Maciej Musiał daje ZŁY PRZYKŁAD swoim fanom. Pali i pije! Jego profil na Facebooku ZNIKNĄŁ

Aktor zapomniał, ile ma lat.
Maciej Musiał daje fanom zły Aktor pali i pije! Zapomniał ile ma lat? "Fakt" opublikował zdjęcia, na którym widzimy jak Maciej Musiał pije i pali w jednym z warszawskich pubów. Aktor 18 lat lat skończy dopiero w przyszłym roku "Fakt" opublikował zdjęcia, na którym widzimy jak Maciej Musiał pije i pali w jednym z warszawskich pubów. Przypomnijmy, że aktor osiemnaście lat skończy dopiero w przyszłym roku, zatem wszelkie używki powinny być w tej chwili poza jego zasięgiem. Maciek często powtarza, że jego specjalnością jest pakowanie się w kłopoty. Tym razem może zaszkodzić nie tylko sobie, ale i fanom, którzy obserwują każdy jego poczynania. Młodość rządzi się swoimi prawami, ale osobie publicznej, na której wzorują się rzesze nastolatków po prostu nie wypada robić pewnych rzeczy.

Fakt opublikował zdjęcia, na którym widzimy jak Maciej Musiał pije i pali w jednym z warszawskich pubów. Przypomnijmy, że aktor osiemnaście lat skończy dopiero w przyszłym roku, zatem te używki powinny być w tej chwili poza jego zasięgiem.

Maciek często powtarza, że jego specjalnością jest pakowanie się w kłopoty. Tym razem może zaszkodzić nie tylko sobie, ale i fanom, którzy obserwują każdy jego krok. Młodość rządzi się swoimi prawami, ale jemu, który jest wzorem dla wielu osób, po prostu nie wypada robić pewnych rzeczy.

Maciej MusiałFot. Kapif

Co ciekawe, z Facebooka zniknął profil Maćka. Gdy próbujemy się na niego dostać, przekierowuje nas na nasz profil. Podobnie z profilem Yummy Bear - fanpage'a jego ubraniowej marki.

Zachowanie Maćka powinniśmy zwalić na karb młodości? Czy nic tego nie tłumaczy?

nn