SZOK! Krajewski rozstanie się z żoną po 40 latach?!

Nazywany polskim McCartneyem były gitarzysta "Czerwonych Gitar" miał rzekomo zakończyć swoje długoletnie małżeństwo, gdyż... na horyzoncie pojawiła się nowa miłość!
Krajewski rozstanie się z żoną? Na horyzoncie pojawiła się nowa miłość... Seweryn Krajewski zostawił żonę dla innej kobiety - tę szokującą informację podaje tygodnik "Na żywo". Małżeństwo muzyka trwało od 40 lat. Seweryn Krajewski zostawił żonę dla innej kobiety - tę szokującą informację podaje tygodnik "Na żywo". Nową wybranką artysty jest podobno niejaka Helena. Od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, jest autorką filmów dokumentalnych i animowanych. Muzyk ponoć poznał panią Helenę na planie filmu poświęconego Krzysztofowi Klenczonowi "10 w skali Beauforta" dwa lata temu. Od tego czasu znajomość ta zdążyła zaowocować między innymi założeniem fundacji imienia Seweryna Krajewskiego oraz teledyskiem do piosenki "Znowu pada". Czy to prawda? Nie wiadomo. Rewelacje pisma są tym bardziej zaskakujące, że jeszcze kilka lat temu artysta zarzekał się, że nic nie jest dla niego ważniejsze od rodziny. "Wiedziałem, że z czegoś trzeba zrezygnować. Wiadomo, że nie z rodziny, tym bardziej że zawsze moim marzeniem było mieć dom, dzieci... żyć tak, jak Bóg przykazał" - mówił wówczas. Małżeństwo Seweryna i Elżbiety Krajewskich nie należy do najłatwiejszych. W okrutny sposób naznaczyła je śmierć ich młodszego syna, który zginął dwadzieścia dwa lata temu w wypadku samochodowym. Po tej tragedii Elżbieta pogrążyła się w depresji, Seweryn natomiast poświęcił się całkowicie koncertom i hotelowej egzystencji. W 1997 roku muzyk położył kres życiu na walizkach i zaszył się w swoim prywatnym azylu, który stworzył z żoną w podwarszawskim lesie. Całkowicie poświęcił się komponowaniu. Mówił wtedy: -Bardzo nie lubię wychodzić z domu. Tyle lat żyłem w podróży, w hotelach... Stabilizacja jest dla mnie najważniejsza. Elżbieta Krajewska, po nieudanej próbie samobójczej, zwróciła się natomiast w stronę religii i poezji - w nich znalazła ukojenie. O swoim związku z Sewerynem opowiedziała magazynowi Viva w wywiadzie z 2001 roku. - Nasz związek przetrwał, chociaż zupełnie się zmienił. Staliśmy się partnerami. Nikt nikomu nie przeszkadza. szanujemy nawzajem nasze działania. Ja już nie proszę, żeby Seweryn chodził ze mną między ludzi, czego bardzo nie lubi (...). Ale gdybym miała ochotę wyjść, poszłabym z koleżankami - mówiła Krajewska. Wydawało się, że małżeństwu Krajewskich udało się ostatecznie rozprawić z demonami przeszłości, a bolesne doświadczenia jedynie umocniły istniejącą między nimi więź. Czy zatem to możliwe, by muzyk zakończył trwający 40 lat związek i rzucił się w wir nowej fascynacji?

Seweryn Krajewski zostawił żonę dla innej kobiety - tę szokującą informację podaje tygodnik "Na żywo". Nową wybranką artysty jest podobno niejaka Helena. Od lat mieszka w Stanach Zjednoczonych, jest autorką filmów dokumentalnych i animowanych. Muzyk ponoć poznał panią Helenę na planie filmu poświęconego Krzysztofowi Klenczonowi "10 w skali Beauforta" dwa lata temu. Od tego czasu znajomość ta zdążyła zaowocować między innymi założeniem fundacji imienia Seweryna Krajewskiego oraz teledyskiem do piosenki "Znowu pada".

Seweryn Krajewski, rozstania gwiazd, rozwody gwiazd fot. KAPIF

Czy to prawda? Nie wiadomo. Rewelacje pisma są tym bardziej zaskakujące, że jeszcze kilka lat temu artysta zarzekał się, że nic nie jest dla niego ważniejsze od rodziny:

Wiedziałem, że z czegoś trzeba zrezygnować. Wiadomo, że nie z rodziny, tym bardziej że zawsze moim marzeniem było mieć dom, dzieci... żyć tak, jak Bóg przykazał.

Małżeństwo Seweryna i Elżbiety Krajewskich nie należy do najłatwiejszych. W okrutny sposób naznaczyła je śmierć ich młodszego syna, który zginął dwadzieścia dwa lata temu w wypadku samochodowym. Po tej tragedii Elżbieta pogrążyła się w depresji, Seweryn natomiast poświęcił się całkowicie koncertom i hotelowej egzystencji. W 1997 roku muzyk położył kres życiu na walizkach i zaszył się w swoim prywatnym azylu, który stworzył z żoną w podwarszawskim lesie. Całkowicie poświęcił się komponowaniu. Mówił wtedy:

Bardzo nie lubię wychodzić z domu. Tyle lat żyłem w podróży, w hotelach... Stabilizacja jest dla mnie najważniejsza.

Seweryn Krajewski/AG Seweryn Krajewski/AG

Elżbieta Krajewska, po nieudanej próbie samobójczej, zwróciła się natomiast w stronę religii i poezji  - w nich znalazła ukojenie. O swoim związku z Sewerynem opowiedziała magazynowi Viva w wywiadzie z 2001 roku:

Nasz związek przetrwał, chociaż zupełnie się zmienił. Staliśmy się partnerami. Nikt nikomu nie przeszkadza. szanujemy nawzajem nasze działania. Ja już nie proszę, żeby Seweryn chodził ze mną między ludzi, czego bardzo nie lubi (...). Ale gdybym miała ochotę wyjść, poszłabym z koleżankami.

Wydawało się, że małżeństwu Krajewskich udało się ostatecznie rozprawić z demonami przeszłości, a bolesne doświadczenia jedynie umocniły istniejącą między nimi więź. Czy zatem to możliwe, by muzyk zakończył trwający 40 lat związek i rzucił się w wir nowej fascynacji?

adams

Więcej o:
Komentarze (10)
SZOK! Krajewski rozstanie się z żoną po 40 latach?!
Zaloguj się
 • oojtam_oojtam

  Oceniono 21 razy 19

  Nie wierzę!

 • marta220390

  Oceniono 23 razy 17

  Tygodnik " Na żywo " - kolebka prawdziwych,wiarygodnych informacji ! Niech się jeszcze okaże,że informację tę podało "nasze źródło", lub "przyjaciel rodziny, który chciał pozostać anonimowy ". HAHA.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 12

  A skąd to piśmidło wytrzasnęło te rewelacje?

 • ken

  Oceniono 13 razy 5

  jestesmy tylko ludzmi a co krajewski nie moze sie zakochac?ja zyli jak ludzie sobie obcy to mozna uznac ze zyli osobno....

 • rabarbara

  Oceniono 4 razy 4

  "Czy zatem to możliwe?"

 • rabarbara

  Oceniono 3 razy 3

  C. d.
  Jak najbardziej!

 • balamutka5000

  Oceniono 2 razy 2

  Ogarnijcie się z tymi wielkimi literami guys.... przykro patrzeć

 • fankakotka1

  Oceniono 6 razy -2

  Ciągle rozstania i rozwody :(

 • muminos1975

  Oceniono 15 razy -3

  pewnie od 30 chciał to zrobic ale nie miał , i teraz żałuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX