Takiej wzruszającej premiery dawno nie było. Michał Skolimowski przyszedł ze zdjęciem zmarłego brata

Dlaczego?
Wzruszający gest Michała Skolimowskiego Reżyser przyszedł na uroczystą premierę "Ixjany" ze zdjęciem zmarłego brata Reżyser Michał Skolimowski przyszedł na uroczystą premierę "Ixjany" ze zdjęciem swojego zmarłego brata Józefa, który jest współreżyserem wymienionego filmu W kinie Atlantic odbyła się wczoraj uroczysta premiera "Ixjany" - filmu braci Skolimowskich: Michała i Józefa. Józef nie doczekał premiery filmu - w maju zmarł w Indiach na tajemniczą chorobę. Jego brat Michał chciał uczcić jego pamięć i sprawić, żeby choć symbolicznie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dlatego, ubrany na czarno, pozował do zdjęć z jego fotografią. Józef Skolimowski udał się w podroż po Azji, żeby zbierać materiał do najnowszego filmu. W Indiach nagle ciężko zachorował i zmarł po zaledwie dwóch tygodniach - podaje Film.wp.pl. Miał 42 lata. Bracia Skolimowscy współpracowali już wcześniej przy filmie "Najlepszą zemstą jest sukces" oraz "Essential Killing". Widać, że bracia byli ze sobą bardzo zżyci, a premiera filmu była dla Michała Skolimowskiego bardzo wzruszającym i niełatwym momentem. Na premierze "Ixjany" był obecny także ojciec braci Skolimowskich, uznany reżyser Jerzy Skolimowski. Wspólny film Skolimowskich "Ixjana. Z piekła rodem" jest thrillerem, a jego bohater powoli odzyskuje pamięć o minionym wieczorze. Główne role grają w nim Borys Szyc i Sambor Czarnota. Partnerują im piękne aktorki Magdalena Boczarska i Anna Dereszowska.

W kinie Atlantic odbyła się wczoraj uroczysta premiera "Ixjany" - filmu braci Skolimowskich: Michała i Józefa. Józef nie doczekał premiery filmu - w maju zmarł w Indiach na tajemniczą chorobę. Jego brat Michał chciał uczcić jego pamięć i sprawić, żeby choć symbolicznie mógł uczestniczyć w tym wydarzeniu. Dlatego, ubrany na czarno, pozował do zdjęć z jego fotografią.

Michał SkolimowskiKapif

Józef Skolimowski udał się w podroż po Azji, żeby zbierać materiał do najnowszego filmu. W Indiach nagle ciężko zachorował i zmarł po zaledwie dwóch tygodniach - podaje Film.wp.pl. Miał 42 lata. Bracia Skolimowscy współpracowali już wcześniej przy filmie "Najlepszą zemstą jest sukces" oraz "Essential Killing". Widać, że bracia byli ze sobą bardzo zżyci, a premiera filmu była dla Michała Skolimowskiego bardzo wzruszającym i niełatwym momentem. Na premierze "Ixjany" był obecny także ojciec braci Skolimowskich, uznany reżyser Jerzy Skolimowski.

Jerzy Skolimowski, Michał SkolimowskiKAPIF

Wspólny film Skolimowskich "Ixjana. Z piekła rodem" jest thrillerem, a jego bohater powoli odzyskuje pamięć o minionym wieczorze. Główne role grają w nim Borys Szyc i Sambor Czarnota. Partnerują im piękne aktorki Magdalena Boczarska i Anna Dereszowska.

Vic