Wiemy, kto będzie nową menadżerką Dody!

Kim jest?
Wiemy, kto będzie nową menadżerką Dody! Kim jest? Od 1 stycznia menadżerką Dody będzie Małgorzata Leitner, która zajmuje się także karierą Joanny Krupy - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska. No i wszystko jasne. Po kolejnych roszadach w szeregach Queen Teamu, Doda zatrudniła już nową menadżerkę. Nazwisko zdradziła w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska. Od 1 stycznia menadżerką Dody oficjalnie będzie Małgorzata Leitner, która zajmuje się także karierą Joanny Krupy - powiedziała. Małgorzata Leitner jest założycielką i szefową agencji Avant Models. Do jej podopiecznych należy też supermodelka Kasia Struss.

No i wszystko jasne. Po kolejnych roszadach w szeregach Queen Teamu, Doda zatrudniła już nową menadżerkę. Nazwisko zdradziła w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Jastrzębska.

Od 1 stycznia menadżerką Dody oficjalnie będzie Małgorzata Leitner, która zajmuje się także karierą Joanny Krupy - powiedziała.

Małgorzata Leitner, Joanna Krupa KAPIF

Małgorzata Leitner jest założycielką i szefową agencji Avant Models. Do jej podopiecznych należy też supermodelka Kasia Struss.

Małgorzata Leitner KAPIF

 

Jax

Więcej o:
Komentarze (18)
Wiemy, kto będzie nową menadżerką Dody!
Zaloguj się
 • olalola

  Oceniono 31 razy 13

  Menadżerka ładniejsza od Dody milion razy.....

  Co tak duzo tych newsów o Dodzie ????

  Doda w ciązy , Doda nie chce miec dzieci, Doda na fb wkręca fanów, kto będzie menadzerką Dody, a jutro Doda zesrała sie na rózowo...... no kuźwa dajcie, że spokój !!!

 • marta220390

  Oceniono 9 razy 9

  Nowa Menadżerko , nie ciesz się za bardzo, zaraz Doda Cię wykopie, tak, jak i poprzedników : D

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 13 razy 7

  Za miesiąc news: Leitner już nie jest menadżerką Dody.

  Dziwię się tej babce, bo z ciechanówy specjalnie już kasy wydusić się nie da. Ta reklamówka dla sklepów RTV to ostatnie podrygi konającej ostrygi.

 • sensacja

  Oceniono 17 razy 7

  Nie chce mi się wierzyć, że ktoś poważny chce pracować z Dodą, która wszystkich współpracowników wciąga w żenujące awantury. Jest skompromitowana, plastikowy penis w ustach, okładka z penisem, serce byka, ręka trupa, goła du..., wypowiedzi na temat Polaków "łykających wszystko jak tania dziwka spermę" i Polski "kraju buraków" - skutecznie ujawniły jaka jest Doda. Powinna jednak wyjechać do wymarzonych Stanów. Jej kariera w Polsce osiągnęła poziom Michała Wiśniewskiego, czyli wstyd i żenada.

 • nkwd

  Oceniono 7 razy 3

  Ciekawe czy spodoba się nowej menadżerce walenie butem w łeb ?
  Sablewska wytrzymywała.

 • browaryr

  Oceniono 9 razy 3

  mogla zatrudnic baske szwarc czyk warc jak jej tam-ten sam poziom.

 • monikajaros

  Oceniono 27 razy -21

  --Dodo - życzę ci, abyś urodziła dziecko z zespołem downa / dałna / dauna , a menedżerka niech za tydzień zrezygnuje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX