Księżna Kate i książę William nie chcą niani. Zerwą z tradycją!

Będą postępować tak, jak inni młodzi rodzice.
Kate i William zerwą z tradycją Będą postępować tak, jak inni młodzi rodzice Kate i William chcą zerwać z tradycją obowiązującą na dworze królewskim i nie zamierzają zatrudniać niani, która miałaby zajmować się ich dzieckiem. Księżna Kate i książę William chcą zerwać z tradycją obowiązującą na dworze królewskim i nie zamierzają zatrudniać niani, która w pełnym wymiarze godzin miałaby zajmować się ich dzieckiem. Uważają, że są w stanie sami opiekować się maluchem. Nianie są obecne w rodzinie królewskiej od pokoleń, a podopieczni bardzo przywiązują się do swoich opiekunek. Kiedy w tym roku zmarła Olga Powell, niania księcia Williama, odwołał on cztery ważne spotkania, aby tylko uczestniczyć w pogrzebie. Jak informuje "Dailymail", książęca para bierze pod uwagę zatrudnienie na niepełny wymiar czasu kogoś, kto zajmowałby się ich dzieckiem w czasie, gdy będą brali udział w oficjalnych wyjściach. Do dyspozycji będą także rodzice Kate, którzy z chęcią pomogą w opiece nad wnuczkiem. "Catherine i William są zdeterminowani, aby być praktycznymi rodzicami. Jej rodzice są bardzo podekscytowani dzieckiem i w miarę możliwości będą pomagać" - słowa przyjaciela pary przytacza "Dailymail". Przyszli rodzice starają się żyć normalnie. Kate wielokrotnie powtarzała, że uwielbia gotować i wykonywać domowe czynności, a jej zdjęcia, gdy robiła zakupy w hipermarkecie obiegły świat. Będą robili wszystko, aby ich dziecko nie wybijało się na tle rówieśników. Nie jest to łatwe zadanie.

Księżna Kate i książę William chcą zerwać z tradycją obowiązującą na dworze królewskim i nie zamierzają zatrudniać niani, która w pełnym wymiarze godzin miałaby zajmować się ich dzieckiem. Uważają, że są w stanie sami opiekować się maluchem.

Nianie są obecne w rodzinie królewskiej od pokoleń, a podopieczni bardzo przywiązują się do swoich opiekunek. Kiedy w tym roku zmarła Olga Powell, niania księcia Williama, odwołał on cztery ważne spotkania, aby tylko uczestniczyć w pogrzebie.

Książę William, księżna Kate Reuters

Jak informuje dailymail, książęca para bierze pod uwagę zatrudnienie na niepełny wymiar czasu kogoś, kto zajmowałby się ich dzieckiem w czasie, gdy będą brali udział w oficjalnych wyjściach. Do dyspozycji będą także rodzice Kate, którzy z chęcią pomogą w opiece nad wnuczkiem.

Catherine i William są zdeterminowani, aby być praktycznymi rodzicami. Jej rodzice są bardzo podekscytowani dzieckiem i w miarę możliwości będą pomagać - słowa przyjaciela pary przytacza dailymail.

Przyszli rodzice starają się żyć normalnie. Kate wielokrotnie powtarzała, że uwielbia gotować i wykonywać domowe czynności, a jej zdjęcia, gdy robiła zakupy w hipermarkecie obiegły świat. Będą robili wszystko, aby ich dziecko nie wybijało się na tle rówieśników. Nie jest to łatwe zadanie.

nn

Więcej o:
Komentarze (7)
Księżna Kate i książę William nie chcą niani. Zerwą z tradycją!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 7 razy 7

  Ciężko im będzie przy tej ilości obowiązków, które mają, ale może się uda.

 • daniellap

  Oceniono 7 razy 7

  W razie czego podrzucą babci Eli ;)

 • forfiter_jr

  Oceniono 6 razy 6

  Wszędzie kryzys;D;D

 • londres

  Oceniono 5 razy 5

  no i dobrze, w końcu dziecko powinno byc pod opieka rodziców, a nie nianiek cała dobe. To sie spodoba społeczeństwu brytyjskiemu. Bardzo dobrze, że jej rodzice chca miec kontakt z wnukiem.

 • browaryr

  Oceniono 6 razy 4

  krolewna da rady bez niani-no i gitara.

 • pisadelko

  Oceniono 4 razy 0

  no i co z tego? ciekawe jak beda sie wywiazywac z obowiazkow bez pomocy nizni??? ajkos nie widze ich na oficialnym obiedzie w ambasadzie z dzeciakiem na rekach...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX