Facet Halle Berry i ojciec jej córki pobili się w domu aktorki! Było ostro! Bilans: złamana ręka, żebro i obrażenia głowy

Były i obecny partner aktorki nie mogą dość do porozumienia. Doszło do rękoczynów.
Bójka w domu Halle Berry Były i obecny partner aktorki nie mogą dość do porozumienia. Doszło do rękoczynów. Były partner Halle Berry - model Gabriel Aubry i jej obecny ukochany - francuski aktor Olivier Martinez wdali się w ostrą bójkę w domu aktorki! Ostatnia noc dla Halle Berry z pewnością nie należała do najprzyjemniejszych. Jej poprzedni partner - model Gabriel Aubry i obecny - francuski aktor Olivier Martinez spotkali się w domu aktorki, w Kalifornii, gdzie wdali się w ostrą bójkę! Obaj panowie doznali sporych obrażeń Jeden z nich ma złamaną rękę i żebro, obaj liczne stłuczenia twarzy i być może uszkodzenia głowy. Gabriel zaatakował Oliviera, a ten się bronił. Gdy Aubry opuścił szpital, od razu został aresztowany pod zarzutem pobicia. Kaucję wyznaczono na 20 tysięcy dolarów - mówi źródło People.com. Jak podaje serwis Halle i Olivier planują przenieść się do Francji, ale Aubry nie wyraża na to zgody. Po ich rozstaniu w 2010 r. prawnym opiekunem ich czteroletniej córki Nahli, została matka. Jej przeprowadzka oznaczałaby ograniczenie kontaktu dziecka z ojcem. Halle i Gabriel po rozstaniu publicznie prali swoje brudy, jednak w końcu doszli do porozumienia. Przynajmniej tak wydawało do momentu nocnej bójki. Nie ma oficjalnej informacji, co było przyczyną całego zajścia. Być może chodzi o przeprowadzkę do Francji? Aktorka zgłosiła już sprawę do sądu. Ten wyznaczył Gabrielowi Aubry - zakaz zbliżania się do córki, Halle i Oliviera.

Wczorajsza noc dla Halle Berry z pewnością nie należała do najprzyjemniejszych. Jej poprzedni partner - model Gabriel Aubry i obecny - francuski aktor Olivier Martinez spotkali się w domu aktorki, w Kalifornii, gdzie wdali się w ostrą bójkę! Obaj panowie doznali sporych obrażeń Jeden z nich ma złamaną rękę i żebro, obaj liczne stłuczenia twarzy i być może uszkodzenia głowy.

Gabriel zaatakował Oliviera, a ten się bronił - mówi źródło People.com.

Gdy Aubry opuścił szpital, od razu został aresztowany pod zarzutem pobicia. Kaucję wyznaczono na 20 tysięcy dolarów.

halle berry,olivier martinez Agencja Gazeta

Jak podaje People.com Halle i Olivier planują przenieść się do Francji, ale Aubry nie wyraża na to zgody. Po ich rozstaniu w 2010 r. prawnym opiekunem ich czteroletniej córki Nahli, została matka. Jej przeprowadzka oznaczałaby ograniczenie kontaktu dziecka z ojcem.

Gabriel Aubry mat.prasowe

Halle i Gabriel po rozstaniu publicznie prali swoje brudy, jednak w końcu doszli do porozumienia. Przynajmniej tak się wydawało do wczoraj. Nie ma oficjalnej informacji, co było przyczyną bójki. Być może sprowokowała ją przeprowadzka do Francji? Aktorka zgłosiła całe zajście do sądu. Ten wyznaczył byłemu Berry - Gabrielowi Aubry - zakaz zbliżania się do córki, Halle i Oliviera.

Halle Berry forum

Wcześniej Halle była żoną gracza bejsbolowego Davida Justice'a, a następnie muzyka jazzowego Erica Benéta, z którym rozstała się w 2003 roku.

Actress Halle Berry, one of the stars of the new film

varg