Magda Mielcarz jest w ciąży!

Plotek gratuluje!
Magda Mielcarz jest w ciąży Modelka zewsząd odbiera gratulacje, bo, jak donosi "Show", spodziewa się dziecka Taka miła wiadomość może wprawić w dobry nastrój nawet mimo szarugi za oknem. Jak donosi tygodnik "Show", Magda Mielcarz spodziewa się kolejnego dziecka. Taka miła wiadomość może wprawić w dobry nastrój nawet mimo szarugi za oknem. Jak donosi tygodnik "Show", Magda Mielcarz jest w ciąży! Gazeta opisuje spotkanie, do jakiego miało dojść przy okazji ostatniej wizyty Magdy Mielcarz w Polsce. Modelka przyleciała do kraju, żeby spotkać się z producentami telewizyjnego programu "The Voice of Poland". - Zamiast rozmawiać o prowadzeniu kolejnej edycji show, modelka odbierała... gratulacje! Magda bowiem spodziewa się dziecka - podaje pismo. Gratulacje zaczęły też spływać za pośrednictwem portali społecznościowych. Na facebookowe powinszowania modelka podpowiadała uśmiechem. 34-letnia Mielcarz od 5 lat jest żoną Amerykanina, prawnika Adriana Ashkenazy'ego. Para tworzy jeden z najsympatyczniejszych związków w show-biznesie. W 2009 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Maję. Plotek.pl gratuluje kolejnej pociechy. Ciekawi jesteśmy, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka...

Taka miła wiadomość może wprawić w dobry nastrój nawet mimo szarugi za oknem. Jak donosi tygodnik "Show", Magda Mielcarz jest w ciąży!

Mielcarz Magda Magdalena fot. KAPIF

 

Gazeta opisuje spotkanie, do jakiego miało dojść przy okazji ostatniej wizyty Magdy Mielcarz
w Polsce. Modelka przyleciała do kraju, żeby spotkać się z producentami telewizyjnego programu "The Voice of Poland".

Zamiast rozmawiać o prowadzeniu kolejnej edycji show, modelka odbierała... gratulacje! Magda bowiem spodziewa się dziecka - podaje pismo.

Gratulacje zaczęły też spływać za pośrednictwem portali społecznościowych. Na facebookowe powinszowania modelka podpowiadała uśmiechem.

 

Magdalena Mielcarz Screen z Facebook.com

34-letnia Mielcarz od 5 lat jest żoną Amerykanina, prawnika Adriana Ashkenazy'ego. Para tworzy jeden z najsympatyczniejszych związków w show-biznesie. W 2009 roku przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Maję. Plotek.pl gratuluje kolejnej pociechy. Ciekawi jesteśmy, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka...

Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy Magda Mielcarz i Adrian Ashkenazy

zuz

plotek plotek