Rozenkowie mają majątek warty 4 miliony! Jak go podzielą?

Perfekcyjna Pani Domu ma, o co walczyć.

Informacja o prawdopodobnym rozwodzie Małgorzaty Rozenek i Jacka Rozenka zelektryzowała wszystkie media. Jeśli ta wiadomość okaże się prawdą, teraz przyjdzie czas na twarde negocjacje i podział majątku wycenianego na aż 4 miliony złotych! Rozenkowie są małżeństwem od 9 lat. Według informatora Se.pl rozwód wydaje się przesądzony:

Pozew jeszcze nie wpłynął, ale już powstaje. Małgosia chce się rozwieść z klasą, bez wywlekania brudów - powiedział znajomy pary w rozmowie z Se.pl.

Małgorzata Rozenekkapif

Na wypadek gdyby Rozenkowie faktycznie zdecydowali się na rozwód, tabloid już teraz skrupulatnie obliczył cały majtek małżeństwa. Rozenkowie posiadają 2 samochody, każdy z nich warty 500 tysięcy złotych. Na niedawnej sprzedaży domu na Białołęce Dworskiej zarobili podobno milion złotych, zaś ich mieszkanie na Sadybie jest warte 2 miliony złotych.

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek, DOMFORUM

Nagłe popsucie się relacji pomiędzy Rozenkami zdziwiło nawet osoby z ich otoczenia.

Jacek wielokrotnie przyjeżdżał po Gosię na plan "Perfekcyjnej Pani Domu", przywoził jedzenie, odwoził do domu - powiedziała osoba z produkcji programu w rozmowie z Se.pl.

Rozenkowie są rodzicami dwóch synów: 6-letniego Stanisława i 3-letniego Tadeusza. Jeśli dojdzie do rozwodu, także opieką nad nimi też będą musieli się podzielić.

 

małgorzata rozenekwbf

 

Vic