Kayah i Karpiel-Bułecka dzielą się opłatkiem!

Relacje między byłymi partnerami układają się dobrze.
Rozstali się z klasą Kayah z Karpielem-Bułecką dzielą się opłatkiem! Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Relacje między nimi układają się doskonale. Relacje między byłymi partnerami układają się doskonale. Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się w środę na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Prezydent Bronisław Komorowski zaprosił gwiazdy do pięknych wnętrz Pałacu Prezydenckiego, w którym zagrali kolędy, a także zaśpiewali razem z prezydentem i jego żoną. Wśród zaproszonych byli też Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska, Piasek i Grzegorz Turnau. Przed koncertem wszyscy podzielili się opłatkiem, a tradycji uczynili zadość także Kayah i Karpiel-Bułecka. Wokalista i lider Zakopower spotykali się przez kilka lat, a rozstali w 2009 r. Kością niezgody było podobno to, że mieli dla siebie zbyt mało czasu, a Kayah wciąż formalnie była żoną Rinke Royensa, z którym ma syna Rocha. Para próbowała ratować swój związek, jednak ostatecznie zakończyli go w 2011 r. Teraz ich relacje są wręcz wzorowe - wydawnictwo Kayax Misic, którego właścicielką jest Kayah wydaje płyty Zakopower i jak widać często ze sobą współpracują. Zarówno Kayah jak i Kurpiel-Bułecka ułożyli też sobie swoje życie uczuciowe: Kayah spotyka się z muzykiem Pako Sarrem pochodzącym z Senegalu. Partnerką Karpiel-Bułecki jest zaś podobno tajemnicza kobieta o imieniu Ania, która zajmuje się produkcją programów w TVP. Kayah i lider Zakopower pokazują, że można rozstać się z klasą.

Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się wczoraj na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Prezydent Bronisław Komorowski zaprosił gwiazdy do pięknych wnętrz Pałacu Prezydenckiego, w którym zagrali kolędy, a także zaśpiewali razem z prezydentem i jego żoną. Wśród zaproszonych byli też Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska, Piasek i Grzegorz Turnau.

Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Bronisław Komorowski, Piasek, Grzegorz Turnau, Anna Dąbrowska, Anna Maria JopekKapif

Przed koncertem wszyscy podzielili się opłatkiem, a tradycji uczynili zadość także Kayah i Karpiel-Bułecka.

Kayah, Sebastian Karpiel-BułeckaKapif

Wokalistka i lider Zakopower spotykali się przez kilka lat, a rozstali w 2009 r. Kością niezgody było podobno to, że mieli dla siebie zbyt mało czasu, a Kayah wciąż formalnie była żoną Rinke Royensa, z którym ma syna, Rocha. Para próbowała ratować swój związek, jednak ostatecznie zakończyli go w 2011 r. Teraz wciąż utrzymują ze sobą kontakt na gruncie zawodowym - wydawnictwo Kayax Misic, którego właścicielką jest Kayah wydaje płyty Zakopower.

KayahKapif

Zarówno Kayah jak i Kurpiel-Bułecka ułożyli też sobie swoje życie uczuciowe: Kayah spotyka się z muzykiem Pako Sarrem pochodzącym z Senegalu. Partnerką Karpiel-Bułecki jest zaś podobno tajemnicza kobieta o imieniu Ania, która zajmuje się produkcją programów w TVP.  Kayah i lider Zakopower pokazują, że można rozstać się z klasą.

Sebastian Karpiel-BułeckaKapif

Vic