Shakira niedługo rodzi! Pochwaliła się gołym brzuchem na Facebooku

Zobacz zdjęcie.
Shakira niedługo rodzi Gwiazda opublikowała na Facebooku zdjęcie swojego ciążowego brzucha. Shakira i Gerard Pique promienieją! Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko. Gwiazda opublikowała na Facebooku zdjęcie swojego ciążowego brzucha Shakira i Gerard Pique promienieją! Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko - syn. Piosenkarka wstawiła na swój oficjalny profil urocze zdjęcie z ukochanym i napisała: "Mogłabym mieć kolejne takie 9 miesięcy". Zdjęcie jest tak urocze, że aż nie możemy się napatrzeć. Shakira i Gerard potwierdzili informację o ciąży we wrześniu: "Jak niektórzy z was wiedzą, Gerard i ja szczęśliwie czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka!" - napisała wtedy na Facebooku. Kilka dni później wyznała, że będą mieli syna: "Tak, to chłopiec!" - powiedziała piosenkarka w wywiadzie.

Shakira i Gerard Pique promienieją! Już niedługo na świat przyjdzie ich pierwsze dziecko - syn. Piosenkarka wstawiła na swój oficjalny profil urocze zdjęcie z ukochanym i napisała:

Mogłabym mieć kolejne takie 9 miesięcy.

Shakira, Gerard PiqueScreen z Facebook.com

Zdjęcie jest tak urocze, że aż nie możemy się napatrzeć :) Shakira i Gerard potwierdzili informację o ciąży we wrześniu:

Jak niektórzy z Was wiedzą, Gerard i ja szczęśliwie czekamy na narodziny naszego pierwszego dziecka! - napisała wtedy na Facebooku.

Kilka dni później wyznała, że będą mieli syna:

Tak, to chłopiec! - powiedziała piosenkarka w wywiadzie.

Piosenkarka dzieliła się swoim szczęściem z fanami. Jakiś czas temu umieściła na Facebooku takie zdjęcie:

Shakirafot. screen Facebook

Czekamy na małego Gerarda :)

Alfa