Julia Kamińska ma faceta starszego o 20 lat. Pierwszy raz oficjalnie się nim pochwaliła!

Wreszcie się ośmieliła.

Julia Kamińska wreszcie pokazała światu swojego partnera, Piotra Jaska! Para przyszła razem na koncert z okazji 25 lecia zespołu De Mono, a aktorka chętnie okazywała uczucie swojemu ukochanemu. Obejmowali się, a on nawet trzymał jej torebkę!

Jednak nie zawsze było tak różowo. Para poznała się na planie serialu "Brzydula", którego Jasek był scenarzystą i spotyka się już od ponad półtora roku. Jednak Jasek podobno nie był wymarzonym partnerem dla rodziców Juli - przeszkadzało im rzekomo to, że jest od niej aż o 20 lat starszy: on ma 45 lat, a ona 25.

Rodzice Julki wiedzą, że córka jest dorosła i starają się szanować jej wybory. Jednak związek z 45-letnim mężczyzną był dla nich szokiem. Woleliby, żeby znalazła sobie kogoś z swoim wieku, niż tak doświadczonego już życiem faceta - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z Fakt.pl.

Julia Kamińska, Piotr JasekKapif

Piotr Jasek urodził się w 1967 roku. Jest scenarzystą - skończył Wyższe Zawodowe Studium Scenariuszowe, studiował też filozofię na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Spod jego pióra wyszły scenariusze do takich seriali jak "Brzydula","Egzamin z życia", "Rodzinka" i "Na wspólnej", a także do filmu "Los Numeros".

julia kamińska, koncert de monowbf

 

Jasek ma także talent literacki: napisał  zbiór opowiadań "Data ważności" (2001), a nawet tomik poezji "Niewieżowce" (2003). To właśnie zamiłowanie do literatury podobno połączyło Kamińską i Jaska, bowiem aktorka pisze wiersze i scenariusze, które recenzuje jej mentor. Kamińska była mu na tyle wdzięczna, że po wygraniu "Tańca  ze gwiazdami" złożyła mu specjalne podziękowania. Teraz wreszcie Kamińska i Jasek przestali się ukrywać, a na koncercie zespołu De Mono aktorka po prostu promieniała!

Julia KamińskaKapif

Czy myślicie, że do siebie pasują?

Vic