"Orzechowa" afera Magdy Gessler. Jak reaguje na krytykę? I co na to fani? OSTRA dyskusja trwa

Przeczytaj, jak się broni gwiazda TVN-u.

Fani Magdy Gessler, nie zawsze ślepo chwalą swoją idolkę. O tym, że nie szczędzą jej też krytycznych komentarzy, pisaliśmy już w relacji z nowego odcinka "Kuchennych rewolucji" (zobacz tutaj). Wiele emocji wzbudziło zachowanie Gessler w restauracji w Pszczewie. Restauratorka dała tam wyraz swojemu niezadowoleniu z działań menadżerki i rzucała w nią orzechami!

Wiesz co ja bym chciała z Tobą zrobić? Zgniotłabym cię. Jak tego orzecha... - powiedziała gwiazda "Kuchennych rewolucji", po czym... zaczęła rzucać w kobietę orzechami.

Magda Gessler, kuchenne rewolucje Screen z TVN/X-News

Dzisiaj, gospodyni TVN-wskiego programu postanowiła skomentować sytuację z nagrania, na oficjalnym koncie na Facebooku:

Magda Gessler Screen facebook.com

Zachowanie Gessler podzieliło jej fanów, na profilu celebrytki możemy przeczytać komentarze w krytycznym tonie:

To Pani powinna się cieszyć, że nie oddała! " Niech się kobieta cieszy, że nie rzuciłam w nią... orzechami kokosowymi:)"- powinna ją Pani przeprosić.
Czy to nastała nowa moda, że teraz wszyscy za jakąś pierdołę będziemy rzucać ludziom orzechami w twarz? A jeśli to będzie coś poważniejszego to może przejdziemy do bezpośrednich rękoczynów? Ładnie te nasze gwiazdki i gwiazdeczki wychowują społeczeństwo, a ludzie jeszcze Was jeszcze bronią... Nie wspominam już o licznych przekleństwach na antenie. Pani Magdo. W pierwszej kolejności proszę zająć się własnymi restauracjami, bo jak słyszymy dobrym przykładem do naśladowania to one nie są. W drugiej kolejności proszę popracować nad własną kulturą osobistą. Dziękuję!
Prawdziwy restaurator żadnym jedzeniem nie rzuca, bo ma do niego ogromny szacunek.
Ja bym oddała.... ciekawe tylko, czy puściliby na wizji jak p. Magda obrywa:-) Dla mnie słoma z butów Pani wystaje....

Magda Gessler, kuchenne rewolucje Screen z TVN/X-News

Nie brakuje jednak też obrońców Gessler, którzy także czynnie zabierają głos w dyskusji.

Sama bym jej po łbie dała, bo mówić krowie a ta nie rozumie, jak jest mądrzejsza to po co Gessler wzywa.
I bardzo szkoda, że to nie były orzechy kokosowe-należało się babie!!!!
Pani Magdo ja popieram. Uważam ze w 100% miała pani racje. Czasem trzeba wstrząsnąć.
Dla mnie jak zawsze super i uwielbiam.

A jak Wy skomentujecie "orzechową" aferę? Czy zachowanie celebrytki było na miejscu?

Co sądzisz o zachowaniu Magdy Gessler?
Więcej o:
Komentarze (25)
"Orzechowa" afera Magdy Gessler. Jak reaguje na krytykę? I co na to fani? OSTRA dyskusja trwa
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 83 razy 47

  Jak skomentuję? Przecież nie od dziś wiadomo, że to chamka - tylko przypudrowana.

 • fanizymiko

  Oceniono 48 razy 40

  jaka "afera orzechowa"??

  to tylko dowód, że w Polsce gwiazdą telewizji moze byc nieokrzesana prostaczka dla której słowa " szacunek dla innych" to słowa nieznane.

 • marta220390

  Oceniono 28 razy 20

  Pani Gessler w swoim programie często pozwala sobie na zbyt wiele. Owszem,jest chodzącą reklamą dla restauracji, której "pomaga" ,ale z tego,co się orientuję, dostaje za to nie małe pieniądze, bo bodajże 30tys.zł i koszty te pokrywa właśnie restauracja będąca w tarapatach, a drugą część gaży daje jej TVN. Tak więc takie rzeczy,jak obrażanie ludzi,mieszanie się w ich sprawy prywatne, czy też rzucanie przedmiotami (co zdarzało się bardzo często i za co de facto- pieniędzy nie zwraca ) jest średnio niefajne. Są jakieś granice podnoszenia oglądalności.
  :)

 • astarte

  Oceniono 53 razy 19

  Ja uważam, że reakcja pani Magdy była przerysowana, ale adekwatna. Ta restauratorka ma kurę znoszącą złote jajka i ja zarzyna... ma potencjał o jakim inny mogą pomarzyć i nie potrafi załatwić tak banalnej sprawy jak banery informacyjne na trasie.

 • espertka88

  Oceniono 38 razy 14

  Pani Magdo,po tym odcinku zawiodłam się na pani.Uważałam do tej pory ,że jest pani dobrą restauratorką i kocha pani pomagać innym.Wstyd i hańba że pani się tak zachowała i nawet nie przeprosiła.Od dzisiaj nie będę już oglądać pańskich piepszonych "Kuchennych rewolucji". W tej branży liczy się spokój i opanowanie,trzymanie nerwów na wodzy.Pani nigdy się tego nie przestrzegała,począwszy od słownych obelg po rękoczyny.A gdyby tej kobiecie coś się stało?! I to tylko dlatego pani Magdzie Gessler-wielkiej gwieździe(czytaj:pseudo gwieździe) zachciało się rzucić orzechami :/

 • off

  Oceniono 19 razy 13

  Chodzi o show. Tym niemniej Magda Gessler to doskonały przykład, że za pieniądze nie można kupić klasy.

 • nkwd

  Oceniono 29 razy 11

  Na gwiazdkę trzeba Pani Magdzie kupić kaganiec i rękawice bokserskie .Zorganizować sparing np. z Panią Magdaleną Wichrowską (w kategorii do 64 kg-z wagą może być problem) i niech walczy.
  Lodzia liże penisa,Madzia kur..mi rzuca...super !
  Oglądalność wzrasta-rynsztok nas zalewa.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 15 razy 5

  Dzięki tami debilcom telewizja ma co pokazywać - jedni się zgłaszają do bigbraderów, inni do Rozenek czy Gesslerowej. 5 minut w okienku, a 3 pokolenia będą miały o czym gadać. Te wsioki pewnie dalej się ubierają w krochmalone bluzki i koszule, jak przed telewizorem siadają, bo pewnie "pani mnie widzi" :)

 • koja

  Oceniono 52 razy 2

  Gesslerowa miała rację. To kobieta była infantylna aż do bólu. Ile moze kosztować niewielka reklama przy drodze albo na prywatnym budynku? Robi się zdjecie potem baner, to nie są gigantyczne pieniądze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX