Doda: Ja nie mam dzieci i nie zamierzam

O co więc chodzi z tą informacją o ciąży?
Doda: Ja nie mam dzieci i nie zamierzam Zapewnia wokalistka w wywiadzie dla "Przekroju". O co więc chodzi z tą ciążą? Doda znowu wywołała burzę w sieci. Napisała na Facebooku, że jest w ciąży. Jednak wcześniej wyznała w "Przekroju", że nie ma dzieci i nie zamierza ich mieć. Doda, jak przystało na skandalistkę, znowu wywołała burzę w sieci. W poniedziałek umieściła na Facebooku post, w którym sugeruje, że jest w ciąży. To niezwykle ciekawe, bo: - Ja nie mam dzieci i nie zamierzam - zapewnia w wywiadzie dla najnowszego "Przekroju". To nie jedyna jej ostatnia wypowiedź o ciąży i dzieciach. W programie "Studio Weekend" powiedziała na przykład, że była u wróżki i wie, co przydarzy się jej w 2013 roku. Jest pewna, że nie urodzi dziecka: - Jestem święcie przekonana o tym, że w 2013 roku poznam swojego męża i wyjdę za mąż! [...] Nie będzie dziecka. A jak wcześniej miałam męża, to było dziecko? Miałam dziecko rzeczywiście - jako męża! - powiedziała Marcinowi Cejrowskiemu. Jak w taki razie rozumieć te słowa?: Mamy pewne wątpliwości co do tej ciąży. Pamiętacie, jak wyglądała promocja albumu "Siedem pokus głównych"? Wtedy Doda wyznała, że jest w ciąży i niedługo urodzi. No i w pewnym sensie tak było. W końcu jest "matką" tego krążka. Oczywiście burzę medialną podsyca też nowy rzecznik piosenkarki, Piotr Wróbel: - Też byłem w szoku i od razu zadzwoniłem do Dody z gratulacjami! W środę Doda wstawi serce na Facebooka [...] Wszystko na to wskazuje. Na razie nie znam szczegółów, w środę pojawi się więcej wiadomości - powiedział nam rzecznik wokalistki.

Doda, jak przystało na skandalistkę, znowu wywołała burzę w sieci. Wczoraj umieściła na Facebooku post, w którym sugeruje, że jest w ciąży. To niezwykle ciekawe, bo:

Ja nie mam dzieci i nie zamierzam - zapewnia w wywiadzie dla najnowszego "Przekroju".

To nie jedyna jej ostatnia wypowiedź o ciąży i dzieciach. W programie "Studio Weekend" powiedziała na przykład, że była u wróżki i wie, co przydarzy się jej w 2013 roku. Jest  pewna, że nie urodzi dziecka:

Jestem święcie przekonana o tym, że w 2013 roku poznam swojego męża i wyjdę za mąż!  [...] Nie będzie dziecka. A jak wcześniej miałam męża, to było dziecko? Miałam dziecko rzeczywiście - jako męża! - powiedziała Marcinowi Cejrowskiemu.

doda, louboutin WBF

Jak w taki razie rozumieć te słowa?:

Doda Facebook.com

Mamy pewne wątpliwości co do tej ciąży. Pamiętacie, jak wyglądała promocja albumu "Siedem pokus głównych"?  Wtedy Doda wyznała, że jest w ciąży i niedługo urodzi. No i w pewnym sensie tak było. W końcu jest "matką" tego krążka. Oczywiście burzę medialną podsyca też nowy rzecznik piosenkarki, Piotr Wróbel.

Też byłem w szoku i od razu zadzwoniłem do Dody z gratulacjami! W środę Doda wstawi serce na Facebooka [...] Wszystko na to wskazuje. Na razie nie znam szczegółów, w środę pojawi się więcej wiadomości - powiedział nam rzecznik wokalistki.

doda, louboutin WBF

A jak Wam się wydaje? To promocja nowego kontraktu z firmą płytową czy rzeczywiście stan błogosławiony? W końcu skoro taka wyzwolona Anna Mucha przyznała się, że wpadła...

varg

Więcej o:
Komentarze (17)
Doda: Ja nie mam dzieci i nie zamierzam
Zaloguj się
 • marta220390

  Oceniono 27 razy 25

  Osiągnęła swój zamierzony cel - chciała wywołać szum, by o niej mówiono, bo już jakiś czas było cicho,żadnych kłótni,rozstań, bijatyk , wystarczył jeden przemyślany wpis na facebook'u i szum jest :)

 • belial26

  Oceniono 15 razy 7

  Wystarczy,że Doda pierdnie,a wszyscy się za nią zesrają.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 32 razy 4

  Całe szczęście, że nie chce mieć dzieci. Rabczewskich jest już wystarczająca ilość. Cała ta przedupecna rodzinka.
  Inna sprawa, że słabiutka ta promocja - tanie chwyty taniej szansonistki. Płyta ledwo się sprzedawała, a miała być hitem na skalę światową, zrewolucjonizować polski rynek muzyczny, a tu kicha. Przypuszczam, że EMI pogoni ją tak samo, jak zrobił to Universal. Że ona jeszcze nie wpadła, by swoją wytwórnię - Ciechanówa Music Limited Psychited - założyć.

 • dyziomarzyciel

  Oceniono 8 razy 4

  I o tym człowiek koń wiedział. Powiedział to w 5 rozdziale swojej nienapisanej książki.

 • pan.malowany

  Oceniono 5 razy 3

  Wypad na drzewo prymitywie.

 • espertka88

  Oceniono 5 razy 3

  Chwyt marketingowy

 • koja

  Oceniono 6 razy 2

  Niesamowita historia, tak do końca nie wiem o co chodzi,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX