Marty Żmudy Trzebiatowskiej "ślub doskonały"? Nie, to co najwyżej niedoskonały wkręt!

Aktorka stanie na ślubnym kobiercu, ale nie z Adamem Królem.
Żmuda Trzebiatowska nie wychodzi za mąż "Ślub doskonały"? Co najwyżej "niedoskonały" wkręt! "Ślub doskonały Marty Żmudy Trzebiatowskiej" - krzyczy tytuł z okładki "Gali". Tymczasem okazuje się, że jest to tylko promocja spektaklu z udziałem aktorki "Ślub doskonały Marty Żmudy Trzebiatowskiej" - krzyczy tytuł z okładki najnowszej "Gali". Do sieci trafił też fragment wywiadu z aktorką, który dodatkowo podgrzał atmosferę. Tymczasem okazało się, że jest to tylko promocja nowej sztuki z Martą Żmudą Trzebiatowską, Pawłem Małaszyńskim, Katarzyną Glinką i Katarzyną Zielińską w rolach głównych. "Ślub doskonały" będzie miał premierę 14. grudnia w teatrze Kwadrat. Zaskakujące, że potrzebuje aż takiej promocji. - Mam nadzieję, że taka sesja będzie doskonałą reklamą spektaklu i ten tytuł zainteresuje nie tylko ludzi, którzy mają teatr Kwadrat na wyciągnięcie ręki, ale również tych z różnych zakątków Polski. Liczę na to, że gdy będziemy jeździli z tym spektaklem po kraju, bilety będą rozchodziły się w błyskawicznym tempie! - wyznała aktorka. W wywiadzie dla "Gali" Marta przyznała, że prywatnie nie jest miłośniczką ślubów i miała opory przed publikacją tego wymownego zdjęcia na okładce tygodnika. - Większość dziewczyn byłaby pewnie zachwycona. Ślub, suknia, ale będzie fajnie. A ja nie jestem taką entuzjastką tych białych sukienek. Śluby w Polsce kojarzą mi się z jakąś taką przaśnością. Zastaw się, a postaw się. Może przynajmniej cel zawodowy zostanie osiągnięty? Co myślicie o takiej promocji spektaklu?

Ślub doskonały Marty Żmudy Trzebiatowskiej -  krzyczy tytuł z okładki najnowszej "Gali". Do sieci trafił też fragment wywiadu z aktorką, który dodatkowo podgrzał atmosferę:

Marto, to jak to jest z tym ślubem? Będzie?

Będzie. Nareszcie!

Marta Żmuda Trzebiatowska, gala, śluby gwiazdGala

Cóż, przyznajemy, daliśmy się nabrać. Tymczasem to po prostu promocja nowej sztuki z Martą Żmudą Trzebiatowską, Pawłem Małaszyńskim, Katarzyną Glinką i Katarzyną Zielińską w rolach głównych. "Ślub doskonały" - bo taki tytuł nosi spektakl będzie miał premierę 14. grudnia w teatrze Kwadrat. Zaskakujące, że potrzebuje aż takiej promocji:

Mam nadzieję, że  taka sesja będzie doskonałą reklamą spektaklu i ten tytuł zainteresuje nie tylko ludzi, którzy mają teatr Kwadrat na wyciągnięcie ręki, ale również tych z różnych zakątków Polski. I kiedy będziemy jeździli z tym spektaklem po kraju, bilety będą rozchodzić się w błyskawicznym tempie! - wyznała aktorka w dalszej części wywiadu.

Prywatnie aktorka nie mówi jeszcze nic o planach ślubu z parterem, Adamem Królem, i chociaż suknie ślubne mierzyła z lekkim oporem, to o założeniu welonu nie chciała nawet myśleć:

Generalnie ludzie zawsze myśleli, że ja już jestem po ślubie przez moje dwa nazwiska [...]. Te sukienki parzą trochę - żartowała aktorka w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską dla DDTVN.

A w wywiadzie dla "Gali" doprecyzowała, że nie jest miłośniczką ślubów i miała opory przed pojawieniem się takiego zdjęcia na okładce:

Większość dziewczyn była zachwycona: ślub, suknie ślubne, ale będzie fajnie. A ja nie jestem taką entuzjastką tych białych sukienek [...]. Śluby w Polsce kojarzą mi się z jakąś taką przaśnością, zastaw się, a postaw się [...]. Czyli znowu brak mi w tym wszystkim autentyczności, prawdę!

Może jednak cel zostanie osiągnięty i więcej ludzi przyjdzie do teatru? Co myślicie o takiej promocji?

varg

Więcej o:
Komentarze (9)
Marty Żmudy Trzebiatowskiej "ślub doskonały"? Nie, to co najwyżej niedoskonały wkręt!
Zaloguj się
 • lillalulla

  Oceniono 15 razy 9

  Jako że nie jestem na bieżąco (w ogóle nie jestem) w życiorysie p. Marty to taka promocja sztuki w ogóle do mnie nie przemawia i podejrzewam, że nie jestem osamotniona w takim odbiorze ;)

 • abababa

  Oceniono 8 razy 8

  Ahahahah ależ z tej Marty żartownisia ahahahah dawno nikt mnie tak nie wkręcił.

 • szaron_stoln

  Oceniono 11 razy 5

  Mnie tam jest wszystko jedno, czy Marta Drętwa Trzebiatowska wyjdzie za ten czy za tamten mąż. Zwisa mi to jak kilo kitu na agrafce.

 • marta220390

  Oceniono 10 razy 4

  Co ma rzekomy ślub do spektaklu ! :) W jaki sposób fakt,że M. Ż- T mówiąc, chce wyjść za mąż ma zwiększyć obroty w teatrze ? :) Niestety, chcąc nie chcąc żadna z niej dobra,ceniona aktorka,więc takie "chwyty" są zupełnie bez sensu i nie wiem , czy są ludzie, którzy na spektakl przychodzą specjalnie dla niej :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 14 razy 4

  @lilla - nie jesteś osamotniona. Nie wiem, jaki cudak wymyślił taką promocję. Po pierwsze, zacytuję swój wpis z poprzedniego wątku dotyczącego jej osoby: "Określanie jej "aktorką" to nadużycie. Zastanawiam się, jakim cudem ona skończyła Akademię Teatralną. Sezon na drewno był, czy co?". Po drugie - grupa docelowa "Gali", "Vivy" to nie są ludzie, którzy rzucą wszystko i pobiegną/polecą/pojadą do Warszawy i domu kultury w Kozich Bobkach na spektakl ze Żmudą Trzebiatowską [ona oficjalnie zapisuje zbitkę nazwisk bez myślnika - OoO]. Po trzecie - efekt byłby widoczny, gdyby dali zwykłe ogłoszenie w stołecznej Wybiórczej. Po czwarte - "I kiedy będziemy jeździli z tym spektaklem po kraju, bilety będą rozchodzić się w błyskawicznym tempie!" - tu się mogą rozczarować - patrz: po drugie.

  Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka i Katarzyna Zielińska - bilety w "Kwadracie" po 95 zł, wejściówki po 30 zł. Kpina za taki zestaw "aktorski".

 • forfiter_jr

  Oceniono 4 razy 2

  Ładna kobieta. A co mówi i w czym gra niewiele mnie interesuje.

 • jukma

  Oceniono 3 razy 1

  i tak oto jeden z moich ulubionych teatrów schodzi na psy ... obejrzałam "przygotowania" dzięki czemu już wiem co omijać w przyszłym roku szerokim łukiem :)
  dziękuję

 • abababa

  Oceniono 1 raz 1

  Ahahahahah ależ z tej Marty żartownisia ahahahaha.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX