Majewski, Prokop, a może Kazadi? Kto poprowadzi "X Factor"?

Kogo byście wybrali?

Jarosław Kuźniar po dwóch edycjach zrezygnował z prowadzenia "X Factor". Od kilku dni trwają więc spekulacje - kto zostanie nowym gospodarzem show? Najczęściej wymieniane są trzy nazwiska: Patricia Kazadi, Marcin Prokop i Szymon Majewski. Kazadi sprawdziła się jako prowadząca "You Can Dance", Prokop to już stary wyjadacz, a Majewski nie ma obecnie programu, więc "X-Factor" byłby jak znalazł. Jednak z tego, co udało się ustalić serwisowi Plotek.pl wynika, że decyzja nie została jeszcze podjęta:

Na razie będą precastingi, na których nie jest potrzebny prowadzący, wszystkiego dowiemy się pewnie chwilę przed rozpoczęciem castingów z jurorami, a te zaplanowane są na początek przyszłego roku. Marcin Prokop jest mało prawdopodobnym wyborem, prowadzi już kilka programów - mówi Plotkowi jego źródło w TVN.

Jarosław Kuźniar zrezygnował z "X-Factor", by skupić się na publicystyce.

W przyszłym roku będzie akurat dwadzieścia lat odkąd zacząłem pracę i pomyślałem sobie, że to jest taki moment, w którym człowiek powinien się zdecydować, czy idzie tu, czy idzie tam. W obie strony siłą rzeczy iść się nie da. Lubię to swoje studio tutaj [TVN24- przyp. redakcji], ja się tu czuję czasem za bardzo jak ryba w wodzie - tłumaczył swoją decyzję w wywiadzie dla Tvn.pl.

A kogo Wy widzicie w roli prowadzącego "X-Factor"?

Alfa

Kto powinien zostać prowadzącym X-Factor?