Doda znowu KOPIUJE? Tym razem chodzi o jej autorską kolekcję ubrań

Oryginalna kolekcja Dody nie jest taka oryginalna?
Doda znowu kopiuje? Oryginalna kolekcja Dody nie jest taka oryginalna? Kolekcja ubrań autorstwa Dody "Fuck it Collection" rozeszła się na pniu. Ale pomysł na bluzę z napisem "Too much love will kill you" był wcześniej wykorzystany! Podobno w sztuce nie pojawi się już nic nowego. Doda chyba najwyraźniej wzięła sobie tę maksymę do serca. Pierwsza, wyjątkowa kolekcja ubrań jej autorstwa "Fuck it Collection" rozeszła się na pniu. Jak donosi bloger BartoRebell sam pomysł - na szarą bluzę z napisem "Too much love will kill you" był już kiedyś wykorzystany. Na początku września znana w Europie marka Zoe Karssen wypuściła całą kolekcję bluz dresowych właśnie z takim nadrukiem. Projektanci Zoe i Quince Karssen od dwóch lat zajmują się tworzeniem wyjątkowych miękkich i wygodnych ubrań, ozdobionych ciekawymi nadrukami. Wśród nich znajduje się także bluza z napisem "To much love will kill you". Doda po raz pierwszy taki napis wykorzystała na t-shircie, który pokazała na swoim Facebooku 3 października. W sklepiku Dody bluzy dostępne są dopiero od tego miesiąca. Za jedną sztukę trzeba zapłacić 200 zł. Kosztuje ona więc trochę taniej niż prawie taka sama, lecz sygnowana nazwą Zoe Karssen. Bluza zaprojektowana przez słynny duet kosztuje bowiem 100 dol., czyli około 325 zł. Wygląda na to, że Doda albo po raz kolejny kogoś skopiowała, albo po prostu wie, co jest modne w świecie. Zarówno piosenkarka, jak i projektanci zainspirowali się tą samą piosenką. Bowiem osławione zdanie "To much love will kill you" jest bowiem cytatem ze znanej piosenki grupy Queen.

Podobno w sztuce nie pojawi się już nic nowego. Doda chyba najwyraźniej wzięła sobie tę maksymę do serca. Pierwsza, wyjątkowa kolekcja ubrań jej autorstwa "Fuck it Collection" rozeszła się na pniu. Okazuje się jednak, że najbardziej wyjątkowe w niej było to, że projektowała ją Doda. Jak donosi bloger BartoRebell sam pomysł - na szarą bluzę z napisem "Too much love will kill you" był już kiedyś wykorzystany. I to przez nie byle kogo!

Doda, Zoe Karssen, bluzy, kopia plagiat, BartoRebellScreen z http://www.facebook.com/BartoRebell.official

Na początku września znana w Europie marka Zoe Karssen wypuściła całą kolekcję bluz dresowych właśnie z takim nadrukiem. Projektanci Zoe i Quince Karssen od dwóch lat zajmują się tworzeniem wyjątkowych miękkich i wygodnych ubrań, ozdobionych ciekawymi nadrukami. Wśród nich znajduje się także bluza z napisem "To much love will kill you".

 

Zoe Karrsen, bluzaScreen z http://sandbox.zoekarssenshop.nl/too-much-love-will-kill-you-grey-htr.html

Doda po raz pierwszy taki napis wykorzystała na t-shircie, który pokazała na swoim Facebooku 3 października. W sklepiku Dody bluzy dostępne są dopiero od tego miesiąca. Za jedną sztukę trzeba zapłacić 200 zł. Kosztuje ona więc trochę taniej niż prawie taka sama, lecz sygnowana nazwą Zoe Karssen. Bluza zaprojektowana przez słynny duet kosztuje bowiem 100 $, czyli ok 325 zł.

Doda Screen z Facebook.com

Wygląda na to, że Doda albo pokazała po raz kolejny kogoś skopiowała, albo po prostu wie, co jest modne w świecie. Zarówno piosenkarka, jak i projektanci zainspirowali się tą samą piosenką. Bowiem osławione zdanie "To much love will kill you" jest bowiem cytatem ze znanej piosenki grupy Queen.

zuz

plotekplotek

Więcej o:
Komentarze (25)
Doda znowu KOPIUJE? Tym razem chodzi o jej autorską kolekcję ubrań
Zaloguj się
 • dziwne

  Oceniono 84 razy 62

  Doda normalnie okrada projektantów i celebruje kradzież, ponieważ tak to jest na świecie traktowane. Dziwne, że nie jest z tego tytułu ścigana, szczególnie że się z tym obnosi. Piractwo to piractwo. Sprawiedliwe by było gdyby jej płyty rozchodziły się w podobny sposób- poprzez kopiowanie.

 • morgana50

  Oceniono 61 razy 53

  na swoim sweterku miała napis FUCK IT gdzie litera c była kopią połączonego CC od Coco Chanel - wątpię, czy dostała pozwolenie na użycie znaku towarowego CC !!!

 • julapl

  Oceniono 60 razy 52

  Mówi, że wkurza ją to jak ktoś kopiuje jej muzykę i rozpowszechnia za darmo, a sama kopiuje jak ździra ubrania i pomysły na muzykę. Np. piosenka Electrode z jej ostatniej płyty to dokładna kopia piosenki "Hair" Lady Gagi. Hipokrytka ze wsi Ciechanów.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 39 razy 37

  Autorską kolekcję czego? T-shirtów z napisami? Pewnie ze 3 lata nad tym pracowała.

 • wlczkj

  Oceniono 36 razy 36

  Jak sobie zrobię napis na bluzie to też będę projektantem? Buahahahahaha.

 • marta1908

  Oceniono 42 razy 34

  Przecież ten ćwierćinteligent by nie wymyślił nic sam. Już jej pewnie ten amoniak w farbie do włosów zabił ostatnią żyjącą komórkę mózgową.

 • marta220390

  Oceniono 32 razy 28

  Ta kobieta żadnego "swojego projektu "nie wymyśliła sama...

 • doktorka

  Oceniono 28 razy 22

  DRODZY CZYTELNICY TEGO ZALOSNEGO PORTALU - ZROBIENIE BIALEJ KOSZULKI Z NAPISEM TO NIE JEST PROJEKTOWANIE CIUCHOW CZY JAK TO NAPISAL JAKIS CWIERCINTELIGO WLASNA KOLEKCJA. TO POWIELANIE CZEGOS, CO JUZ POWSTALO, DZIEKI CZEMU KTOS INNY STAL SIE SLAWNY I NA CZYM KTOS INNY JUZ SIE DOROBIL. ZAWSZE BRZYDZILY MNIE JEDNOSTKI BEZ WLASNEGO ZDANIA I GUSTU, KTORE KORZYSTAJAC Z CHWILOWEJ POPULARNOSCI BRYLOWALY CZYJAS WLASNOSCIA INTELEKTUALNA.

 • niewygrzana

  Oceniono 23 razy 19

  No nie, mówimy o zwykłych bluzach z dość banalnymi napisami, a tu wielka debata, że ktoś od kogoś zgapił wielki projekt :D
  Swoją drogą - trzeba się konkretnie uderzyć w głowę, by dać więcej, niż 100 zł za zwykły T-shirt :) A już 3 stówki za bawełnę z poliestrem... buahaha!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX