Prezenterzy telewizyjni mają romans!

Poznaj kulisy.
Romans w TV Prezenterzy telewizyjni mają romans! Dwoje popularnych prezenterów BBC News 24, 49 letni Tim Willcox i 35-letnia Sophie Long, mają romans. On ma żonę, a ona ma męża. Zaledwie w poniedziałek wyszło na jaw, że dwoje popularnych prezenterów BBC News 24, 49 letni Tim Willcox i 35-letnia Sophie Long, mają romans. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że on ma żonę, a ona męża. Zaledwie dwa lata temu na ślubie Sophie Long ze sprzedawcą jachtów Willem Greenem gościł kolega ze stacji panny młodej, Tim Willcox. Huczne wesele odbyło się w Kornwalii - czy już wtedy parę coś łączyło? Jak podaje portal thesun.uk, prezenter BBC i ojciec czworga dzieci wyznał żonie Sarze, że są z Sophie "beznadziejnie w sobie zakochani". Głos w sprawie zajęła rzecznika angielskiej stacji informacyjnej: "Prezenterzy raczej nie będą prowadzić wiadomości w duecie" - czytamy na portalu Thesun.uk.

Zaledwie wczoraj wyszło na jaw, że dwoje popularnych prezenterów BBC News 24, 49 letni Tim Willcox i 35-letnia Sophie Long mają romans. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że on ma żonę, a ona męża.

Sophie LongScreen youtube.com

Zaledwie dwa lata temu na ślubie Sophie Long ze sprzedawcą jachtów Willem Greenem gościł kolega ze stacji panny młodej, Tim Willcox. Huczne wesele odbyło się w Kornwalii-  czy już wtedy parę coś łączyło?

Tim WillcoxScreen youtube.com

Jak podaje portal thesun.uk, prezenter BBC i ojciec czworga dzieci wyznał żonie Sarze, że są z Sophie "beznadziejnie w sobie zakochani". Głos w sprawie zajęła rzecznika angielskiej stacji informacyjnej:

Prezenterzy raczej nie będą prowadzić wiadomości w duecie - czytamy na portalu thesun.uk.

A może powinni?

polanski