Wiemy, jaka wygląda dieta Kasi Cichopek! Kosztuje ponad 1600 złotych miesięcznie!

Cichopek zdradza szczegóły swojego sposoby odżywania.
Ile kosztuje dieta Kasi Cichopek? Co je polska "sexy mama"? Kasia Cichopek nie przygotowuje sama posiłków, lecz zamawia je u dietetyków. Miesięcznie za taką usługę trzeba zapłacić nawet 1600 zł Kasia Cichopek nie może sobie pozwolić na żadne dodatkowe kilogramy. W końcu napisała nawet poradnik o dietach "Jedz, chudnij i czuj się sobą". Okazuje się, że autorka książki o odchudzaniu sama też korzysta z usług specjalisty. Nie przygotowuje sama posiłków, lecz zamawia je u dietetyków. - Codziennie rano firma przywozi mi posiłki do domu na cały dzień. Zabieram je ze sobą na plan. Jest to doskonały sposób na zdrowe jedzenie i oszczędzenie godzin na jego przygotowanie. Dieta 1500 kalorii pozwala mi zachować świetną figurę. Nie mówię tu o drastycznych dietach, ale o dostarczaniu mojemu organizmowi wszystkiego, co najlepsze - powiedziała nam Cichopek. Dieta Kasi spodobała się także jej mężowi. Trzy godnie temu Marcin Hakiel dołączył do żony. - Marcin też dostaje swoje paczki z posiłkami ułożonymi pod kątem tego, czego potrzebuje. Oboje zrezygnowali jedynie z gotowej kolacji, którą jedzą razem ze swoim synkiem, Adasiem - mówi menadżerka Kasi Cichopek Aldona Wleklak. Jak obiecuje firma, z której usług korzysta Cichopek, na tej diecie można schudnąć nawet 20 kilogramów w 3 miesiące. Wydaje się, że ani Hakiel, ani jego żona nie potrzebują aż takiej przemiany. Za codzienny zestaw, jaki jedzą Kasia i Marcin (czyli śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek, 2 herbaty oraz jadłospis na kolację), trzeba miesięcznie zapłacić od 1456 do 1624 złotych.

Kasia Cichopek, czyli dyżurna polska "Sexy Mama", nie może sobie pozwolić na żadne dodatkowe kilogramy. W końcu napisała nawet poradnik o dietach "Jedz, chudnij i czuj się sobą". Okazuje się, że autorka książki o odchudzaniu sama też korzysta z usług specjalisty. Zamiast przygotowywać zdrowe posiłki, kupuje je u specjalistów.

Kasia Cichopek mat.prasowe

Codziennie rano firma przywozi mi posiłki do domu na cały dzień. Zabieram je ze sobą na plan. Jest to doskonały sposób na zdrowe jedzenie i oszczędzenie godzin na jego przygotowanie. Dieta 1500 kalorii pozwala mi zachować świetną figurę. Nie mówię tu o drastycznych dietach, ale o dostarczaniu mojemu organizmowi wszystkiego, co najlepsze - powiedziała nam Cichopek.

Dieta Kasi spodobała się także jej mężowi. Trzy godnie temu Marcin Hakiel dołączył do żony.

Marcin też dostaje swoje paczki z posiłkami ułożonymi pod kątem tego, czego potrzebuje. Oboje zrezygnowali jedynie z gotowej kolacji, którą jedzą razem ze swoim synkiem, Adasiem - mówi menadżerka Kasi Cichopek Aldona Wleklak.

 

Kasia Cichopek mat.prasowe

Jak obiecuje firma, z której usług korzysta Cichopek, na tej diecie można schudnąć nawet 20 kilogramów w 3 miesiące. Wydaje się, że ani Hakiel, ani jego żona nie potrzebują aż takiej przemiany. Za codzienny zestaw, jak jedzą Kasia i Marcin (czyli śniadanie, II śniadanie, obiad i podwieczorek, 2 herbaty oraz jadłospis na kolację) trzeba miesięcznie zapłacić od 1456 do 1624 złotych.

Kasia Cichopek mat.prasowe

Warto tyle płacić?

zuz

Więcej o:
Komentarze (22)
Wiemy, jaka wygląda dieta Kasi Cichopek! Kosztuje ponad 1600 złotych miesięcznie!
Zaloguj się
 • puch.marny

  Oceniono 26 razy 20

  Wcale nie wiecie jak wygląda dieta Cichopek. Wiecie tylko ile kosztuje. A i tego nie wiecie na pewno.

  I niech ona już lepiej nic nie pisze. Naprawdę szkoda lasów na drukowanie takiej grafomanii.

 • forfiter_jr

  Oceniono 15 razy 11

  Puste i naiwne babsko.

 • celiczka

  Oceniono 10 razy 8

  Jak zwykle nic nie ma bez przyczyny.... Wyszlo do mediow o tej diecie w przeddzien emisji "sexi mamy". Ogladam to czasami i wlasnie w przedwczorajszym odcinku jednej uczestniczce pani reprezentujaca ta firmr dala jej ta paczke. Bylo to pierwszy raz w tym programie. Wydaje mi sie ze to kolejna sciema. W dodatku jak to bywa z "gwiazdami" wystarczy ze wspomna o czyms w mediach i juz maja ten produkt za darmo,ot taka rekonpensata za reklame. I tu jest tak samo.

 • rita123

  Oceniono 23 razy 7

  druga doda ,tylko bez dokonam żadnych zawodowych ,ale tak samo sprzedaje siebie w majtkach ,bo nic innego nie ma do zaoferowania ,typ Felicjanskiej ,żebrzącej o pusty lans ,,

 • gawronka

  Oceniono 12 razy 6

  Wychodzi na to że finansowo u Pani katarzyny i jej męża nie jest tak źle skoro mogą pozwolić sobie na dietę za 1500 od osoby . poza tym pokazuje to ,że jest leniwa.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 6

  My wiemy od 3 dni - z Pudla. Znowu kopiuj/wklej.

 • zenio.karaluch

  Oceniono 5 razy 5

  I jeszcze sama to sobie musi wozić? LOL
  BTW chyba nie tak źle u nich z kasą, jak wieszczyliscie, skoro ponad 3 K wydają na same gotowe posiłki?;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX