Zwyciężczyni "MasterChefa" ma już własną firmę cateringową!

Czy to nie za dużo jak na kucharza-amatora?
Ritz nie jest amatorką? Zwyciężczyni "MasterChefa" ma już własną firmę cateringową! Po zwycięstwie w "MasterChef" kariera Basi Ritz nabiera rozpędu. - Mam propozycję prowadzenia kulinarnego programu - zdradziła Ritz w "Dzień Dobry TVN". Po zwycięstwie w "MasterChef" kulinarna kariera Basi Ritz nabiera rozpędu. - Mam propozycję prowadzenia własnego kulinarnego programu - zdradziła Ritz w "Dzień Dobry TVN". W planach ma także własne bistro. - Zastanawiam się cały czas, gdzie mogłoby powstać. Mam propozycję z Warszawy, jednak sercem jestem w Gdańsku, więc wolałabym chyba, żeby to było tam. Jednak nadal nie wiem jeszcze - mówiła. Jednak reszta biorących udział w programie kucharzy-amatorów wypada przy Basi naprawdę blado. Okazuje się, że w Niemczech, gdzie na stałe mieszka z mężem, Basia ma już nawet swoją firmę cateringową! Tej informacji nie znajdziemy na oficjalnej stronie programu. Tam o Basi możemy przeczytać: "Basia ma 45 lat, urodziła się w Gdańsku i pod koniec lat 80. wyemigrowała wraz z rodziną do Kolonii w Niemczech, gdzie mieszka do dzisiaj. Obecnie pracuje w kancelarii adwokackiej swojego męża - Niemca. Gotowanie jest dla niej niczym oddychanie. Najbardziej chciałaby wrócić na stałe do Polski, do Gdańska, i otworzyć własną restaurację". Na oficjalnej stronie "MasterChefa" czytamy też: "Finaliści "MasterChefa" to ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją ogromną pasją i entuzjazmem często przewyższają zawodowych kucharzy. Są pełni nietuzinkowych pomysłów i nie jest im obce eksperymentowanie w kuchni". Nie da się ukryć, że, aby otworzyć bistro trzeba mieć duże pojęcie o gotowaniu i spore doświadczenie. Tylko, czy Basia nie ma tego doświadczenia aż za dużo?

Po zwycięstwie w "MasterChef" kulinarna kariera Basi Ritz nabiera rozpędu.

Mam propozycję prowadzenia własnego kulinarnego programu - zdradziła Ritz w DDTVN.

W planach ma także własne bistro.

Zastanawiam się cały czas, gdzie mogłoby powstać. Mam propozycję z Warszawy, jednak sercem jestem w Gdańsku, więc wolałabym chyba, żeby to było tam. Jednak nadal nie wiem jeszcze - mówiła.

Jednak reszta biorących udział w programie kucharzy-amatorów wypada przy Basi naprawdę blado. Okazuje się, że w Niemczech, gdzie na stałe mieszka z mężem, Basia ma już nawet swoją firmę cateringową!

basia ritz Screen z ritz-catering.de

Tej informacji nie znaleźliśmy na oficjalnej stronie programu. Tam o Basi możemy przeczytać:

Basia ma 45 lat, urodziła się w Gdańsku i pod koniec lat 80. wyemigrowała wraz z rodziną do Kolonii w Niemczech, gdzie mieszka do dzisiaj. Obecnie pracuje w kancelarii adwokackiej swojego męża - Niemca. Gotowanie jest dla niej niczym oddychanie. Najbardziej chciałaby wrócić na stałe do Polski, do Gdańska, i otworzyć własną restaurację.

Na oficjalnej stronie "MasterChefa" czytamy też:

Finaliści "MasterChefa" to ludzie, którzy nigdy nie gotowali profesjonalnie, ale swoją ogromną pasją i entuzjazmem często przewyższają zawodowych kucharzy. Są pełni nietuzinkowych pomysłów i nie jest im obce eksperymentowanie w kuchni

Nie da się ukryć, że, aby otworzyć bistro trzeba mieć duże pojęcie o gotowaniu i spore doświadczenie. Czy Basia nie ma tego doświadczenia za dużo? Jak myślicie?

Alfa

Więcej o:
Komentarze (19)
Zwyciężczyni "MasterChefa" ma już własną firmę cateringową!
Zaloguj się
 • enfys

  Oceniono 233 razy 225

  Baśka! Oddaj fartucha!

 • rams

  Oceniono 180 razy 150

  wydaje mi się, że to nieuczciwe. Catering od restauracji różni sie tylko miejscem spożycia posiłku przygotowanego przez czesto tego samego zawodowca. Nieładnie BAsiu. Nieładnie. Powinni pozbawic ja tytułu/.

 • arahat

  Oceniono 168 razy 146

  w 4 litery zrobila widzow i sedziow chyba ze ci wiedzieli ale nie powiedzieli.powinna oddac fanty i zostac tam gdzie jest...amatorzy kurw... ich mac...

 • rupi

  Oceniono 94 razy 92

  Gwiazdy z wieloletnim doświadczeniem tanecznym jako amatorzy w "Tańcu z gwiazdami", profesjonaliści rywalizujący z amatorami w "Mam talent", a teraz szefowa firmy cateringowej wygrywająca "Master Chefa". A ciemny widz wszystko kupi.

 • kasjopejka

  Oceniono 71 razy 69

  Bardzo nie w porządku, ale to sie dzieje w innych programach również, np. U can Dance czy X-Factor, niby nikt profesjonalnei nie tańczył, nie spiewał, a potem wychodzą takei kwiatki jak w tym przypadku.

  Nie wiem czy jurrorzy wiedzieli czy nie, nie znam regulaminu Masterchefa, ale uważam, że widzowie zrobieni zostali w dydola, bo nie powiedziano o niej całej prawdy, zapewne o innych także.

 • trzezwy

  Oceniono 48 razy 42

  Dżizas - wy wierzycie w uczciwość takich programów?
  Pewnie jeszcze w to, że to widzowie decydują o tym, kto wygra?
  Ile macie lat?

 • kyysz

  Oceniono 52 razy 40

  Dobrze, że wykorzystuje to, że wygrała program ale szczerze to wolałabym zjeść każdy deser Kingi niż jakikolwiek jej obiad :)

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 37 razy 33

  Sami amatorzy, rzeczywiście.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX