Wiemy, jak będzie miał na imię synek Tomasza Karolaka i Wioli Kołakowskiej!

Para w końcu podjęła decyzję.
Znamy imię dziecka Karolaka Aktor i jego partnerka spodziewają się syna Jeszcze niedawno imię syna Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka było prawdziwą kością niezgody. Para doszła jednak do porozumienia i wybrała imię Jeszcze niedawno imię dziecka Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka było prawdziwą kością niezgody. Jednak jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska z DDTVN, przyszłym rodzicom w końcu udało się dojść do porozumienia. - Dostanie na imię Leon. Leon, Leo, Leoś - zdradziła Viola Kołakowska. Okazuje się, że przy dokonywaniu wyboru nie bez znaczenia było imię 5-letniej córeczki pary - Leny. - Będziemy mieć Lenkę i Leona. Od początku chciałam, żeby to były właśnie takie imiona. Leon pasuje do Leny. Może zrobię sobie tatuaż "LL love"? - śmieje się Viola Kołakowska. - Trochę się boję, że mogą mi się mylić, gdy będę na nie krzyczała, znaczy się - wołała je z miłością - mówi w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską. A co na to wszystko Tomasz Karolak? - Cieszę się, będę miał syna. Cóż mogę jeszcze powiedzieć? Będziemy działać dalej! Póki co, nie mogę w to wszystko jeszcze uwierzyć, mimo że widziałem już pierwsze zdjęcia. Może jak już ten osobnik stanie na ziemi, zacznie się przetrawianie tego - przyznaje aktor.

Jeszcze niedawno imię synka Violi Kołakowskiej i Tomasza Karolaka było prawdziwą kością niezgody (przeczytasz o tym tutaj). Jednak jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska z DDTVN przyszłym rodzicom w końcu udało się dojść do porozumienia.

Dostanie na imię Leon. Leon, Leo, Leoś - obwieszcza Viola Kołakowska.

 viola kołakowska córka lena KAPIF

Okazuje się, że przy dokonywaniu wyboru nie bez znaczenia było imię 5-letniej córeczki pary - Leny.

Będziemy mieć Lenkę i Leona. Od początku chciałam, żeby to były właśnie takie imiona. Leon pasuje do Leny. Może zrobię sobie tatuaż "LL love"? - śmieje się Viola Kołakowska. - Trochę się boję, że mogą mi się mylić, gdy będę na nie krzyczała, znaczy się, wołała je z miłością - mówi w wywiadzie z Agnieszką Jastrzębską.

dzieci gwiazdKAPIF

Tomasz Karolak niebawem będzie musiał wcielić się w nową życiową rolę - ojca córki i syna.

Cieszę się, będę miał syna. Cóż mogę jeszcze powiedzieć? Będziemy działać dalej! Póki co nie mogę w to wszystko jeszcze uwierzyć, mimo że widziałem już pierwsze zdjęcia.  Może jak już ten osobnik stanie na ziemi, zacznie się przetrawianie tego.

Aktor nie ma też najmniejszych obaw o wzajemne relacje Lenki i Leona.

Lena ma już ponad 5 lat, to chyba już nie będzie zazdrosna - mów Agnieszce Jastrzębskiej - Violka wykonuje mocną pracę  żeby nie było wojen.

Tomasz Karolakkapif

Tomasz Karolak może odetchnąć z ulgą, że matka jego dziecka jest taka zapobiegliwa. My jesteśmy ciekawi, czy aktor rozpoczął już przygotowania do pępkowego. Karolak ma w zwyczaju hucznie świętować. Marcin Prokop wygadał się bowiem, że poprzednia taka impreza trwała przez 3 dni...

zuz

Więcej o:
Komentarze (15)
Wiemy, jak będzie miał na imię synek Tomasza Karolaka i Wioli Kołakowskiej!
Zaloguj się
 • wessling

  Oceniono 11 razy 11

  No i gitara.
  Niech sie zdrowo chowo !

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy 7

  Kac Karolak.

 • jakub_md

  Oceniono 13 razy 7

  biedna na V/Wiola przy Karolaku .

 • sensacja

  Oceniono 16 razy 6

  Pojąć nie mogę co ją trzyma przy tym egocentrycznym brzydalu.

 • oojtam_oojtam

  Oceniono 6 razy 2

  Ta informacja na pewno zaważy na reszcie mojego życia...

 • xxnoelxxx

  Oceniono 3 razy 1

  no i dobrze, wszystkiego naj

 • jagger2009

  Oceniono 3 razy 1

  rodzice wybieraja imiona ktore sa horrorem dal dzieci io z reguly ich noe znosza wielu z nas zmienia je kiedy osiagnie pelnoletnosc, wiec coz to za hallelujah jak Karolak nazwal swojego syna

 • cezar85

  0

  myślałem, że może Kia albo Mercedes a to SEAT zapłacił najwięcej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX