TAK wygląda były Halle Berry po BÓJCE z jej facetem!

Wzięli się za łby.

To nie jest przyjemny widok. Zmasakrowany mężczyzna na zdjęciu to popularny model Gabriel Aubry, były partner aktorki Halle Berry.

 

These are the brutal injuries Gabriel Aubry claims he suffered at the hands of Halle Berry's fiance Olivier Martinez. Aubry claims he was attacked by Martinez, a French actor, when he turned his daughter Nahla to Halle's home in Los Angeles on November 22, 2012 - Thanksgiving holiday in the United States. The photos of Aubry's black eyes and bloodstained face were included in a restraining order the model filed against Martinez at Los Angeles Superior Court.  Pictured: Gabriel AubrySPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Jak pisaliśmy, w dniu rodzinnego w Stanach Zjednoczonych Święta Dziękczynienia, mężczyzna pokłócił się z obecnym partnerem aktorki, Francuzem Olivierem Martinezem. Prawdopodobnie poszło o opiekę nad 4-letnią córką Berry i Aubry'ego. Nie jest do końca pewne, kto rozpoczął bijatykę. Amerykańskie media początkowo spekulowały, że to model sprowokował Martineza. Zdjęcia, które właśnie wyszły na światło dzienne poskazują jednak na to, że to obecny partner Berry chciał dać popalić jej poprzedniemu partnerowi.

 

Halle BerryFORUM

Obdukcja wykazała duży uszczerbek na zdrowiu Aubry'ego. Poza wyraźnymi krwiakami i siniakami na twarzy, mężczyzna ma również obrażenia wewnętrzne - złamane dwa żebra. Według TMZ, Martinez przewrócił go na ziemie, uderzał jego głową o asfalt, a później dwukrotnie o krawężnik.

Model trafił do aresztu. Dostał również zakaz zbliżania się do Berry, Martineza i córki Nahli na 100 metrów. W amerykańskich mediach pojawiły się zdjęcia obecnego partnera Berry. Nie widać u niego żadnych obrażeń.

Dla przypomnienia, tak model wyglądał przed bójką:

 

Gabriel Aubryfot. Facebook

Gabriel Aubryfot. Facebook

 

RK