Kayah i Karpiel-Bułecka dzielą się opłatkiem!

Relacje między byłymi partnerami układają się dobrze.
Rozstali się z klasą Kayah z Karpielem-Bułecką dzielą się opłatkiem! Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Relacje między nimi układają się doskonale. Relacje między byłymi partnerami układają się doskonale. Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się w środę na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Prezydent Bronisław Komorowski zaprosił gwiazdy do pięknych wnętrz Pałacu Prezydenckiego, w którym zagrali kolędy, a także zaśpiewali razem z prezydentem i jego żoną. Wśród zaproszonych byli też Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska, Piasek i Grzegorz Turnau. Przed koncertem wszyscy podzielili się opłatkiem, a tradycji uczynili zadość także Kayah i Karpiel-Bułecka. Wokalista i lider Zakopower spotykali się przez kilka lat, a rozstali w 2009 r. Kością niezgody było podobno to, że mieli dla siebie zbyt mało czasu, a Kayah wciąż formalnie była żoną Rinke Royensa, z którym ma syna Rocha. Para próbowała ratować swój związek, jednak ostatecznie zakończyli go w 2011 r. Teraz ich relacje są wręcz wzorowe - wydawnictwo Kayax Misic, którego właścicielką jest Kayah wydaje płyty Zakopower i jak widać często ze sobą współpracują. Zarówno Kayah jak i Kurpiel-Bułecka ułożyli też sobie swoje życie uczuciowe: Kayah spotyka się z muzykiem Pako Sarrem pochodzącym z Senegalu. Partnerką Karpiel-Bułecki jest zaś podobno tajemnicza kobieta o imieniu Ania, która zajmuje się produkcją programów w TVP. Kayah i lider Zakopower pokazują, że można rozstać się z klasą.

Kayah i jej były partner Sebastian Karpiel-Bułecka spotkali się wczoraj na koncercie Kolęd dla Szlachetnej Paczki. Prezydent Bronisław Komorowski zaprosił gwiazdy do pięknych wnętrz Pałacu Prezydenckiego, w którym zagrali kolędy, a także zaśpiewali razem z prezydentem i jego żoną. Wśród zaproszonych byli też Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska, Piasek i Grzegorz Turnau.

Kayah, Sebastian Karpiel-Bułecka, Bronisław Komorowski, Piasek, Grzegorz Turnau, Anna Dąbrowska, Anna Maria JopekKapif

Przed koncertem wszyscy podzielili się opłatkiem, a tradycji uczynili zadość także Kayah i Karpiel-Bułecka.

Kayah, Sebastian Karpiel-BułeckaKapif

Wokalistka i lider Zakopower spotykali się przez kilka lat, a rozstali w 2009 r. Kością niezgody było podobno to, że mieli dla siebie zbyt mało czasu, a Kayah wciąż formalnie była żoną Rinke Royensa, z którym ma syna, Rocha. Para próbowała ratować swój związek, jednak ostatecznie zakończyli go w 2011 r. Teraz wciąż utrzymują ze sobą kontakt na gruncie zawodowym - wydawnictwo Kayax Misic, którego właścicielką jest Kayah wydaje płyty Zakopower.

KayahKapif

Zarówno Kayah jak i Kurpiel-Bułecka ułożyli też sobie swoje życie uczuciowe: Kayah spotyka się z muzykiem Pako Sarrem pochodzącym z Senegalu. Partnerką Karpiel-Bułecki jest zaś podobno tajemnicza kobieta o imieniu Ania, która zajmuje się produkcją programów w TVP.  Kayah i lider Zakopower pokazują, że można rozstać się z klasą.

Sebastian Karpiel-BułeckaKapif

Vic

Więcej o:
Komentarze (12)
Kayah i Karpiel-Bułecka dzielą się opłatkiem!
Zaloguj się
 • alejajaa

  Oceniono 15 razy 13

  Bardzo ładnie z ich strony a jeszcze ładniej byłoby, gdyby podzielili się bułecką

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 7

  Durny Plociuchu, mieli się pobić?

 • moris

  Oceniono 8 razy 4

  Zobaczcie, jak oni na siebie patrzą. Tam ciągle jest chemia.

 • browaryr

  Oceniono 8 razy 4

  acha-podzielili sie oplatkiem a nie rzucali do siebie ciupagami-i to jest wg.ciebie vic"be"?

 • forfiter_jr

  Oceniono 7 razy 3

  Powinni podzielić się jeszcze śledzikiem, jajeczkiem, rąbnąć po lufce i na cały rok spokój...

 • zdzirson

  Oceniono 10 razy 0

  Jezusicku, jaka ta baba jest straszna.

 • rol38

  Oceniono 8 razy 0

  kajoch znowu z tą czerwoną nitką, ciekawe od czego teraz ma ją leczyć. A Sebastian...fajny facet, tylko chyba kilka lat temu się chłopak pogubił w życiu, czary tej czarownicy zadziałały i tyle. Grunt że się obudził na czas.

 • russel

  Oceniono 11 razy -1

  Pod publiczkę. Wyłączono kamery to opłatek trafił na glebę, a maca do rączek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX