a Mrozowską nie jest łatwa, zwłaszcza nadchodzące święta trudno jest zaplanować. Gwoli ścisłości info dla Szaciłło, że nadchodząc święta będą gdzieś koło 24 drudnia

 • forfiter_jr

  Oceniono 1 raz 1

  Wyznania jakiegoś typka w poczytnym i jakże opiniotwórczym periodyku "Twoim Imperium".
  To się nazywa coś...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX