Przyjaciółka księżnej zdradza kulisy. Co Kate i William zrobili, gdy dowiedzieli się o ciąży?

Jennifer Hay opowiada, jak księżna Cambridge dowiedziała się o ciąży i dlaczego zdecydowała się na pobyt w szpitalu.

Ciągnące się w nieskończoność nerwowe czekanie - tak przyjaciółka księżnej Kate opisuje chwile, kiedy żona księcia Williama z niepokojem wpatrywała się w kreski, pojawiające się powoli na teście ciążowym.

Jessica Hay, przyjaciółka księżnej z czasów szkolnych, była pierwszą osobą, która dowiedziała się o jej ciąży. Ten wyjątkowy moment opisała ze szczegółami magazynowi New Idea. Swoją drogą - bardzo lojalna z niej przyjaciółka.

Książę William, księżna KateReuters

Według Hay, książęca para była radośnie podekscytowana, wstrzymała się jednak ze świętowaniem do wyniku testu. Kiedy okazał się on pozytywny, Kate i William zjedli zapiekankę pasterską (tradycyjne brytyjskie danie z jagnięciny i ziemniaków) domowej roboty i... położyli się wcześniej spać.

Księżna KatePeople

Przyjaciółka księżnej utrzymuje, że przyszli rodzice chcieli obwieścić radosną nowinę w święta, jednak złe samopoczucie Kate pokrzyżowało te plany: cierpiąca na silne młodości księżna trafiła nawet na krótko do szpitala.

Kate czuła się wyśmienicie, przybierała na wadze, mogła przenosić góry. W sobotę rano jej stan nagle dramatycznie się pogorszył - relacjonuje Jessica.

Według słów przyjaciółki, księżna cały weekend przeleżała w łóżku, jednak dolegliwości nie ustępowały. W poniedziałek, za namową matki i męża, Kate zgłosiła się do szpitala na badania. Odmiennego stanu księżnej Cambridge nie dało się już dłużej utrzymać w tajemnicy. Jessica twierdzi jednak, że kiedy sprawa wyszła wreszcie na jaw, przyszli rodzice odetchnęli z ulgą:

Żadne z nich nie lubi robienia tajemnic z tak ważnych rzeczy, tym bardziej, że wyraz twarzy Kate i tak zdradzał tę radosną nowinę. Oboje czuli, że już zaczynało się to całe węszenie (...). Teraz, kiedy wszyscy wiedzą, odczuli ulgę i wreszcie mogą skupić się na stanie zdrowia Kate.

księżna KateFot. Reuters

A co z rewelacjami, że księżna urodzi bliźniaki? Przyjaciółka Kate wyznaje:

Oni pragną bliźniaków... Gdyby urodził się chłopiec i dziewczynka, stanowiłoby to spełnienie marzeń ich obojga(...). Słyszałam jednak, że prosili lekarzy, aby nie zdradzali im żadnych szczegółów dotyczących płci.

Zgodnie ze słowami Jennifer, para jest zgodna co do jeszcze jednej rzeczy: jeśli urodzi się dziewczynka, dostane na imię Diana!

bb

Więcej o:
Komentarze (5)
Przyjaciółka księżnej zdradza kulisy. Co Kate i William zrobili, gdy dowiedzieli się o ciąży?
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 44 razy 24

  Za ile funciaków sprzedała te - pożal się - "rewelacje"?

  Przy okazji podlinkowaliście stronę, z której możecie czerpać newsy garściami, a nie wciskać durnowate wpisy z portali społecznościowych i prowadzić jakiś dyskurs filozoficzny na temat przemyśleń ciechanówy. Na miejscu szefa Agory, zamknąłbym was na cztery spusty za taką partaninę, jaką tu odstawiacie.

 • szaron_stoln

  Oceniono 31 razy 17

  Zeżarli baraninę i poszli w kimono. Żadna tam arystokracja:)

 • dinto

  Oceniono 30 razy 10

  'Według Hay, książęca para była radośnie podekscytowana, wstrzymała się jednak ze świętowaniem do wyniku testu. Kiedy okazał się on pozytywny, Kate i William zjedli zapiekankę pasterską (tradycyjne brytyjskie danie z jagnięciny i ziemniaków) domowej roboty i... położyli się wcześniej spać.' To do tej zapiekanki pasterskiej wypada,zeby Kate powila w szalasie pasterskim.Bedzie blizej ludu.

 • lolajna

  Oceniono 15 razy -3

  Dalej się tym brytyjskie pupowłazy branzlujecie…miejmy nadzieję ze książątko nie będzie się z rówieśnikami od Polaków wyzywać

 • fajnolla

  Oceniono 33 razy -15

  A m oże in vitro?,bo cos długo to trwało.I po co to rozgłaszać? jak mówi przysłowie wschodnie: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX