Syn Adama Gesslera otworzył własną restaurację! I to nie byle jaką

Kontynuuje rodzinną tradycję.
Syn Gesslera otworzył restaurację Kontynuuje rodzinną tradycję. Mateusz Gessler, syna Adama Gesslera, otworzył własną restaurację! Warszawa Wschodnia mieści się w modnym warszawskim Soho Factory Restauracja Mateusza Gesslera mieści się w modnym warszawskim Soho Factory. Jak zapewnia syn znanego restauratora Adama Gesslera, w jego lokalu Warszawa Wschodnia wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników. Na oficjalnej stronie restauracji czytamy: "Nawet najbardziej wymagający klient opuści nasz lokal zadowolony. Opuści na krótko, bo na pewno będzie do nas powracał". Atrakcją jest umożliwienie gościom samodzielnego gotowania! Restauracja posiada dwie w pełni wyposażone kuchnie. Kolejnym ciekawym konceptem jest strefa, w której serwuje się dania 24 godziny na dobę. "Nie mniej ważna od doznań smakowych jest kwestia estetyki. Dlatego też każdy detal dania musi być dopracowany, a efekt wizualny przy jego podaniu - perfekcyjny" - czytamy na stronie gessler.sohofactory.pl

Restauracja Mateusza Gesslera mieści się w modnym, warszawskim "Soho Factory". Jak zapewnia syn znanego restauratora, w jego lokalu "Warszawa Wschodnia" wszystkie dania przygotowywane są ze świeżych składników. Na oficjalnej stronie restauracji czytamy:

Nawet najbardziej wymagający klient - opuści nasz lokal zadowolony. Opuści na krótko, bo na pewno będzie do nas powracał.

Mateusz GesslerScreen Facebook.com

Atrakcją i pewną innowacją jest umożliwienie gościom samodzielnego gotowania! Restauracja posiada dwie w pełni wyposażone kuchnie. Kolejnym ciekawym konceptem jest strefa, w której serwuje się dania 24 godziny na dobę.

Nie mniej ważna od doznań smakowych jest kwestia estetyki. Dlatego też każdy detal dania musi być dopracowany, a efekt wizualny przy jego podaniu- perfekcyjny - czytamy na stronie gessler.sohofactory.pl

Mateusz GesslerScreen facebook.com

Wybierzecie się do restauracji Mateusza?

polanski