Michał Skolimowski: Mój brat zapłacił życiem za ten film. Zmarł z wycieńczenia organizmu

Michał Skolimowski zdradził kulisy tragicznej śmierci młodszego brata.
Skolimowski o śmierci brata Michał Skolimowski: Mój brat zapłacił życiem za ten film. Zmarł z wycieńczenia. Michał Skolimowski zdradził kulisy tragicznej śmierci młodszego brata Józefa. - Do jego śmierci przyczyniła się harówka na planie filmu"Ixjana" - mówi Michał. Michał Skolimowski zdradził kulisy tragicznej śmierci młodszego brata. Podczas polskiej premiery filmu "Ixjana" jeden z jego twórców Michał Skolimowski pozował ze zdjęciem tragicznie zmarłego brata. - Do jego śmierci przyczyniła się harówka na planie filmu. Ciągłe bicie się o pieniądze, aktorów, lokalizacje, długość filmu. Mój brat zapłacił życiem za ten film. Zmarł z wycieńczenia organizmu - mówił Michał Skolimowski. Zaskakujący jest fakt, że w rozmowie dla Fakt.pl Skolimowski junior powiedział, że praca przy filmie pogłębiła depresję i stany lękowe brata i przyczyniła się do śmierci. W rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem i Magdą Mołek wyznał, że jego młodszemu bratu udało się pokonać depresję. Józef miał się leczyć w Beverly Hills u jednej z najlepszych psychoterapeutek w Stanach Zjednoczonych, która zdiagnozowała chorobę młodego artysty, jako jeden z najcięższych przypadków w jej karierze.

Podczas polskiej premiery filmu "Ixjana", jeden z jego twórców, Michał Skolimowski pozował ze zdjęciem tragicznie zmarłego brata. Dzisiaj w "Dzień Dobry TVN", syn słynnego aktora i reżysera Jerzego Skolimowskiego, zdradził kulisy śmierci Józefa.

Michał Skolimowski AP

Do jego śmierci przyczyniła się harówka na planie filmu. Ciągłe bicie się o pieniądze, aktorów, lokalizacje, długość filmu. Mój brat zapłacił życiem za ten film. Zmarł z wycieńczenia organizmu.

Zaskakujący jest fakt, że w rozmowie dla Fakt.pl, Skolimowski junior powiedział, że praca przy filmie pogłębiła depresję i stany lękowe brata i przyczyniła się do śmierci. W dzisiejszej rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem i Magdą Mołek wyznał, że jego młodszemu bratu udało się pokonać depresję. Józef miał się leczyć w Beverly Hills, u jednej z najlepszych psychoterapeutek w Stanach Zjednoczonych, która zdiagnozowała chorobę młodego artysty, jako jeden z najcięższych przypadków w jej karierze.

Jerzy Skolimowski, Michał Skolimowski KAPIF

polanski

Więcej o: