Stylistka Seleny Gomez zdradza tajemnice swojej podopiecznej. Co musi mieć zawsze na planie?

"Selinka" uwielbia "Basiunię" :)
Stylistka zdradza tajemnice Seleny Gomez Bez czego Selena nie może obejść się na planie zdjęciowym? Barbara Richard, stylistka Seleny Gomez, zdradziła bez czego Selena nie może obejść się na planie zdjęciowym. Są to... ogórki konserwowe, które wprost uwielbia Gościem wtorkowego wydania programu "Pytanie na śniadanie" była Barbara Richard, stylistka Seleny Gomez. Polka bardzo ciepło wypowiadała się na temat swojej podopiecznej, z którą współpracuje od momentu, gdy Selena skończyła 13 lat. Nazywa ją "Selinka", a gwiazda Disneya odwdzięcza się jej, tytułując ją "Basiunią". Stylistka zdradziła, co Selena zawsze musi mieć na planie zdjęciowym. Kwiaty, ekskluzywną wodę, wykwintne jedzenie? Nie! Dziewczynie zależy jedynie na... ogórkach konserwowych! Przygotowania do sesji, makijaż, upinanie włosów, a Sel zajada się ogórkami - to musi być zabawny widok. Jak Barbara została stylistką gwiazd? Przez przypadek. Wyjechała do Kanady na studia (grała na skrzypcach), później pojechała do Teksasu, podróżowała po Ameryce, szukając swojego miejsca, aż w końcu wylądowała w Los Angeles. Jeden z jej kolegów poprosił ją, by pomogła mu się ubrać na galę American Music Awards. To zajęcie jej się spodobało. Dzięki agencji poznała Selenę, nawiązała też współpracę z innymi gwiazdami, m.in. Christiną Aguilerą. Teraz, oprócz stałej współpracy z panną Gomez, stylizuje m.in. Sarę Hyland i Bellę Thorne. Młode Hollywood ubiera się u Basi.

Gościem wczorajszego wydania programu "Pytanie na śniadanie" była Barbara Richard, stylistka Seleny Gomez. Polka bardzo ciepło wypowiadała się o swojej podopiecznej, z którą współpracuje od momentu, gdy Selena skończyła trzynaście lat. Nazywa ją "Selinka", a gwiazda Disneya odwdzięcza się jej, tytułując ją "Basiunią".

Barbara RichardScreen TVP2

Stylistka zdradziła, co Selena zawsze musi mieć na planie zdjęciowym. Kwiaty, ekskluzywną wodę, wykwintne jedzenie? Nie! Dziewczynie zależy jedynie na... ogórkach konserwowych! Przygotowania do sesji, makijaż, upinanie włosów, a Sel zajada się ogórkami - to musi być zabawny widok :)

Selena GomezREUTERS/CARLO ALLEGRI

Jak Barbara została stylistką gwiazd? Przez przypadek. Wyjechała do Kanady na studia (grała na skrzypcach), później pojechała do Teksasu, podróżowała po Ameryce szukając swojego miejsca, aż w końcu wylądowała w Los Angeles. Jeden z jej kolegów poprosił ją, by pomogła mu się ubrać na galę American Music Awards. Zrobiła to i to zajęcie jej się spodobało. Dzięki agencji poznała Selenę, nawiązała też współpracę z innymi gwiazdami, m.in. Christiną Aguilerą. Teraz, oprócz stałej współpracy z panną Gomez, stylizuje m.in. Sarah Hyland i Bellę Thorne. Young Hollywood ubiera się u Basi :)

Wywiad z Barbarą Richard możecie obejrzeć na stronie "Pytania na śniadanie".

nn